Vztahy
První dny v tomto týdnu nás po partnerské stránce vyloženě potěší. Budeme se umět vcítit do pocitů druhých, tudíž nám náš partner bude velice blízký. Zároveň pokud potřebujete vybudovat pevné základy, naučit se s mužem (či muži celkově) lépe komunikovat, pak využijte tohoto týdne. Je pravda, že vše pro nás bude hodně osobní a těžko budeme věci brát pouze rozumově. Přesto díky nadhledu, který nám pak darují další znamení, se budeme cítit být nad věcí a nehrozí, že bychom se urazily nebo stáhly do sebe. Důležité také bude téma toho, aby si vás váš protějšek dostatečně všímal a dokázal vás vyslechnout. Opět tu vyvstává téma komunikace. Sdělte mu své potřeby ve vztahu. Intimní stránku nechte raději na konec týdne, kde budeme uvolněnější a snadněji se vám bude říkat, po čem toužíte. Každopádně ať se rozhodnete tento týden trávit čistě ve společnosti vašeho muže, nebo se obklopíte i jinými lidmi, bude vám mezi nimi moc dobře. Znamení předurčují tento týden k tomu, abychom byly společenské.
Práce a domácnost
Kdo si toho v tomto týdnu naložil víc a rozhodl se, že konečně v životě a v práci postoupí, udělal velice dobře. Velmi silné znamení Lva v přibývajícím měsíci hlásá narůstání naší energie a odhodlanosti. Budeme mít vůli na to, změnit práci, pokud nám nevyhovuje. Pořádně pracovat na tom, aby si nás nadřízení všimli. Budovat začátky v podnikání a neodradí nás ani fakt, že nám to okolí občas bude vymlouvat. Trošku se v nás bude prát potřeba hodně být s partnerem, versus naplno se pustit do práce. Skutečně bude těžké stíhat obojí, proto, pokud můžete, si na práci nechte dny od středy (spíše čtvrtka) dál. A až po vás v práci někdo bude chtít radu, klidně pomožte. Nezapomeňte se pak ale rychle zaměřit na své věci, protože by se vám těžko zpětně koncentrovalo na načatou práci.
Domácnost se nás pro tento týden bude týkat pouze v úvodu. Zalijte květiny, vysávejte, vytřete prach. Pokud nemusíte, nemyjte dlouho nádobí, ruce by trpěly. Spíš se zaměřte na vyvětrání prostoru, a pokud máte rády vůně, sáhněte po těch květinových, či travnatých, které osvěží. Nemusíte se obávat čehokoli negativního, doma půjde vše po drátkách i bez vašeho velkého přispění.
Finance
Ať už se rozhodnete peníze někam vkládat nebo si je vybírejte, dělejte to od poloviny týdne dál. První poloviny bude hodně o emočních rozhodnutích, budeme mít větší tendence utrácet. A to hlavně za druhé, proto je potřeba výdaje hlídat. Naopak v druhé polovině týdne budeme hodně rozumové a cokoli se s financemi rozhodneme udělat, bude mít své opodstatnění. Nehrozí zde zbytečné utrácení, pouze pozor na to, kolik utrácíte za oblečení a vizáž – znamení Lva v těchto dnech bude nabádat k tomu, abychom byly viděny. 
Zdraví
V úvodu týdne se vyhněte prašným, či zakouřeným místům. Plíce budou náchylné do sebe pohlcovat veškeré nečistoty. Proto nám naopak pobyt v přírodě, na horách, či ideálně u moře udělá moc dobře. Ženy, které v tomto období menstruují, by si měly masírovat prsa a celkově jim dopřávat péči. Mohou v tyto dny bolet. Navíc při masáži prsou v těchto dnech podporujete jejich hezký tvar a prokrvení – trochu se mohou zvětšit. Další dny se snažte fyzicky příliš nenamáhat, naše sportovní aktivity by měly být mírnější, ale přitom časově delší. Na konci týdne si dopřejte dostatek relaxace – znamení Panny tiší nervy a pomůže nám tak k lepšímu spánku a celkovému zdraví.
 
Zvířetníkový horoskop na 10. týden 2017
Pondělí, úterý a středa budou ve znamení citlivého Raka – pečujeme o dekolt a poprsí. Pokud nemusíme, nemyjeme vlasy. Šetříme žaludek, nejíme těžká jídla. Druhá polovina týdne od čtvrtka do pátku ovládne temperamentní Lev – pečujeme o vlasy. Děláme zábaly, stříháme, zbavujeme se lupů. Nenamáháme záda, naopak je posilujeme rehabilitačními cviky, zpevňujeme svalstvo v oblasti křížové páteře. Víkend ve znamení Panny – stále se věnujeme vlasům. Posilujeme je, děláme si keratinové kůry. Nepřetěžujeme nervový systém, hudbu si pouštíme spíše potišeji.
 
Vodnář
Citové znamení v úvodu týdne vám vlije krev do žil. Budete mít pocit, že dokážete vše a především budete mít potřebu obklopit se lidmi, kteří jsou vám příjemní. Budete mít zvýšenou schopnost intuice, tudíž snadněji rozpoznáte lidi, kteří to s vámi myslí dobře. V práci se můžete blýsknout svým bezprostředním přístupem a kreativitou. 
Kozoroh
Ze začátku se nebudete cítit nejlépe. Dokonce je možné, že na vás dolehne únava ze všech těch pracovních týdnů předtím. Ovšem už polovině týdne se vše změní a vy se budete cítit jako vyměněné. Vaše znamení hodně zesílí a nabere energii. Bude velmi podstatné, co jíte – vynechte těžká jídla, naopak se zaměřte na lehkou stravu.
Ryby
Protože vy samy jste plné emocí a citů a potřebujete v životě stabilitu, budou se vám tyto dny líbit. Po partnerské a rodinné stránce se vám bude velice dařit. Budete v sobě mít velký klid a vyrovnanost. Spíše karty upozorňují na to, abyste se zaměřily na pohyb v přírodě, než na relaxaci jako takovou. Nezapomínejte na pitný režim.
Beran
Po delší době se opět uklidníte a dokonce ani stresové situace pro vás nebudou představovat takové vypětí, jako jindy. Nehrozí vám hádky, ani rozházené emoce. Naopak si užijete pevného vnitřního postoje a vaše potřeba přesvědčovat okolí bude minimální. Budete mít dobrý odhad na peníze a bude se vám dařit je investovat, zkuste toho využít.
Býk
Vaše znamení bude trošičku vnímat ospalost, kterou s sebou přinese úplněk, Nemusíte se bát ničeho krizového v případě, že se naučíte občas vypnout. Podobně jako u předchozího znamení, i u vás platí, že budete mít dobrý “čich” na toky peněz. Zkuste se víc zaměřit na svou práci a na to, zda jste v ní spokojená. Můžete v práci vyřešit klíčové věci.
Blíženci
Partner vám v tomto týdnu bude hodně po boku, a pokud se občas necháte vyslechnout a zpomalíte, bude vám vděčný. Vaše tempo bude hodně rychlé a plné potřeby po akci a dobrodružství. V práci se budete mít potřebu chytat nových příležitostí, tak pozor, ať jsou také dostatečně finančně oceněny. Važte si víc svého času.
Rak
Protože je úvod týdne ve vašem znamení, budete se cítit jako ryby ve vodě. Tedy… račice ve vodě. *smile* Nebojte se pustit uzdu fantazii a představit si, jak by měl vypadat váš ideální život. Zapomeňte na miliony, prostě vnímejte, co vás činí šťastnými a spokojenými. Zkuste také víc komunikovat s partnerem, bude ochoten naslouchat.

Lev
Trošku zpomalte, nadechněte se. Prvních několik dnů se vám bude dařit dobře si rozdělit práci a vše co uděláte, bude mít svůj řád. Naplánujte si takto i další dny, později vám to hodně pomůže. Jakmile však měsíc začne přecházet do vašeho znamení, budete mít pocit, že musíte stihnout vše hned. Řiďte se pak svými plány. Udělejte si volný víkend, příští týden byste jinak zvládaly těžko.
Panna
Pro vaše znamení bude stále platit, že se nemusíte bát riskovat. Platí zde však pravidlo, ať vše děláte s čistou hlavou a s nejlepšími úmysly, jinak by se vám vaše konání mohlo vymstít. Pro Panny bude klíčové zaměřit se na své zdraví – detoxikujte organismus, pijte a především pro těchto pár dní zapomeňte na veškerá těžká jídla.
Váhy
Delší dobu u vás nebyla ve vztazích pohoda. S vypjatou náladou ráno vstáváte a práce vám také poslední týdny nepřinesla ten klid, který byste potřebovaly. Je na čase chytit se nové životní motivace a pouvažovat nad tím, co by vám udělalo radost. Podstatné bude zaměřit se sobecky na sebe a na své pocity. Hodně cvičte a hýbejte se.
Štír
Je načase opět “šlápnout do pedálů” a pořádně se rozjet kupředu. V prvních dnech nebudete mít tak výrazný pocit rozjezdu a energie, vyčkejte však na úplňkovou energii – ta vás doslova vystřelí kupředu. Hodně dejte na svou intuici, ale vyhněte se intrikaření, to by vás mohlo zastavit. V práci se vám bude dařit jako málokterému znamení. 
Střelec
Podobně jako ostatní znamení, i vy dostanete do žil spousty energie. Dokonce ani úplněk nebude překážkou. Omezte pro tento týden přísun hodně kalorických jídel a zaměřte se na očistu organismu. Nebojte se do práce vložit maximum úsilí, rychle se vám to vrátí a vy díky tomu budete ještě více motivované. Pro Střelce je skvělý týden pro nové vztahy.