82

Emmu Watson jsem zaregistrovala už jako puberťačka, když její tvář plnila obálky novin v souvislosti s mánií kolem Harryho Pottera. Ještě víc mě baví teď když vím, že nemá jen hezkou tvářičku nýbrž i názory, které za to stojí. A o pár z nich se s vámi teď ráda podělím! 🙂
Jediné, co můžu dělat, je následovat svůj instinkt, protože se nikdy nezavděčím všem.
Navíc by to bylo zbytečné. A poslouchat vlastní instinkt je to nejlepší, co můžeme dělat – zavede nás totiž vždycky tam, kde máme být.
Nechci, aby jiní rozhodovali, kdo jsem. Chci se tak rozhodnout sama za sebe.
To jediné má smysl. Nikdo nás nezná tak, jak se známe my. Rady od ostatních jdou dobrá věc, ale nakonec je vždycky potřeba rozhodnout se podle sebe.
Nechci, aby mi strach ze selhání bránil dělat to, co chci.
Emma hraje, studuje, maluje a ničeho se nebojí. A ani to, jak dobrá je v hraní, jí nezabránilo pustit se do dalších činností. Svůj dům má plný vlastních obrazů, které zdobí i její hereckou skříňku, úspěšně studuje na několika univerzitách a snaží se dostat ze života co nejvíc. Protože co nejvíc zažít a co nejvíc prožít, o tom je život.
Nechodím do školy jen proto, abych získala titul. Chci sdílet myšlenky a potkávat se s lidmi, kteří jsou zapálení pro to, co dělají.
Protože zapálení pro věc omlazuje na všech úrovních a zkrásňuje nás zvenku i zevnitř. Když máme vášeň – a je úplně jedno, jestli je to studium, rybaření nebo cestování – jsme šťastnější. Stávají se z nás taky magnety na lidi podobně naladěné a náš život je den ode dne úžasnější.
Vždycky jsem byla taková, dělám věci na 100%. Jinak to ani neumím.
Svatá pravda. Když už se do něčeho pouštíme, tak ať to stojí za to! 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account