223

Aniž bychom si to uvědomovaly, dveře jsou v našem životě, a hlavně domácnosti, velmi důležitým prvkem. Jen se zamyslete, kolikrát za den nějakými projdete, kolika se dotknete, kolik jich za sebou zavřete, někdy v návalu emocí velmi silně zabouchnete a jindy jemně a tiše dovíráte, když někoho přemohl spánek a vy mu dopřáváte klid. Jak jsou ty dveře důležité. Proto bychom si je měly hýčkat a věnovat jim pozornost.
Využívejte barvy a tvary
Nejlépe si můžeme pohrát s interiérovými dveřmi. Nápad na změnu designu mě napadl, když jsme pokojíčkové dveře mé dcery polepovaly vílami a tvory ze světa fantazie. Dcera se pak před ně posadila a povídala si „s dveřmi“, usmívala se na ně, hladila je a staly se jejím kamarádem. Rozhlédla jsem se kolem sebe a rozhodla se: „Proč i ostatní dveře trošku nevyzdobit, neproměnit je?“ Podzim se blíží a zas se schováme do svých domovů, kde se chceme cítit dobře a mít vše krásné.
Myšlenku nápaditého zdobení dveří, dobrou nabídku a i realizaci jsem našla u firmy Dodo for life. Má se opravdu čím chlubit. Tolik inspirace. Vezměme si například interiérové dveře Sapeli, které svým designem zaujmou na první pohled. Pokud je pak sladíme s dokonalým kování Cobra, můžeme dosáhnout opravdu originálního kousku v našem bytě. 

Dokonalý detail
Přiznejme si, že my ženy máme slabost pro detail. Když se podíváme na jakoukoliv věc, vidíme ji zkrátka úplně jinak, než naše drahé polovičky. Muž si řekne: „Tmavé dveře, světlé dveře.“ Žena sleduje každou maličkost a ladí se zbytkem pokoje tak, aby získala precizní výsledek a mohla být se svou domácností spokojená. Ne že bych chtěla nějak podceňovat muže, co se týče zařizování bytu, určitě se najdou výjimky. Myslím ale, že oko ženy je zkrátka citlivější a stejně tak, jako my vidíme prach a fleky na podlaze, dokážeme ocenit detail. 

Realizace je jednoduchá
Jistě nás pak potěší, že firma Dodo for life myslí i na ženy, které doma nemají toho zkušeného montéra či žijí samy. Nejen že vám dveře dodají až domů, ale také vám je namontují. Nemusíme se proto obávat, že bychom výměnu dveří samy nezvládly. Můžeme si tedy vše krásně vymyslet a zkombinovat a šikovní pánové to pak udělají za nás. Tím pádem už není nad čím váhat. Věřím, že i některé z vás jsou tak šikovné a tvůrčí, že zvládnou vše samy a do dveří vtisknou svou originalitu.
Teď mám brouka v hlavě a vymýšlím, jak tento nový nápad zrealizuji. Doma máme deset dveří…  A co vy?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account