135

Jak se zbavit toxinů v těle a konečně vážit o pár kilo méně, poradí Martina Iblová.

Martina Iblová založila a řídí internetový obchod Organic Beauty (www.organic-beauty.cz) se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Poradí vám, jak konečně zařídit, aby se ručička na váze konečně pohnula dolů.
Následujete všechna doporučení, co máte jíst, jak máte cvičit a jaké doplňky stravy používat, přesto vaše snaha nikam nevede a váha ukazuje pořád stejně. Příčina může být ukrytá mnohem hlouběji, než by vás kdy napadlo, příčinou může být příliš toxinů ve vašem těle. Škodlivé látky, které tělo nestačí vyloučit, jsou ukládány ve vašich tukových buňkách. Je to způsob, jak tělo ochránit, aby se v něm nebezpečné látky samovolně toulaly, kde se jim chce a pronajaly si tak doživotní apartmá v životně důležitých orgánech, jako je například mozek. Žádný div, že tělo se tuků zbavuje poměrně nerado. Snaží se vás totiž za každou cenu chránit! To je ta dobrá zpráva, co však potěší už méně, že nedokážeme shodit ani deko přes všechno to vynaložené úsilí. Pojďme se podívat, co s tím můžete udělat a jak snížit hladinu toxinů, aby vaše tělo mohlo bezpečně spalovat tuk. Je to vlastně jednoduchá matematika: za prvé je třeba omezit příjem toxinů a za druhé, co už v těle je, musí ven. Začít můžete třemi čtyřmi jednoduchými kroky.
Změňte kosmetiku
Většina z vás už asi ví, že velké množství toxinů se dostane do našeho těla ústy, tím co jíme a pijeme. Alkohol, káva, gluten a mléčné výrobky mohou být také toxické, záleží na jejich kvalitě. Ale možná vám ještě nikdo neřekl, že největší množství toxinů se do těla dostane skrze naši kůži a plíce z kosmetických produktů!  Chápu, že pro vás může být zdrcující změnit všechno najednou. Ale každý krok správným směrem se počítá. Začněte třeba jen s jednou věcí, bez které se od teď obejdete. Změňte čistící mléko nebo svůj sprchový gel za kvalitní kosmetiku, která je přírodní a čistá. Určitě uděláte dobře a budete překvapeni, jak moc dobře to funguje a jaký krásný pocit vám to přinese.
Pořádně se vyspěte
Dejte svému organismu alespoň poloviční šanci, aby mohlo ukončit podnájemní smlouvu nevítaným hostům ve vašem těle. Jak na to? Spěte a spěte. Spánek je důležitý, protože tělo se čistí a regeneruje především v noci, kdy se nemusí vypořádávat s běžnými věcmi, jako je chůze, mluvení, jídlo, trávení a stres. Když se dobře nevyspíte, nedostane vaše tělo šanci se vyčistit. 
Přidejte zeleninu
Existují látky, které na sebe dokážou navázat ty toxické a odvést je z těla ven. Nebojte, nemusíte hned teď nikam běžet a shánět speciální přípravky. Takové látky totiž najdete jednoduše v zelenině (nejlépe v bio kvalitě). Vlastně zelenina je ten nejlepší způsob, jak dodat tělu potřebné látky, které odvedou toxiny přes zažívací trakt z těla ven.
Zajděte si do sauny
Pomoci vám může také sauna, kde se díky pocení zbavíte toxických látek, které už si v těle shromažďujete třeba i několik let. Pokud se rozhodnete pro saunu, nezapomeňte na důležitou hydrataci, která by měla následovat. Postačí voda s citrónem a minerály.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account