341

Borotalco deodorant ve spreji, kuličkový a tuhý testovalo deset z vás. Jak jste byly s jeho účinky spokojené?
Deodorant Borotalco Original doporučuje 84% žen
Díky exkluzivnímu složení s obsahem Microtalca jsou deodoranty Borotalco výrazně účinné proti pocení, které omezují až na 48 hodin. Zároveň působí také antibakteriálně. Microtalcum dodatečně absorbuje pot a zanechává pokožku hladkou a suchou. Unikátní jemně mletý prášek Microtalcum má příjemnou vůni, vyrábí se zpracováním přírodního mastku, jednoho z nejčistších přirozených minerálů světa.
Splnil deodorant Borotalco Original vaše očekávání?
Na vůni měly ženy rozdílné názory. Některým vyloženě vyhovovala, jiné si musely na pro ně nezvyklou vůni zvykat. „Z příjemné vůně Borotalco jsem byla více než nadšená,“ říká Mchalka. „Jemná vůně působí příjemně a je vhodná pro ženu i pro muže,“ přidává se July. Také Lojzince a její mamince nenásilná vůně vyhovovala. Lidušenka testovala spolu s partnerem, ona preferovala tuhý deodorant, on vyzkoušel kuličkový: „Vůně je osobitá, ale nijak nám nevadila.“ 
Ze začátku vůně moc neseděla Renče, která má raději citrusové tóny: „Ale časem jsem si zvykla, protože není moc výrazná,“ dodává. Naopak Jane vůně vyloženě nesedla: „Připomíná mi sprej proti hmyzu. A pokud je někdo Borotalcem navoněn, poznám to i v metru.“ Více žen se shodlo, že potřebovaly čas, aby přišly tónům deodorantu na chuť. „Voní vanilkově. Vanilkovou vůni mám hodně ráda, ale tato není úplně typická a člověk si na ni musí chvíli zvykat,“ shrnuje Olga.

A v jaké míře deodoranty omezovaly pocení? Testování probíhalo v době vysokých venkovních teplot, a tak měly ženy možnost vyzkoušet je téměř v extrémních podmínkách. „Jedničku ve funkčnosti bych dala spreji, ten fungoval skoro bezchybně. Tuhý deodorant pak nezůstával moc pozadu. Potila jsem se méně i v teplotách 38°C. Určitě bych deodoranty doporučila,“ předává svou zkušenost Mchalka. „Borotalco mi pot částečně absorboval, takže jsem se potila méně než obvykle, což jsem v horkých dnech ocenila,“ píše i Renča. Deodorant zmírnil v letních dnech pocení také Adiss: „Oproti ostatním deodorantům a antiperspirantům je mnohem lepší, takže doporučuji.“
Naopak změnu nezaznamenala Jane: „Mám na prvním místě jinou značku, kterou beru i do fitka a výsledek mám opravdu lepší. Ale chápu, že každému sedí něco jiného,“ dodává. „Nemůžu sice říct, že bych se vůbec nepotila, ale nepřipadám si tak moc splavená jak normálně,“ přiznává Olga. „Deodorant jsem začala používat v těch největších vedrech, takže jsem se potila i po něm. Momentálně jsem ale spokojená, voní příjemně a rozhodně si Borotalco deodoranty budu pořizovat,“ plánuje Marketka. „Za celý den si ani nevšimnu, že bych se potila. Navíc jsem po něm skutečně dlouho svěží. Mohu jen doporučit,“ uzavírá Vlajdula.
Všechna hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account