Ženy, které dostanou do vínku čtyřku jako den narození, bývají praktické, rozumné a ve vztahu velmi spolehlivé. Pokud někdy budete potřebovat rameno, na kterém byste se mohly vyplakat, najděte si někoho se čtyřkou jako číslem dne. Budou chápající, účastné a soucitné a mají dar objevit ve vašich citech pevný bod, který vám umožní se sebrat a problém vyřešit. Vyrovnanost je pro tyto ženy klíčová. V kritických situacích jsou skvělé a mají dar se opravdu nenechat ničím vyvést z míry.

Číslo dne narození 4
Pokud jste kamarádi ženy, která se narodila 4., pak můžete být šťastní. Na přátelství ji totiž záleží hodně a k těm, které má ráda, se chová vřele, štědře a bude vám jako kamarádka věrná. Ve všech svých vztazích jsou poctivé, a pokud se k nim někdo dobře zachová, nikdy na to nezapomenou. K většině situacím v životě přistupují soustavně a metodicky a nikdy nic nepodniknou, dokud si to napřed velmi důkladně nerozmyslí. Pokud něco nevědí, je u nich běžné, že jdou a systematicky si o dané věci zjišťují podrobnosti.
Nejsou to ženy spontánní nebo bezprostřední, zato jsou fyzicky vášnivé, stálé a tolerantní a nebrání lidem (ani partnerům) v individuálním růstu. Podporují k tomu, abyste se snažili dosáhnout dalších vlastních cílů. Nebudou se vyhýbat zodpovědnosti a budou vždycky po ruce, když je budete potřebovat.
Tyto ženy v sobě často mají vrozenou nejistotu, kterou někdy po celý život nepřekonají. Často se navenek tváří sebejistě, aby zakryly svou citlivost. Mohou to být ženy nesmírně nadané, bez jakéhokoli zjevného důvodu proč by se měly cítit nejisté, ale přesto v nich tento pocit kdesi hluboko přetrvává. Tento nedostatek sebedůvěry je může přivést k hromadění hmotného bohatství a majetku a často si vybírají povolání, v nichž manipulují s velkými sumami peněz, případně se uplatňují na vedoucích místech podnikání, či politiky. 
Ženy narozené třetího mají nápady, ale čtyřky především budují. Musí si však dávat pozor, aby je práce zcela nepohltila. Mají k tomu, při své snaze vybudovat si co nejjistější existenci, sklon.
Negativní stránka čtyřek se projevuje dvěma různými způsoby. Častější z nich bývá naprostá ztráta vlastní osobnosti po boku dominantního a často despotického partnera, který je mění v rezignované, ušlápnuté stvoření bez drobtu odvahy vzchopit se a hledat sebeuplatnění. Z těch druhých se časem vyvinou útočné, poměrně hrubé a necitelné ženy, které ani za mák nehledí na to, co kdo cítí nebo čím se trápí. Všechny negativní povahové rysy čtyřky jako čísla dne se dají obyčejně vystopovat až ke kořenům – k dětství s nedostatkem lásky a porozumění.
Pokud však na svých negativních stránkách budete pracovat a budete se je snažit odstranit, nemusíte se obávat toho, že by vás pohltily. Čtyřky mají totiž tu výhodu, že dokáží mít silnou vůli a rozumově si odůvodnit své jednání. Neztraťte tedy naději.
V příštím článku se dočtete o vnímavosti žen narozených pátého dne v měsíci. O tom, jakou mají potřebu svobody a vlastního názoru.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account