108

Rok 2015 ještě neskončil, ale už teď bych ho nazvala rokem mých osobních revolucí. Jednou z nich bylo i to, jak se cítím, co vnímám, kde mi radí intuice a že chci být ženou a ne tou, co musí všechno vydržet a být napůl chlapem, protože se to přeci očekává a je třeba vydržet, nezklamat a být nejlepší… Tak jsem si řekla DOST! Už nebudu číst návody, CO mi může pomoci, ale otázka byla, KDO mi může pomoci! No přeci JÁ! A tak s vámi sdílím to, jak to mám já… 
Jednou ze změn, které tak nějak přišly “samy”, i když jak se říká, nic není náhoda, tak byla přirozená touha oblékat se do dlouhých barevných šatů. Už žádná černá a šeď, ale být klidně celá v růžové jako bonbón… chci to, baví mě to a cítím se skvěle! No a jednoho dne jsem potkala na mystickém tanci (mj. v dlouhé sukni) u Adel mystickou ženu, ženu bohyni, Světlu Hoření, a tak jsem se ji zeptala:  
Jsou ženy, které nosí dlouhé šaty více ženami? Kde se bere potřeba žen nosit právě dlouhé šaty?
“Dlouhé šaty, dlouhé sukně jsou pro ženy příjemné, dávají jim pocit pohodlí, rovnováhy, ženskosti. Je to dáno tím, jak sukně působí na úrovni našich energetických těl. Dlouhá sukně udělá jednoduše řečeno ochranný obal naši osobní energie. Tím, jak se v sukni pohybujeme, k nám prostupuje silná energie Země. Odtud ta potřeba nosit dlouhé sukně. Vzpomeň si, jak se oblékali naši předkové – u žen jednoznačně po dlouhá staletí to byla právě dlouhá sukně. Sukně je krásný ženský prvek v oblékání. Na první pohled víš, že jsi se setkala se ženou. Ale ta sukně sama o sobě z tebe ženu s velkým Ž neudělá.  Moje babička, když mě oblékala do kroje – vždycky mi říkala: Světlanko, v kroji se musí umět chodit! Nerozuměla jsem tomu, dlouho jsem netušila, co se za těmi slovy skrývá. Dnes už to vím a snažím se to ženám předávat dál. V sukni se totiž musí umět chodit!” 
Případně nějaká rada, jak nosit dlouhé šaty?
“Ano, pokud chceš co nejvíce využít tu energetickou ochranu, kterou ti sukně může poskytovat, oblékej a vysvlékej sukně pomalu přes hlavu. Pomalu a jemně ji na své krásné ženské tělo nechej splynout. Vnímej u toho svůj pocit. Až se krásně žensky provlníš celým dnem a večer ji budeš vysvlékat – chytni ji u pasu a zase pomalým vláčným pohybem vysvlékej přes hlavu. Udělej si z toho takový malý rituál.”
A co barvy? Které barvy bych měla jako žena, která chce v sobě probudit ženu bohyni nosit?
“Každá barva má v sobě svoji specifickou vibraci. Působí na nás energeticky. Pokud chceš využívat barvy pro své probuzení, vyvaruj se černé a šedé. Ostatní barvy a jejich odstíny vybírej podle své intuice. Každý den vybírej barvu, kterou chceš mít na svém těle. Poslouchej svoji intuici, budeš si ji tímto i hezky rozvíjet. Časem můžeš vysledovat, jaká barva odráží kterou tvoji náladu. Jaká barva tě podporuje, když potřebuješ dělat rozhodnutí, nebo naopak po které barvě sáhneš, když chceš být ve svém nitru a zklidněná.”
Se Světlou přejeme barevné prožívání! 😀
Na Světlu Hoření a její salon doporučuji mrknout a navštívit. http://zenabohyne.cz/

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account