69

Trpíte alergií a nevíte si s ní rady? Nebo jenom chcete, aby se vám doma, v práci a vlastně kdekoliv jinde lépe dýchalo? Víme jak na to!
Tedy ví to naše odbornice, paní Dana Kmiťová z firmy DSI Czech, spol. s r.o., která prodává čističky vzduchu s patentovanou technologií Airfree. Ty už znáte z našeho testování. (link – http://www.zenysro.cz/CS#!detail/testuj/9111/Airfree-cisticka-vzduchu).
Vyzpovídali jsme Danu Kmiťovou v rubrice 3 otázky.
Proč bychom si měli pořídit čističku vzduchu?
Protože malí neviditelní nepřátelé, kteří mnohým z nás způsobují nemalé zdravotní potíže, nás ohrožují nejvíce v uzavřeném prostředí, kde většina z nás tráví až 90% svého času. Podle zjištění vědců je to přitom právě vzduch ve vnitřních prostorách, který způsobuje až stonásobně silnější zatížení organismu. Znečištění vzduchu negativně ovlivňuje několik faktorů. Asi nejhůře odstranitelným je akumulace lidí v prostorách, která vede ke zvýšení tvorby hub, virů a bakterií. Dalšími mohou být nesprávně čištěná klimatizace nebo koncentrace organických materiálů jako jsou knihy, koberce, závěsy nebo záclony. V neposlední řadě na znečištění vzduchu negativně působí i nové druhy izolací budov, které snižují proudění vzduchu a naproti tomu drasticky podporují vznik kolonií plísní a bakterií.  Kontaminovaný vzduch ve vnitřních prostorách může vyvolat zdravotní potíže jako jsou astma, bronchitida, zánět nosní sliznice a vedlejších dutin, houbové infekce u pacientů s nabouraným imunitním systémem, podráždění očí, krku a nosu, bolesti hlavy, podrážděnost, kašel a problém s koncentrací. Čističky jsou od toho, aby člověku od všech těchto problémů ulevily. Můžete je použít doma, v kanceláři, využívají se ale i v knihovnách, muzeích, ve veřejných budovách jako školy, školky, nemocnice a podobně.
Na trhu je dnes spousta možností, jak zmiňované alergeny redukovat. Využít se dají i chemické přípravky. Čistička je větší investice. Přesto, proč bych měla peníze vložit raději do ní? 
Máte pravdu, že možností je hodně a každá má své výhody i nevýhody. Výhodou čističky vzduchu s patentovanou technologií Airfree je fakt, že všechny škodliviny ze vzduchu likviduje a zanechává ho tak nezávadný. Tyto čističky fungují na principu, který znaly už naše babičky – že vysoká teplota sterilizuje. Čističkami vzduchu Airfree prochází vzduch, který je sterilizován při teplotě 200°C , čímž zničí 99% všech mikroorganismů. Čističky Airfree zároveň redukují i ozon. Do místnosti se tak vrátí vyčištěný, sterilizovaný vzduch, zbavený nečistot a škodlivin, a to bez toho, že by se zvýšila teplota v místnosti. Nespornou výhodou těchto čističek je jejich absolutně tichý chod a bezúdržbový provoz. Jediné, co musíte s čističkou udělat, je zapojit ji do elektrické zásuvky a nechat ji dělat svou práci. Čistička začne čistit vzduchu okamžitě a už po týdnu výsledky testů zaznamenávají výraznou redukci škodlivin.
Pomůže technologie Airfree zmírnit alergie?
Ano. Díky drastické redukci alergenů ve vzduchu dbá Airfree o čisté prostředí pro alergiky. Redukuje jak spóry plísní, bakterie, výkaly a pozůstatky domácích roztočů, tak i hodnoty ozonu na minimální míru. Airfree taktéž ničí částice plísní a hniloby ve vzduchu, které cirkulují celým domem a můžou způsobovat těžké alergické reakce (slzení očí, kýchání, ucpání nosu, malátnost). Airfree chrání i potraviny – redukcí hub a částic ve vzduchu se zamezuje tvorbě plísní na sýrech, chlebu, ovoci a dalších potravinách. Kromě přímého působení na zdravotní stav čističky zpříjemní prostředí domova, což spolu nepochybně souvisí. Airfree redukuje nebo úplně odstraňuje organické pachy včetně tabákového. Absence hub a částic ve vzduchu čištěným Airfree navíc vytváří optimální prostředí pro uložení kamer, videí, obrazového materiálu, diapozitivů, negativů a všech ostatních zařízení, pro která mohou být houby nebezpečné. Tím pádem nechrání jen vaše zdraví, ale také osobní předměty a vzpomínky. Tedy za předpokladu, že máte čističku zapojenou v jedné místnosti 24 hodin denně. Patentovaná technologie pracuje postupně a její cyklus by se neměl přerušit.
Čističku Airfree a recenze našich testerek najdete koncem května  zde.
  [*]
DOPORUČUJEME:
Pokud vás všechny tyto informace zaujaly a máte pocit, že by se vám čistička vzduchu opravdu hodila, stáhněte si ebook o čističkách vzduchu. Autorka paní Danka ho i všem našim uživatelkám poskytla ke stažení zdarma na www.airfree.cz/zeny  😉

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account