78

Ambasadorky Katalogu ŽENY s.r.o. v nové anketě! Proč se k nám přidat?

Každý týden vám v Magazínu nabídneme anketu s našimi ambasadorkami, jejich pohled na život, podnikání a přidáme spoustu užitečných tipů.

Tentokrát se jich ptáme, proč se rozhodly stát součástí projektu ŽENY s.r.o. a jak se jim líbí prezentovat Katalog ŽENY s.r.o. plný produktů českých a slovenských žen.

Hana Vašíčková

Ambasadorkou Katalogu ŽENY s.r.o. jsem se stala proto, že se mi moc líbí myšlenka podpory podnikavých a šikovných žen, které se nebojí výzvy podnikání. 

Hana Stočes Šmídová

Protože ŽENY s.r.o. je společenský status (a pokud ještě není, jednou určitě bude) a já ho chtěla mít jako jedna z prvních. 

Lucie Burdová

Když jsem se připravovala na mateřství, měla jsem obavu i z toho, abych nezakrněla. Řekla jsem si, že bych ráda vyzkoušela něco mimo svůj obor. ŽENY s.r.o. mě nadchly svým elánem a přístupem, a proto jsem se rozhodla být součástí tohoto projektu.

Irena Holčáková

Jsem z projektu ŽENY s.r.o. nadšená! Moc se mi líbí celý jeho koncept a jsem ráda, že mohu být jeho součástí, a tak mohu podpořit šikovné české a slovenské ženy a jejich výrobky, respektive celý tento projekt šířit do podvědomí dalších nadšených lidí. Jako ambasadorka mám navíc možnost vyzkoušet výrobky z katalogu na vlastní kůži a účastnit se velmi zajímavých seminářů a dalších akcí.  

Lenka Ševčíková

Proč? Pro mne je to úžasné propojení – ŽENY s.r.o. mne podpořily s knížkou, já je ráda podporuji s Katalogem. Lidé by se podle mě měli vzájemně podporovat ve svých zálibách, úspěších i v životě. A miluji podporu propojování – v březnu otvíráme prodejní místo ŽENY s.r.o. – v Praze, U Kanálky 12 a srdečně všechny zveme si osobně prohlédnout krásnou tvorbu žen včetně té naší.

Jana Velinská

I přesto, že moje mateřská je s dvojčaty už tak dost živá a “barevná”, chtěla jsem si tuto životní etapu ještě něčím zpestřit. Že se stanu ambasadorkou, jsem se rozhodla bez jakéhokoliv váhání. Samotný projekt ŽENY s.r.o. mě opravdu moc baví a hlavně nabíjí, a že jsem se mohla stát jeho součástí, je pro mě jen odměnou. Za mě rozhodně super krok.

Eva Vojířová

Chtěla jsem být součástí tohoto úžasného nového projektu, který pomáhá ŽENÁM udělat nejen první krok k realizaci vlastních nápadů, ale nechat se inspirovat i od ostatních žen. Co mě na tom baví? Nadšení, nezávislost, kolektiv, úsměv, radost.

Renata Kašparová

Stát se ambasadorkou byla načasovaná výzva. Baví mě práce s dobře postaveným konceptem a hlavně mě baví, že jsem konečně uznána jako ŽENA, která má co nabídnout a která je přijata do týmu jako parťák. Jsem od začátku pyšná, že jsem součástí.

Lenka Vajsová

Ambasadorkou jsem se stala prvotně nikoliv kvůli katalogu, ale z důvodu být od začátku u skvělého projektu. Sdílet a šířit myšlenku projektu a následně tedy i Katalogu ŽENY s.r.o. – propagovat a pomoc zviditelnit originální produkty a výtvory šikovných a podnikavých žen, žen, které se nebojí jít s kůží na trh, to se mi opravdu líbí. A taky mít “poradní” hlas pro výběr produktů v katalogu.

Daniela Kropáčková

Líbí se mi nadšení všech ŽEN s.r.o.. Je to ojedinělý projekt a není neosobní jako u velkých mezinárodních společností, které nabízejí své produkty pomocí katalogů.

Karla Soilisová

Je mi ctí rozšiřovat informace o úžasných výrobcích českých žen. Obdivuji jejich nápaditost a sílu, se kterou překonávají překážky, které jim život nachystal. Zaslouží si podporu a pomoc.

Zaujala vás role ambasadorky a chtěla byste se dozvědět víc? Stačí kliknout sem.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account