220

Jak se nabít tolik potřebnou vnitřní energií? Mám pro vás pár tipů. Opět je to hlavně o tréninku. Pilovat a pilovat, protože vše souvisí se vším a samo od sebe nic nepřijde.
Zacvičte si 
Najděte si každý den alespoň 10 minut. Zacvičte si jednoduché, základní cviky na protažení. Nejlépe po ránu, ale i kdykoli během dne.
“Na plný pecky”
Nedržte se zpátky. Je vám 50 či více? No a. To neznamená, že si svou oblíbenou hudbu nemůžete pustit na “plný pecky”. Zkuste to a uvidíte. V jakémkoli věku dokáže energická, hlasitější hudba pozitivně rozproudit krev a nabít nás pozitivní energií. Čas od času je dobré si mladicky zařádit.
Nafoťte profi portfolio
Myslíte, že nejste krásná? Svěřte se odborníkům. Nechte si nafotit profesionální portfolio. Pokud jste odvážnější, zařaďte i akty. Budete překvapena, jak dobře můžete vypadat a jak sexy a žádoucí se můžete cítit. Navíc je to pěkný, nečekaný dárek pro partnera. Bude koukat, jakou má doma kočku.
Odměňujte se a dělejte si radosti
Alespoň jednou za týden si dopřejte nějakou drobnost. Odměňte se za každodení úsilí parfémem, milou dekorací, sladkostí,… A alespoň jednou za měsíc něčím dražším. Kabelkou, kostýmkem či něčím jiným, po čem již dlouho toužíte. Zkrátka čímkoli, co vás pohladí po duši. Nešetřete na sobě. Děláte dost a zasloužíte si odměnu.
Rozmazlujte se a relaxujte
Naučte se odpočívat a hledat vnitřní klid. Ne vždy tu možnost máme, ale je to velice důležitou součástí našeho života. Naložte se do vany, natáhněte se na gauč či podlahu, pusťte si příjemnou hudbu… Ale hlavně se snažte, abyste na relax měly klid. Nechte myšlenky volně plynout. Snažte se najít duševní vyrovnanost.
Sama jsem dlouho nemohla přijít na to, proč jsem stále unavená, prázdná, vyčerpaná… Bez života. A pak mi to došlo. V neustálém zápřahu, v městském ruchu, bez odpočinku. Nikdy jsem si na sebe neudělala čas a místo, abych se odměňovala, tak jsem se trestala. Ale člověk se stále učí. Jak dobít baterky se naučíte v kakždém věku. Tak směle do toho dámy a já se těším příště.*enzo*
Jak a z čeho získáváte energii vy? Prozraďte! Jak být šťastné se můžete inspirovat třeba Jak smutek přeměnit v radost.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account