98

Amélie z Montmartru je pro mě dodnes nepřekonaným filmem. Jen si na něj vzpomenu, mám úsměv na tváři a hledám čočku, do které bych mohla zabořit ruce. Vybrala jsem pro vás pár citátů od přestavitelky Amélie, která je mi sympatická stejně tak!
5 citátů o životě od Audrey Tautou
Šarm má větší cenu než krása. Kráse odoláte, šarmu nikoliv.
Třeba taková Coco Chanel (kterou Audrey taky zahrála naprosto nepřekonatelně!) asi nikdy nebyla nejkrásnější ženou na světě, její kouzlo bylo v něčem úplně jiném. V šarmu, jedinečnosti a nenahraditelnosti, o které se mluví dodnes. Někdy se zkrátka vyplácí nejít s davem! 🙂
Nikdy jsem nechtěla dělat to samé vícekrát. Mám ráda překvapení.
Nechat se překvapit, být zvědavá, zkoušet nové věci – není lepšího omlazovače, který nechá stopy jak na naší tváři, tak na naší duši. 
Absolutně netuším, co bude za tři roky. Mám pocit, že budoucnost je tak plná možností! Pro mě představuje velkou hromadu objevů!
S vědomím otevřeným všemu novému a neznámemu se žije mnohem lépe. A to odpřísáhnu klidně na cokoliv! Nikdy dopředu nevíme, co se stane, a v životě se nám nikdy nepodaří dokonale to naplánovat nebo ovlivnit. Nejlepší asi bude nechat věci plynout a využívat příležitostí, ty totiž většinou nechodí dvakrát.
S každou zkušeností vyrostete a obohatí vás. Nikdy přitom nemůžete vědět, kde budete za šest měsíců, co budete chtít a co budete potřebovat.
Kdysi jsem někde četla, že lidé se nemění. A dodnes si myslím, že je to pravda, ovšem ne tak úplně. To základní zůstavá, ale mění naše motivace, cíle, sny. Člověk není kámen, aby se nenechal ovlivnit. Každý má právo změnit názor – kdykoliv.
Některé věci se prostě mají stát.
A stávají se – přesně tak, jak mají. I proto se vyplatí dát věcem volný průběh, řídit se především vlastní intuicí a nechat se životem tak trochu překvapit. *heart*

 
Zdroj fotografie: Pinterest

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account