110

Nechat si uklidit, nebo to zvládnout sama? Jak to řešíme my ŽENY s.r.o.?

Mít pomocnici na úklid bylo ještě nedávno tabu téma. Dnes si však tuto službu mohou dovolit i rodiny, které nemají horentní příjmy. Jak to máme s pomocnicemi my ŽENY s.r.o.?  

Eva Vašková Čejková, První ŽENA s.r.o.

Od narození syna mám na výpomoc ženu, která mi  pomáhala s hlídáním malého Františka, když jsem potřebovala. Teď chodí František už častěji do školičky, a tak mi více vypomáhá doma, a to proto, že chci mít více času na Františka a manžela a investice do takové pomoci se mi několikrát vrátí v podobě spousty času, který můžu věnovat jim.

Kateřina Tůmová, obchodní ředitelka

Pomoc v domácnosti jsem měla několikrát za svůj život, kvalita odvedené práce byla různá. Většinou se jednalo o ženy z Ukrajiny, které si tímto způsobem v České republice přivydělávají. Rozhodně ji považuji za něco, co je běžnou součástí zaměstnaných lidí, obrovsky šetří čas a v případě, že je práce dobře odvedená, nevadí mi za ni vydat adekvátní částku peněz.

Renata Kašparová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim

Nyní mám největší pomocnice, jaké jsem si kdy mohla přát, a to moje holky Týnku a Johanku. Parťačky k pohledání. Protože máme celkem velký dům, pravda je, že jsem o menší pomoci vážně přemýšlela, ale nikdy jsem se zatím neodvážila někoho oslovit. Trošku ješitnost, já vím, také se často slyším říkat „to přece zvládnu sama“ …

Jitka Profousová, patronka ambasadorek ŽENY s.r.o

Pomocnici v domácnosti nemám. Dříve jsme měli malý byt, to bylo uklizeno za chvilku. Teď v domku je to sice o něčem jiném, ale domácnost zvládám za pomoci rodiny. A do budoucna? Až nastane situace, kdy nebudeme zvládat, tak proč ne.

Eliška Vyhnánková, krotitelka sociálních sítí

Ano, jeden čas, když jsem byla víc pracovně vytížená, jsem se rozhodla, že pokud za mne jednou týdně někdo vytře, umyje koupelnu a kuchyň a zaleje kytky, budu nesmírně vděčná. A samozřejmě nastala klasická estráda, kdy každý den před příchodem paní na úklid proletěla bytem patnáctiminutová smršť tzv. “předúklidu” Tohle prostě nelze úplně potlačit.

Markéta Hlaváčková, amatérská cukrářka a patronka záložky Uvař

Neměla, neuvažuju. Raději si uklidím sama, relaxuji u toho.

Romana Kopecká, headhunter talentovaných žen

Neměla, zatím neplánuji, ale nikdy neříkej nikdy. S dětmi to myslím rychle přehodnotím! J

Aneta Mošnová, patronka komunikace

Prozatím nemám, bydlím v malém bytě, takže úklid pro mě není překážkou. Každopádně, kdybych se v budoucnosti stěhovala do většího, tak bych o ní určitě uvažovala. Vím od potenciální tchýně, jak je to úžasné přijít z práce do dokonale vygruntované domácnosti. Ihned po práci se naladíte na relax a domácí pohodu.

A jak to máte s pomocnicemi vy? Umíte říct a nechat si pomoct? Pište do komentářů!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account