109

Pravidelná pondělní anketa tentokrát na téma šílená móda.

V pravidelné pondělní anketě jsem se tentokrát ptaly jedna druhé, jaký kus oblečení bychom si už nikdy, ale opravdu NIKDY nevzaly na sebe a proč.

Helena Plívová, kreativní manažerka a patronka záložky Testuj

Už opravdu nikdy bych si nevzala ten modrý károvaný kalhotový kostým, který mi s takovou láskou ušila moje maminka, když mi bylo asi tak patnáct. Větší prdel jsem snad v ničem neměla!

Jana Benešovská, šéfredaktorka a patronka záložky Inspiruj (se)

Lesklé tělovky. Protože v nich mám nohy jako sloupy natřené olejem. Bohužel, je to oblíbená česká specialita, nikde na světě jsem je neviděla. (Mimochodem, těšte se, protože naše módní guru Veronika o silonkách chystá celou diskusi. Už teď se těším jsem zvědavá na vaše příspěvky!) Jo, a taky bych už nikdy nebyla blond. Ale o tom jindy.

Katka Tůmová, obchodní ředitelka

Nikdy neříkej nikdy, ale kdo z nás zažil především v dětství cokoli vyrobeného z umělých materiálů, které štípaly už když si je člověk oblékal, ocení kvalitu a radost z bavlněných oděvů. Jsem spíš konzervativní, nicméně nebráním se zkoušet a v období puberty jsem nosila i modely, za které by se styděla polovina matek svých dospívajících jedinců. Samostatnou kategorií jsou oděvy typu mini, velký výstřih a tak dál, které se opravdu hodí jen pro určitou část našeho života a navíc na postavu, která je snese. Doufám, že u mě nikdy nenastane období, kterému moje maminka s oblibou říká „klimakterický diblík“. 🙂

Renata Kašparová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim

Minisukni, protože celulitida. A tak baret, bílé rukavice, boty na vysokém podpatku.

Eliška Vyhnánková, krotitelka sociálních sítí

Deseticentimetrové podpatky. Neumím chodit ani v centimetrových 🙂

Markéta Hlaváčková, amatérská cukrářka a patronka záložky Uvař

Síťovaný tílko. Je děsný.

Romana Kopecká, headhunter talentovaných žen

Asi nikdy bych si dobrovolně nedala punčocháče pod kalhoty (ani v případě sibiřského počasí :)), z toho mám opravdu velké trauma z dětství. 🙂

Aneta Mošnová, patronka komunikace

Legíny. Pro mě je to naprosto nevkusná móda. Popravdě bych si legíny nevzala ani s odpadkovým košem. Dřív Češi měli slabost pro šusťáky, dnes pro legíny. Podle mě patří legíny akorát na kolo a do fitka.

A co a proč byste nikdy neoblékla vy? Máte kousky, které zůstávají zapovězené? Napište nám o nich!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account