134

ŽENY s.r.o. odpovídají v pravidelné pondělní anketě.

Eva Vašková Čejková, První ŽENA s.r.o.

Krtečka, Příběhy jedné mašinky, Leporelo od Josefa Lady, a když vyjde čas, tak pro mě je tam vždy připravena kniha Nová země.

Jana Benešovská, šéfredaktorka a patronka záložky Inspiruj (se)

Dvě rozečtené knihy a horu dalších, na které se snad brzy dostane. Gumičku do vlasů, krém na ruce, balzám na rty, kolébku (tak se prý jmenuje) audiosystém pro iPod a iPhone, sešit, tužku, několik hrnků s čajem, a protože místo nestačí, okupuju i noční stolek na druhé straně postele.

Helena Plívová, ŽENA s.r.o., kreativní manažerka a patronka záložky Testuj

Aktuálně chci napsat, co už tam naštěstí NEmám! A tou je učebnice mikroekonomie, protože zkoušku jsem konečně dala! A pak tam mám skvostný, ale zatím prázdný rámeček na fotku. Sbírám rámečky a vždy hledám tu nej nej fotku, kterou si slavnostně zarámuju a pověsím k ostatním na zeď. Tenhle rámeček ještě čeká. 

Renata Kašparová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim

Budík, olejíček na nehty, noční pleťový komplex od Mary Kay, Pohádky pro unavené rodiče od Michala Viewegha, knížku Úspěšně s kůží na trh (Věra Staňková) a Manuál pro fitness lektory.

Jitka Skalická, patronka blogů a diskuzí v záložce Povídej

Nemám noční stolek. 🙂 Aktuálně ho nahradila dětská postýlka, která je přisunuta těsně k mé posteli. Na stolku ale obvykle mívám sklenici s vodou, mobil, rozečtenou knížku a balzám na rty. 

Eliška Vyhnánková, krotitelka sociálních sítí

Můj noční stolek právě obsahuje tři poslední čísla časopisu Forbes s nadějí, že se najde večer, kdy neusnu hned, jak dopadnu na polštář.

Gabriela Špačková, patronka záložky Ušetři

V současnosti mám na nočním stolku jedinou věc – učebnice, protože se letos chystám pokořit bakalářské zkoušky. Tak mi držte palce.

Markéta Hlaváčková, amatérská cukrářka a patronka záložky Uvař

Nic, nemám noční stolek.

Veronika Šubrtová, módní redaktorka a blogerka

Momentálně je plný nepřečtených časopisů Elle, na které se chystám už nějaký ten pátek. Místo si na něm najde i vonná svíčka, krém na ruce, balzám na rty (bez něj bych nepřežila) a šálek nedopitého čaje, jako obvykle již vychladlého.

A co máte na nočním stolku vy? Podělte se s námi v komentářích!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account