68

Myslíte si, že spolu s létem odcházejí i barvy? V přírodě možná, ale v módě naštěstí ne. Barvy vám prozáří i pochmurný podzimní den.
Máte rády modrou nebo fialovou? Nebo vám úsměv na tváři vykouzlí růžová a korálová? Preferujete jednu barvu nebo si troufnete na výraznější? Výběr je jen na vás. V podzimní módě se kromě klasických tlumených barev letos objeví i zářivé kousky v různých barvách duhy.
Nebojte se váš outfit tedy probudit nebo si dokonce troufnout vyrazit ve výraznějších barvách. Uvidíte, že i taková změna může vaši náladu otočit o tři sta šedesát. 🙂 Jestliže proti vašemu rozšíření šatníku prostestuje drahá polovička, jednoduše ji vysvětlete, že to děláte pro své DUŠEVNÍ ZDRAVÍ. ;-):-D A hlavně je obecně známo, že obklopovat se krásnými věcmi prodlužuje život. Partner bude díky vám žít na tomto světě podstatně déle! 

Zdroj: Pinterest

Inspirujte se a sáhněte po barvách! Zaručeně si najdete ty své.
  

1.Deichmann, 249 Kč 2. Madmax Fashion, 749 Kč 3. Preciosa, 2 925 Kč 4. Paez, info o ceně v obchodě 5. Takko, 249 Kč

Jak jste na tom s barvami vy? Jaké ja vaše nejoblíbenější a jakou naopak moc nemusíte? My jsme se v redakci shodly, že oranžová je tou nejméně oblíbenou – tak nějak nám evokuje popeláře. 😀

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account