91

Oddejte se aromaterapii – s luxusními vonnými svíčkami značky OGIVI.

Ideální večer – každý o něm má vlastní představu. Možná se vidíte na terase u sklenky dobrého vína, v křesle u krbu s oblíbenou knihou, na letní rozkvetlé zahradě, nebo na sluncem prozářené pláži na exotickém ostrově. Ať už vás fantazie zanese kamkoli, jedno je jisté. Všechny tyto představy mají svou vlastní jedinečnou vůni! Aby se sen stal skutečností, zavřete oči a oddejte se aromaterapii – s luxusními vonnými svíčkami značky OGIVI.       

Svět OGIVI je svět luxusních vonných svíček. OGIVI nabízí různorodé kolekce svíček z nejkvalitnějších vosků a parfémových esencí, svíčky s dlouhou dobou hoření a krásným designem. Investujte do kvality a udělejte si oddechovou chvilku sami pro sebe, zútulněte váš domov opojnou vůní, potěšte voňavým dárkem své přátele.

 „Miluji vůně. A chci, aby na českém trhu byly k dostání perfektní svíčky. Z kvalitního vosku, s vůněmi, nad kterými se jejich tvůrce zamyslel, s esencemi, které vznikly na přírodní bázi. Svíčky, jejichž vůni v interiéru opravdu ucítíte, ale zároveň jich nebudete mít po pár hodinách dost. Svíčky, které hoří dlouho. Hledala jsem dokonalost, nic víc a nic míň,“ charakterizuje stručně, ale výstižně produktové portfolio Alice Žáčková, která za konceptem OGIVI stojí.    

 

Několik tipů na průvodce světem vůní značky OGIVI:

Acacia Blossom – svíčka ze sójového vosku s vůní květu akácie Vůně svíčky Acacia Blossom se dá nejlépe popsat jako závan dřevnatých tónů akácie zjemněný dotekem sušených orchidejí, frézií & lipových květů. Zaplňte svůj domov touto květinovou směsí půvabně zabalenou do čtvercové kovové dózičky zdobené marockým motivem.

Cena: 750 Kč

Love – svíčka s květinově kořeněnou vůní
Láska může v srdci nést například esenci Ylang Ylang, pačuli, růže, pomerančové květy a broskve. Tato vonná směs perfektně ladí s hlavou z bergamotu, citrónů a elemi i s pryskyřičito – vanilkovým základem.
Zapalte si svíčku s výstižným názvem Love a vyzkoušejte, jestli i ta vaše láska voní stejně…

Cena: 1 390 Kč

Violet & Black Pepper – svíčka s vůní fialek a černého pepře
Vonná svíčka, jejíž základ tvoří fialky a černý pepř, je elegantní a klasická, ale přece zároveň netradiční a extravagantní.
Zkraťte délku svých černých šatů, vezměte si fialové lodičky, začíná večírek podbarvený vůní svíčky „Violet and Black Pepper“!

Cena: 690 Kč

Vůně nás provázejí celým životem. Umějí nám změnit náladu, ovlivňují naši psychickou pohodu. Svět přírodních vůní nabízí nepřeberné množství zážitků, od závanu babiččiných vanilkových rohlíčků až k sofistikovaným parfémům z Francie. OGIVI vás přenese do dalekých krajin, připomene vůně známé z dětství nebo z cest, přiblíží ty vzdálené a představí zcela nové a neznámé. OGIVI  je tu pro  vás.
 
O OGIVI  
Proč OGIVI? V latině znamená Ogivi střídání tmavých a světlých pruhů v profilu ledovce skládajícího se z vrstev různého původu. „A tak stejně jako ledovec má vrstvy a nejvíce z nich je skryto, u svíček také nevidíme jejich složky, jen povrch. A to, co je ukryté uvnitř, je to nejdůležitější,“ osvětluje Alice Žáčková, která přišla s myšlenkou založit OGIVI. Vycházela z vlastní touhy po inspirativních, kvalitních vůních, které v Česku nenašla a vydala se je hledat do ciziny. Našla je ve vonných svíčkách tří různých značek a díky tomu OGIVI exkluzivně nabízí luxusní produkty Archipelago (specializuje se na svíčky s esencemi z ovoce, bylin, květin, stromů a exotických dřevin; k výrobě svíček používá kvalitní sójový vosk, který je ručně vléván do zdobných kovových a skleněných dóz), Melt (ručně vyráběné vonné svíčky rustikálního vzhledu z kvalitního vosku s vysokým obsahem parfému) a Welton London (vůně svíček navrhuje interiérový designér John-Paul Welton v proslulém Grasse, městečku na francouzské riviéře považovaném za samotné centrum světa parfémů). Cíl značky OGIVI je jednoduchý – dělat radost. Dovolte jí to! www.ogivi.cz

7 důvodů, proč vstoupit do světa OGIVI
1. OGIVI krásně voní, obsahují esenciální vonné oleje.
2. OGIVI nádherně vypadají a jsou ozdobou pro každý interiér.
3. OGIVI jsou vyráběny v souladu s přírodou, z vysoce kvalitních přírodních vosků.
4. OGIVI přináší exkluzivní kolekce, které dostanete pouze u nás.
5. OGIVI si nadmíru váží svých zákazníků a poskytuje všem klientům osobní přístup a bezchybný servis.
6. OGIVI vychází svým zákazníkům vždy vstříc. Pokud vůně objednané svíčky není úplně ono, nabídneme vám jinou.
7. OGIVI na své zákazníky neustále myslí a hledá nové produkty, které přináší krásu a relaxaci do uspěchaného světa kolem nás.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account