391

Eva – první ŽENA s.r.o.

Jsem životní optimistka, která v každé překážce vidí příležitost. Mé okolí trpí oblíbenými hláškami – to dám, rychle, rychle a kdy už to bude? Miluji jaro, dlouhé barevné šaty a všechny, kteří se umí od srdce zasmát.

Eva je ta, bez které by ŽENY s.r.o. nebyly. V roce 2013 to celé začalo díky její superschopnosti propojovat ženy a velkému srdci lidem pomáhat. Dnes vede náš tým, spoluzaložila i magazín Podnikavá žena. Na ČT moderovala pořad pro ženy Všechno, co mám ráda a nyní už chystá další projekt, o kterém se brzy dozvíte více 🙂

Kontakt: eva@zenysro.cz

 

 

Redakce

Příspěvky k nám vkládáte vy a my jenom občas upravíme a ty nejlepší příspěvky umístíme na přední příčky. V případě dotazů stačí napsat na redakce@zenysro.cz 

Lucie J. – šéfredaktorka

Vždy jsem byla člověk, který věří, že když si něco budete opravdu hodně přát, tak se to vyplní. Mám ráda výzvy, ráda se posouvám dál, objevuju, zkouším a učím se. Více jak 15 let jsem pracovala pod vedením Barbary Nesvadbové v magazínu Harper’s Bazaar a postupně přešla z tištěných médií do online světa. Poslední dva roky jsem strávila v magazínu ELLE na pozici Digital Director. Jsem podnikatelka, blogerka, influencerka. Ale hlavně jsem maminka! Krásného malého chlapečka, který mě každý den dělá tou nejšťastnější ženou na světě!

Lucie je velký profík a má pod palcem celou naší redakci. Píše pro vás články o všem, “po čem ženy touží” 🙂

Kontakt: lucie.janotova@zenysro.cz 

 

COO

Michaela D.

Za velkou životní průpravu považuje sport, který doplnila studiem sportovního managementu na TU v Liberci. Také proto přirozeně hledá cesty k dosažení cíle a vytváří spolupráci ve stylu win-win.

Kontakt: michaela.dvorakova@zenysro.cz mobil: 736 762 940

 

Obchod

 Potřebujete, aby se zákaznice dozvěděly o vašich produktech, v čem jsou unikátní? Potřebujete, aby se zákaznice o vašich produktech bavily a sdílely zkušenosti? Chcete se stát součástí MARKETU ŽENY s.r.o.?

Oslovte nás 🙂 

Lukáš S.

Je univerzální člen týmu, který pečuje o síť Ambasadorek, náš obchod i Evu. Jeho doménou je práce s lidmi, navazování  a udržování dobrých vztahů. Největší radostí a umem je mu vztahové koučování, které ho pohltilo a u nás jej šikovně využívá v mnoha oblastech.

Kontakt: lukas.sodomka@zenysro.cz mobil: 724 737 200 

 

Helena P. 

Vodami marketingu a komunikace pluje již téměř 25 let. Cenné zkušenosti nasbírala ve fullservisovách agenturách, kde se podílela na přípravě kampaní pro mnohé české lovebrandy i globální značky. Marketingovou komunikaci také vystudovala na VŠFS a stála i u zrodu projektu ŽENY s.r.o. Je tu pro vás, abyste společně zrealizovali další úspěšné projekty s naší komunitou a navázali tak se svými potenciálními zákaznicemi nové, dlouhodobé a především smysluplné vztahy.

Kontakt: helena.plivova@zenysro.cz mobil: 724 007 110

 

Irena H.

V rámci ŽEN s.r.o. působí již od samého začátku. Dnes se stará s úsměvem o portfolio produktů a dodavatelů v rámci MARKETU ŽENY s.r.o. a snaží se zlepšovat procesy v rámci dodavatelského řetězce. Své předchozí zkušenosti z marketingu využívá, aby klientům pomohla aktivně pracovat s potenciálními zákazníky pomocí recenzí a šířit tak dále jejich produkty či služby.

Kontakt: irena.holcakova@zenysro.cz mobil: 736 125 819

 

 

Kristýna S.

Život ji po studiu marketingu zavál trochu jiným směrem, před časem však i díky spolupráci s ŽENAMI s.r.o. opět nabrala ten správný kurz. Nyní pečuje o facebookovou komunitu a zákazníky MARKETU ŽENY s.r.o. Občas si pro radost napíše i nějaký článek či rozhovor.

Kontakt: kristyna.solnickova@zenysro.cz mobil: 606 331 183  

 

Finance

Jana P.

Money, money, money zeptejte se Jany, všechno vám to správně spočítám! 🙂 

Jana má u nás na starost peníze, faktury a taky VŽDYCKY ví, kde co je!

Kontakt: info@zenysro.cz 

 

Recepce

 

Tereza H.

Terka, která je především maminkou malého klučiny, má u nás na starosti chod celé recepce, zajišťuje občerstvení, vydává testování a vždy vás s úsměvem přivítá.

Kontakt: tereza@testuj.to, 224 815 817​

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account