72

Nevíte, jak zabavit děti? Nekupujte medvídka mývala, ale hlavolamy, vzkazuje Jitule!
Při jednom rodinném výletě jsme se zastavili v restauraci na oběd. Hned jak jsme usedli ke stolu, dostali jsme všichni do ruky hlavolam se slovy, že pokud se nám to nepovede sestavit či rozložit, nedostaneme najíst. Děti se do toho vrhly opravdu s vervou. Ony pro jídlo udělají vše. 🙂 Ale když jsem je pozorovala, bylo vidět, jak se u toho baví a jak jsou trpělivé a hned mě napadlo, že jim je pořídím.
A kam jinam jít nakupovat než na můj oblíbený portál prodeti.cz! Na portálu jsem našla hlavolamy značky ANDREU Toys. Balení po 6 kusech?  To je přesně pro nás. 🙂
Když jsme s dětmi rozbalili krabici, čekalo na nás šest parádních hlavolamů, a tak jsme se do toho pustili. Musím říct, že nic jednoduchého to teda není. Děti se do toho vrhly a s velkou trpělivostí se snažily rozpojit dané části. V krabici najdete i malý návod, který vás v případě nouze navede. Návod bych uvítala trochu přesnější a jednodušší, ale i tak se s tím děti porvaly skvěle. U hlavolamů je uvedeno, že jsou vhodné pro děti od 6 let a to také odpovídá. Na pětileté dítě je to přece jenom ještě složité. Naštěstí u nás je velká výhoda, že dětí je dost a ty starší pomohou těm mladším.
Jestli tedy stále přemýšlíte, jak zabavit své děti a přitom jim do rukou nestrčit tablet, hlavolamy jsou tou nejlepší volbou! Rozvíjí mozek a učí trpělivosti. Hlavolamy mají také další velkou výhodu. Vezmete je všude s sebou.  Zabavíte děti v autě, v čekárně u lékaře, nebo si vychutnáte aspoň trochu toho času pro sebe, třeba s vaší milovanou kávou nebo zajímavou knížkou.
Další skvělé tipy pro děti najdete na www.prodeti.cz.
Vaše Jitule
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account