68

Organický kávový peeling jsme vám nabídli k testování v polovině února. Jak se vám osvědčil? Tady jsou výsledky.
O produktu:
Mr. Bean kávový peeling je odhodlán napravit nedokonalosti Vaší pokožky a zanechat pocit nejjemnějšího dotyku, jaký jste kdy zažily. Vaše pokožka bude neuvěřitelně jemná. Organický kávový peeling s Robusta kávovými zrny, za studena lisovaným organickým kokosovým olejem, himálajskou růžově kámenou solí, Demerara cukrem, Bio Kakaem a olejem s vitamínem E.

•    Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémy,
     strie, stařecké skvrny, křečové žíly a lupínky
•    Demerara cukr a Himalájská růžovo kamennou sůl očistí pokožku a
     odstraní její odumřelé části, akné, černé tečky a jiné kožní projevy
•    Kokosový olej hydratuje pokožku a zanechává příjemnou vůni
•    Kakao a vitamin E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují
     a chrání pokožku. Podporují obnovu tkáně a regeneraci buněk.
Kávový peeling je výhradně pro venkovní použití. Produkt se nesmí pít ani jinak vnitřně užívat. Neaplikujte na otevřené rány, hnisavé ekzémy a pod.
Více se dozvíte ZDE, na facebooku nebo na instagramu.
A jak se vám líbil?
renicka
Velmi mě potěšilo testování tohoto kávového peelingu Mr. Bean. Nejdřív mě překvapilo balení, byla jsem zvyklá spíše na ty s víčkem, ale nakonec se ukázalo, že to ničemu nevadí. Tento scrub otestovala celá dámská část rodiny a všechny byly nadmíru spokojené. Pokožka je po použití opravdu jemnější a prokrvenější, přesně tak, jak výrobce slibuje. Vůně je velmi příjemná a nevtíravá. Tento peeling je sice dražší záležitost, ale v tomto případě 100% platí, že cena odpovídá kvalitě. Mohu jen doporučit!
PetrS
Mockrát děkuji za možnost testování tohoto skvělého produktu. Tento peeling vyzkoušela celá rodina a jsme z něj nadšení. Pokožka je mnohem jemnější než po použití jakéhokoliv peelingu, který jsem doposud vyzkoušela. Díky kokosovému oleji je pokožka vyživená a odpadá tedy nutnost namazat se tělovým mlékem. Jelikož jsou kávová zrna mnohem hrubší než běžné peelingy, nedoporučuji používat na obličej, pokud máte citlivější pleť. Nádherná vůně je jen plus a cena se v tomto případě opravdu rovná kvalitě. Mohu jen doporučit.
444katka
V první řadě bych chtěla strašně moc poděkovat, že jsem mohla tento kávový peeling MR. BEAN testovat. Ještě chválím jeho velmi brzké doručení. Z testování jsem doslova nadšená! Znám klasické peelingy, ale s něčím takovým jsem se setkala poprvé. Nečekala jsem jeho účinky hned po prvním použití, ale bylo to tak. Peeling nádherně voní po kávě a kokosu. Použila jsem ho na obličej a stehna a musím opravdu velice pochválit. Pokožka je po použití krásně jemná a voňavá a opravdu se člověk nemusí mazat ani krémem – pokožka je po kávovém peelingu krásně jemná a vláčná. Takže tento produkt bych všem doporučila i přes jeho vyšší cenu.
tina28
Musím poděkovat za krásný balíček s Mr.Bean coffee peelingem. Toto testování bylo velice příjemné. Jestli si myslíte , že máte krásně jemnou pokožku, tak to jste ještě nevyzkoušely Mr.Bean coffee peeling. Tento peeling je vlastně kávová sedlina s kokosovým olejem, himalájskou solí, bio kakaem, demerara cukrem (přírodní třtinový cukr) a olejem s vitamínem E. Peeling se nanáší krouživými pohyby na vlhkou pokožku celého těla i obličeje, nechá se působit a poté se opláchne. Pokožka je po peelingu krásně jemňounká, prokrvená a voní po kávě a kokosu. Po sprše jsem dokonce nemusela použít tělové mléko ani žádný jiný krém. Pokožka byla krásně hebká a vláčná. Tento peeling je sice dražší, zato účinky jsou znát hned po prvním použití. Dokonce by mel prý pomáhat v boji proti celulitidě (což zatím nemohu posoudit, používám ho krátce). Pro mě je to nejlepší peeling, se kterým jsem se setkala. S klidným svědomím mohu tento peeling všem doporučit a jsem moc ráda, že jsem měla možnost jej vyzkoušet.
A negativa?
Žádná jste nenašly.
Kompletní hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account