70

Na co všechno jste použily vytestované koření Superveget a jak vám jídla s ním chutnala? Výsledky testování jsou tady!
O produktu:
Receptura grilovacích směsí SUPERVEGET je založena na hrubé mořské soli, která má nejen vynikající chuť, ale je i kvalitním zdrojem minerálů.
Směsi na kuřecí, vepřový, hovězí a rybí steak jsou určeny jak k nakládání a marinování, tak i k dokořenění masa.
Směs Gyros je určena k přípravě typického řeckého gyrosu ze všech druhů masa.
Směs Mozzarella a rajče obsahuje 3 základní bylinky, díky kterým je ideální k dochucení všech druhů zeleninových a těstovinových salátů. Mimo to je vhodná také k přípravě typického italského dressing z bílého jogurtu.
Směsi díky svým hrubým zrnům dodají pokrmům vynikající chuť a líbivý profesionální vzhled. Všechny výrobky této značky jsou vhodné také pro bezlepkovou dietu. A mimo koření na vepřový steak jsou všechny výrobky bez glutamátu sodného.
Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.
A vaše hodnocení?
Luci1
Po obdržení balíčku jsem se trochu lekla jeho vzhledu – byl celý takový pomačkaný, ale naštěstí to koření nevadilo. Druhé zděšení nastalo při vybalování, protože celý ten balíček tak divně zapáchal. V tu chvíli jsem si říkala, co jsem se to pokoušela vytestovat. Ale nakonec po půl dni na lince bylo vše v pořádku a já se mohla pustit do testování. Vyzkoušela jsem zatím gyros, ten je vynikající, výborná chuť, rozhodně nemusím nijak dochucovat, dosolovat apod. Dále jsem stihla vyzkoušet koření na ryby a opět, vynikající, nepřebilo nijak chuť ryby, opravdu vynikající. Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat zrovna tohle koření. Těším se, až vyzkouším další druhy koření. Možná bych pro příště doporučila delší čas na testování, ne každý vaří denně, případně hned něco, kde použije koření, a tak je nestihne vyzkoušet všechny.
mikaa
Musím tedy říci, že toto koření, které jsem měla možnost testovat, je opravdu nápadité. Velikou výhodou všech sáčků je, že ulehčí práci při nějakém vymýšlení, čím vším to jídlo ochutit, takto je to za minutku. Zejména ochucení steaků u mého muže vypadalo: „Dáme tam to a pak ještě to a ono ….“ Takhle to zvládnu sama a hned. Oceňuji, že většina obsahuje alespoň nějakým podílem mořskou sůl. Poprvé jsem se odhodlala o víkendu dělat domácí gyros (jenom kvůli koření) a koření mi vyhovovalo, protože je jemné strukturou a prostoupí celé maso, zároveň však s výraznou chutí. Určitě i ostatní koření jsou univerzálnější, než pouze na steaky. Dělala jsem i plátky se sosem a tam pak koření udělá všechnu práci za mě. Prosvítal tam i kousek papričky, takže to je úplně jak domácky ochucené.
aasun
Testovat koření byla radost, potřebovala jsem na to více času, abych vyzkoušela v co nejvíce receptech. Potěšilo mě, že jsou všechny (až na jedno) bez glutamátu, to se cenní. Také velikost balení je výborná, mít doma spoustu malých sáčků je nepraktické. Jedničkou pro mě je koření na hovězí steak, které je výrazné, hrubé a tudíž cítit v každém kousnutí. Koření na vepřový steak jsem se rozhodla vyzkoušet v omáčce (vepřové kostky) a to byla paráda. Není třeba pak už dalšího velkého dochucování a na omáčce to zanechá “kousky” koření, tak to vypadá poctivě. Koření do salátu na rajčata a mozzarellu doporučuji spíše do salátové zálivky, aby sušené kousky bylin změkly a byly tak jemnější. Koření DOPORUČUJI.
alka1975
Ihned po rozbalení mě mile překvapilo pěkné, téměř dárkové, balení. Je pravda, že se sáčky je to horší, je to nedořešené, opravdu je lepší je někam přesypat, protože ustřižený sáček je jednak nepraktický a jednak asi opravdu dřív nebo později navlhne. Co se týče samotné chuti, tak jedním slovem vynikající. My jsme zkusili o víkendu, začali jsme grilovací sezónu. Takže jsem vyzkoušela grilovací koření na ryby a opravdu můžu pochválit. I celé rodině to moc chutnalo. Skvěle ladilo k rybímu masu, chuť ryby to krásně proložilo. I na koření na steak bylo výborné, nepřesolené. K závěru jsem využila koření na mozzarellu a určitě si koření zase koupím, protože to dodá opravdu chuť Itálie. Doma jsem ještě tak dobrý salát neměla. Takže za mě určitě nejvyšší počet bodů a vřele doporučuji.
Ladybirdx
Moc jsem se těšila, až koření vyzkouším. Soli bylo v obsahu koření poměrně dost, tak jsem si dávala pozor, ať už nic nepřesolím. Začala jsem kořením na ryby – lepší jsem nikdy neměla, úžasně ryby dochutila, dokonce koření chuť ryby samotné nepřebilo. Na první letošní grilování jsem zkoušela vepřový i hovězí steak, rovněž bez chyby. K tomu se udělal salát rajče mozarella + koření určené přímo na to – dala jsem ho raději méně – chuť byla jemná, bylinková a už se těším, až začnou dozrávat rajčata v létě – budu používat denně.
snany
Byla jsem velmi překvapena, že směsi obsahují cukr a u vepřového jsem našla glutamát. Jídlo dochutily dobře, měla jsem strach, že maso bude přesolené, vzhledem k tomu, že 50% obsahu směsi tvoří sůl, ale moje obavy byly liché. Jedinou směs, kterou jsem nepoužila, byla ta na vepřové maso, vzhledem k obsahu glutamátu (opravdu je nezbytné, aby ho výrobce použil?). Vizuálně, čichové a chuťově byla nejlepší směs na hovězí maso, kterou velmi doporučuji a budu nadále kupovat. Jelikož koření by se mělo uchovávat v temnu, volila bych spíše tmavší obal, který lze pak následně uzavřít.
JajinkaJ
Na koření jsme byla hodně zvědavá. Obecně mám radši kořeněná jídla než solená, proto mě potěšilo, že tady v základu je již mořská sůl a nebylo třeba už přidávat další. Zatím mám vyzkoušelo koření na vepřový steak. S tím jsme byla spokojená, po upečení maso bylo tak akorát dochucené a všechny chutě mi ladily. Jelikož jsme už zahájili grilovací sezónu, tak jsem zkusila i koření na ryby. Ryby jsem nemarinovala, ale koření použila přímo na rybu s kouskem másla a byla vynikající. Chuť se dostala přímo k masu, a přesto ji nepřebila. A v neposlední řadě, a to již několikrát, máme vyzkoušeno koření Mozzarella a rajče. Sice ne do salátu, i když ty taky často děláme, ale dala jsme ho na domácí pizzu a chutnala všem. Nebylo třeba dodávat žádné pizza koření či bazalku. Ochucená byla suprově. Už teď se těším, až vyzkouším koření na kuřecí a hovězí steak. Jinak souhlasím s jedním z těchto komentářů, kdyby bylo možné udělat uzavíratelné sáčky, bylo by to fajn. Děkuji za testování.
adelaidefromprague
Tyto kořenící směsi jsem doposud neznala, takže jsem se nadšeně vrhla na testování. Líbí se mi, že základ koření tvoří mořská sůl, takže pokrm již nemusím dále dosolovat. Já jsem zatím vyzkoušela směs gyros, tu jsem použila do mletého masa na domácí burgery, maso bylo chuťově skvělé a nebylo potřeba už nic přidávat. Další jsem použila směs Mozzarella a rajče, to jsem dala na brambory opékané na grilu a taky byla chuť bezchybná, chystám se ji použít na domácí sušená rajčata. Zbytek čeká na svojí příležitost, až vypukne ta pravá grilovací sezóna. Hodnotím plným počtem bodů!
A negativa?
Ladybirdx
Koření na kuřecí steak bylo pro mě asi jediným zklamáním – chutnalo jako klasické koření na kuře, které koupíte kdekoliv v obchodě. Na mě moc aromatické, navíc v něm je strašně hodně pepře a ta chuť přebije všechno.
Kompletní hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account