331

Milé čtenářky magazínu,
máme tu pátek a další podzimní týden je za námi. Je čas těšit se na víkend a maximálně si ho užít. Právě před víkendem často bilancuju – co všechno se povedlo, co se nepovedlo a jak to zlepšit. Někdy jsem taky dost unavená, proto si o víkendu stoprocentně najdu čas na 5 tipů, jak bleskově načerpat energii:-)

Co mě čeká o víkendu? Chystám se na lekci nordic walkingu, protože bych časem ráda otevřela miniskupinu na cestování a túry po krajině. Hned po tom se chystáme celá rodina na Velkou pardubickou, což je naše každoroční tradice. A taky bych se ráda vrhla alespoň na jednu knížku z 5 knih o penězích, které musíte přečíst!

O víkendu se taky chystám na vytřídění věcí, úklid pokojíčku a nějaké to kreativní tvoření s mými dcerami. Já osobně se ráda nechám inspirovat nástěnkami, které mají doma či v práci další ŽENY s.r.o. Mrkněte na článek královny nástěnek aneb podívejte se, jaký je náš život a inspirujte se i vy! 

Milé dámy, ať je i váš víkend naplněný tak, jak si přejete! Třeba i za pomoci našich rad v článku 8 radostí podzimu: Co určitě zažít, vyzkoušet, ochutnat! 

 
KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT – STAČÍ KLIKNOUT SEM

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account