81

Utkejte se v závodě s největším letadlem světa!

Ráda běháte? A troufla byste si na závod s letadlem? Teď máte příležitost. Když uspějete, můžete vyhrát cestu snů.

Letecká společnost British Airways nabízí u příležitosti nasazení letadla Airbus A380 z londýnského Heathrow do jihoafrického Johanesburu zájemců z celého světa jedinečnou životní příležitost utkat se s tímto obřím letounem ve sprinterském závodě. Ten se uskuteční přímo na ranveji jihoafrického letiště, a to už příští měsíc.

Pokud si troufáte na závod s Airbusem A380, můžete se do 20. ledna registrovat do soutěže na stránkách British Airways – www.ba.com/ManVsPlane. Tady vyplníte vstupní formulář, na základě kterého pak letecká společnost vybere pět šťastlivců. Pakliže budete mezi nimi, odletíte v únoru 2014 s BA do Jihoafrické republiky, kde se odehraje samotný závod.

Běžec s nejrychlejším časem vyhraje dvě zpáteční letenky v business třídě Club World na jeden z přímých dálkových letů společnosti, a to právě na palubě Airbusu A380. Na výběr dostane zatím ze tří destinací, kam British Airways svůj nový přírůstek do letadlové flotily posílají. Těmi jsou Los Angeles, Hong Kong nebo Jonahesburg.  

Podobné netradiční měření sil mezi člověkem a největším dopravním letadlem světa neprobíhá poprvé – video „Člověk vs. letadlo“ se stalo na sociálních sítích hitem minulého léta: na Youtube tento závod shlédlo téměř 2 miliony uživatelů. Tehdy se na startovní čáru postavil proti obrovskému stroji Bryan Habana, legenda ragbyového týmu Jihoafrické republiky. Ten dokázal v nevyrovnaném měření sil mezi strojem a člověkem Airbus 380 v závodě na 100 metrů přímo na ranveji letiště porazit.

Budete další?

Hodně štěstí a sil do tréninku. 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account