50
Milé ženy, dámy, slečny,
zajímá vás, jak jsem pokročila v hledání prostoru pro ostravskou Pracovnu? Ano, našla jsem ji! Uprostřed Ostravy, v Mariánských horách. Proč tato lokalita? Protože   z Poruby, z Hrabůvky či z centra je to podobně dlouhá cesta. MHD blízko a parkování zdarma. A ještě adresa: Daliborova 26, Mariánské hory.
Slavnostní otevření necháme na leden 2016, jak bylo v plánu, a dáme si tzv. zkušební provoz. Vše sledujte na novém ostravském facebooku, kam umísťuji první informace, fotky, akce…
Dlouho   jsem nevěděla, jakou akcí vlastně začít. A pak jsem se zamyslela sama nad sebou, zda je něco, co si dlouho přeju a co by šlo zorganizovat i pro ostatní. Já třeba celý život toužím po kurzu Malování pravou mozkovou hemisférou.
Sdílí se mnou někdo stejné přání?
Pokud ano, přihlaste se přes web nebo facebook. Termín je sobota 7.11.2015 od 8.30 do 17.30 hod a cena 1.700,- Kč. Lektoruje výtvarnice Jana   Laštovičková Grygarová. K realizaci je potřeba alespoň 5 osob – teď už vlastně jen 4, protože já se hlásím.
A co zajímá vás?
Vaše nápady, tipy, přání mi pište na email petra.bezecna@zenysro.cz. Ať to tady rozjedem  – v tom našem rázovitém regionu. 🙂
Petra

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account