70

Dovolte, abych se představila. Jsem Petra magazínka z Magazínu, ze světa plného článků, inspirací a pohodového čtení. Těší mě. 🙂 Ráda vás všechny poznávám.
Nový web, nový začátek a také nový Magazín. Čtení, které pro vás se svými báječnými redaktorkami připravujeme a píšeme o všem, co nás ženy zajímá. A jaké jsme? V něčem stejné a přesto jiné, stejně jako náš Magazín.
Jistě jsme všechny zvídavé, plné touhy vědět, co nás čeká. Nikdo horoskopům nevěří, ale všichni je čtou, i já. A tento týden jako každý jiný nás horoskop baví.
Jsme mámy a partnerky. Jak uspět v náročném světě vztahů? Pro tento případ máme rubriku O ženách a mužích a Právní poradnu. A život mámy? No, která z nás by nepotřebovala v této oblasti poradit a nastartovat se. Mrkněte do naší další rubriky Rodiče a děti.
Dobře, přiznejme se, jsme také ženy posedlé módoucestovánímjídlemzdravím a krásou. Prosím, já nejvíc módou. Ale jistě mi dáte za pravdu, že nejvíce se inspirujeme od ostatních žen. Každá z nás má svůj příběh, přesvědčte se v Ženy sobě.
A abyste věděly, čím žijeme my ženy v redakci a v Pracovnách… Psst! To vám budu prozrazovat v rubrice ŽENY s.r.o. Těšte se, bude vyplouvat spousta tajemství.
Já Magazínem žiju a už mám své favority.  A co vy?  Posílám vám malou ochutnávku, mé ženy, maminky, partnerky, testerky, milenky, bohyně, rebelky, cestovatelky, blogerky, kuchařky, … zkrátka vy všechny báječné ženy.
Vaše Petra magazínka
 
Sharon Stone – 4 tipy pro lepší život od nestárnoucí ženy a věčné provokatérky

 
Já a moje kabelka. Vztah, který pochopíme jen my ženy!

 Základy šatníku: Bíle tričko

 
Nevyčerpávejte se! I máma musí odpočívat a myslet na sebe 

Pište a tvořte společně s námi! Jak přispívat?
Přispějte svým blogemvideemmomentkouudálostí nebo receptem!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account