42

A máme tu podzim plný barev, tónů a pestrých novinek. To vše chceme nabídnout i vám. A s vaší pomocí se nám to daří! Perné léto, ve kterém jsme pro vás – naše věrné ženy – chystaly zcela novou a vylepšenou podobu stránek, v ostré verzi jsme ještě vychytávaly poslední schovávající se šotky a paralelně vám nabízely vše, na co jste byly zvyklé, máme za sebou. Až se nás zima zeptá, co jsme dělaly v létě, myslím, že můžeme s klidným svědomím říct: „Co bylo v našich silách.“ 😉 S podzimem si náš nový web našel své pevné místo i u vás.
Jako patronku a editorku všech otevřených rubrik mě nesmírně těší, že vašich příspěvků každý den stále více a více přibývá. Zajímá mě, čím právě žijete, co vás těší, o co se chcete s ostatními podělit. Odměna vás pak čeká v dárkovně, kde si za nasbírané body za vaše aktivity můžete vybrat to, co vás nejvíce potěší. A možností, jak své body rozmnožit, je ještě víc! Zapojit se můžete také do testování nových produktů, které vám nabízíme zcela zdarma jen za vaši zkušenost, o níž se s ostatními podělíte. No, nezní to lákavě? A vybírat z dalších testovacích produktů můžete právě teď.
Na vaše zkušenosti a pestrobarevné příspěvky už se moc těším! 😀
Vaše Ifča Edith
 
Chystáte se na podzimní generální úklid? Už v pondělí si můžete vytestovat nový model robotnického vysavače CleanMate QQ6, který přináší řadu vylepšení pro snadný úklid podlah.
 
 
Chcete mít dokonale čistá okna bez velké námahy? Vysavače na okna Windomatic od Viledy vám práci jistě usnadní. Čekat na vás budou ve čtvrtek 8. 10.
 
 
Jste vášnivé čtenářky? Pak si v pondělí 12. 10. nenechte ujít novelu Faktura z nakladatelství Zlín. Jak se změní poklidný život hlavního hrdiny ve chvíli, kdy najde ve schránce fakturu na astronomickou částku 5,7 milionů švédských korun za všechny krásné zážitky a štěstí, které ho doposud potkaly?
 
 
Bookazine Česká máma by neměl chybět v žádné kabelce a přebalovaní tašce. Čekat na své čtenářky bude ve středu 14.10. 
 
 
Nejen pro ženy po porodu je určen speciální dynamicko-směrový polštář Dynasit U. Výrazně urychluje proces hojení reprodukčních orgánů v době po porodu, pomůže ale i ženám, které trpí inkontinencí. Polštář si můžete vytestovat ve čtvrtek 15. 10.
 
 
KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT – STAČÍ KLIKNOUT ZDE.

Úplná pravidla testování najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account