66

Svěží léto je passé, nová sezóna začíná! V létě jsme se halily do citrusových vůní, které nás nabíjely energií cestovat, tančit, nespat a žít 20 hodin denně. Ale jak samy cítíme blížící se atmosféru podzimu, toužíme sáhnout po těžších, orientálnějších a sladších vůních. Kdo nemá doma alespoň dvě vůně, které střídá? Někomu možná chybí a nebo chcete vyzkoušet novou. Podívejte se na tyto žhavé novinky.  A nezapomeňte – do vlasů a kde pulzuje krev. Svět bude váš.
Nebojte se experimentovat
Podzim je ideálním obdobím, kdy se nemusíme bát zkusit něco nového. Nebojte se sáhnout po některé z voňavých novinek, které aktuálně zaplavují police parfumérií. Svého favorita hledejte i mezi léty osvědčenými stálicemi.

Prim hrají smyslné sladké vůně s kapkou Orientu. Podzimní vůně se vyznačují výrazným dřevitým či kořenitým základem, který se skvěle prolíná se sladkými ovocnými akcenty. Vůně, které by v létě působily nepříjemně a až dusivě, vám právě na podzim dodají styl, eleganci a nádech svůdného tajemna.

Chcete být v babím létě neodolatelná?
Sáhněte po vůních, které obsahují vanilku, výrazné koření, ambru nebo vzácná dřeva. Těžší vůně mají tendenci ulpívat na šátcích a pleteném oblečení – vůně vás tak bude těšit mnohem déle. Elegantní flakóny ukrývají paletu nálad, pocitů a nečekaných emocí. S novou podzimní vůní je vše možné. 

Mezi favority letošního podzimu patří luxusní vůně s orientálním nádechem. Sofistikovanou kráskou je dámská vůně Roberto Cavalli Nero Assoluto. Vzácné akordy ebenového dřeva společně s květem orchideje a vanilkou vám dodají šmrnc a styl. Mohlo by se zdát, že parfuméři zapomínají na milovníky květin. Nebojte, i romantické duše si přijdou mezi podzimními vůněmi na své.

Parfém a dobrá nálada – sychravé počasí vás již nezaskočí. Neváhejte a prozařte si podzim pestrými barvami a zahalte se do jemného závoje krásných vůní. S půvabným podzimním parfémem nemusí být již žádný den ani na chvíli šedivý.
 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account