91

Jaro je tady a s ním i čas, kdy zimní oblečení pomalu odkládáme do vzdálenějších útrob našeho šatníku a na řadu přichází vytáhnout lehčí a vzdušnější kousky. Důležitá je nejen volba vhodného materiálu, ale také střih, barevnost a zdobení, které dodají šatům ten správný šmrnc. Kolekce módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové vám nabídne plno zajímavých modelů, které by neměly ve vašem šatníku chybět.

V sezóně jaro/léto 2013 jsou klasické černé kalhoty a strohá bílá košile pasé. Popusťte uzdu své fantazii a oslňte své kolegy či klienty vzdušnými modely z kolekce módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Detaily jakými jsou řasení, ozdoby, vzory nebo i jemná barevnost vám mohou pomoci zajistit si jejich pozornost. Jemné řasení dodá oblečení originální vzhled, lehkost a potřebný šmrnc. Nemusíte proto dlouze přemýšlet jakým šperkem nebo doplňkem outfit pozvednout.

V antice bylo pro zdobení šatů často používáno právě řasení, neboť dovede šaty nejen ozvláštnit, ale také pomáhá zakrýt nedokonalosti ženského těla a naopak vyzdvihnout jeho přednosti. Šaty tak působí vzdušně a lehce. „Ráda pracuji s kvalitními materiály, které nabízí velkou variabilitu a dávají mi tak možnost dostatečně si s nimi vyhrát. Často proto ve své tvorbě využívám řasení, které šatům dodá lehkost a originální vzhled.“ říká módní návrhářka Jiřina Tauchmanová

Jiřina Tauchmanová už odmalička projevovala velký zájem o módu, což jí zůstalo až do dospělosti, a její jméno se stalo známou značkou ve světě módy. Vlastní salony v Nové Pace a v Praze poskytující širokou škálu služeb – od šití na zakázku přes poradenství v oblasti stylingu a image až po zajišťování módních přehlídek. Jiřina Tauchmanová navrhuje oblečení nejen pro ženy – svatební a večerní šaty, vycházkovou módu, letní šaty, pletenou módu, těhotenskou módu, ale také pro muže – pánské obleky, luxusní košile. Jiřina obléká mimo jiné řadu známých českých celebrit a každoročně prezentuje své kolekce na módních přehlídkách. Její aktuální novinkou v portfoliu jsou pánské košile na míru.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account