67

U nás v redakci funguje šeptanda dokonale. Téma, co kdo vyzkoušel a co funguje, zejména kosmetika, je na denním pořádku. Ale uznejte, tyhle rady chceme a potřebujeme. O své kosmetické zázraky se s radostí podělíme i s vámi.
Kristýna pisatelka| ŽENA s.r.o.
Jsem ostuda. Alespoň mi to vždycky říká kadeřnice, když vidí moje přesušené vlasy, a nabádá mě k používání olejíčků. Zázračný je pro mě keratinový od OGX, který jsem si přivezla z New Yorku, jen ho nesmím zapomenout používat.:-)To samé mám bohužel s péčí o obličej, nicméně, naučila jsem se čistit si pleť s přístrojem Luna foreo. Stačí ho používat jen minutu denně, pleť vyčistí a navíc zbavuje vrásek! Z líčení je mým nejoblíbenějším produktem rtěnka genie od Barry M, která mi na rtech podle pigmentu vytvoří ideální odstín a už se bez ní neobejdu. 🙂
 
Renata ŽENA s.r.o.
Ne já, ale moje pleť je vděčná 🙂 Na co nedám dopustit, je kosmetika Mary Kay, vyzkoušeno, potvrzeno mojí problematickou pletí, která stále volá po hydrataci a s Mary se to daří. Vyzkoušela jsem hodně, ale všechno ,,prostě štípalo”. A vězte, nebyly to značky věru levné. Tedy na suchou pleť jedině zelená řada od Mary. A na luxusní vlasy, jedině L´oréal, vše potřebné nakupuji jedině v potřebách pro kadeřníky, a to se hodně vyplatí, velké balení, kvalita a opravdu rozdíly jsou znatelné. 

Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.
Nedám dopustiť na lak na vlasy, keď idem niekam von bez toho sa nezaobídem, nakupujem jedine čierny Taft, ten drží dokonale . Taktiež nedám dopustiť na kúry na vlasy a masky od Gliss Kur, tie dokážu s vlasmi zázraky. V poslednej dobe som si obľúbila prírodnú kozmetiku Yves rocher a mám už doma celkom slušnú zbierku telových mliek, sprchových gélov a make-up. 

Petra testovačka | ŽENA s.r.o.
Občanka říká něco přes 30, metabolický věk 22 a tímto super skvělým skleněným pilníkem na paty mám ťapky jako holčička. ;-)Mají ho v Rossmannovi v různých barvách. A druhý „the best“. Zamilovala jsem se do sprchové pěny od Rituals z letní limitované edice. Léta nebudu mít nikdy dost a teď si ho užívám i několikrát denně. 🙂

Daša ŽENA s.r.o.
Môj kozmetický miláčik je KOKOSOVY OLEJ, skutočne, bez kokosového oleja nejdem nikde ani na krok. Používam ho aj v kuchyni, iba s mierou ale na telo, tvar, popáleninu, škrabanec no prsto na VŠETKO…denne a stále. Kokosový olej je to neparfemovaní, a predsa krásne vonia, bez chémie za studena lisovaný olej, ktorý  dodáva mojej pokožke všetko čo potrebuje. Samozrejme musí to byť originál olej a keď ho  vyskúšate tak nebudete chcieť vymeniť ako ja…

Markéta Mamapartner
Jsou to krystaly do vlasů Crystal liquid SERI maximactive 125. Vhodné obzvlášť pro barvené a narušené vlasy, které mají po mytí problém s rozčesáváním a cítí, že jsou vlasy bez života, těžké a hrubé. Malá kapička udělá zázrak, vlasy jsou jemné, rozčesatelné, lesklé. V mém případě jde přesně o ten produkt, bez kterého nedám ani ránu a když se hodně zacuchají vlasy mé dceři nebo po letní dovolené je potřeba více vyživovat, aplikuji i na ní.

Petra magazínka| ŽENA s.r.o.
Produkt, bez kterého den nezačne a neskončí? Voda, ale ta termální od Avène. Kdybych mohla, tak bych se v ní koupala, beze srandy, umí zázraky – hydratuje, léčí, osvěžuje, kdo vyzkouší nedá z ruky. To samé řasenka od Lancôme, investice do nádherných a hustých řas. A lokny na vlasech bez námahy s pomocí  L´oréal Hollywood waves, nádhera.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account