52

Louže sem, louže tam, padající listí, sychravo. Boty do podzimního počasí by měly být funkční, ale co si budeme povídat, zároveň se prostě musí líbit. Jaké byste měla obout do podzimního počasí? A hlavně, do jakých byste měla tento podzim investovat, abyste ten další měla klid.
Letošní móda nabízí to pravé ořechové pro milovnice stylu a pohodlí. Opravdu – co víc si přát, než vypadat dobře a i se tak cítit. Tato vize je asi jedna z nejzákladnějších, kterou byste se měla v módě řídit a máte vyhráno. 
Boty jsou opravdu důležitou součástí outfitu a to především proto, že v nich chodíte! Je to prosté, jednoduché, ale mnohdy stále opomíjené. Kvalitní boty dělají divy a mohou vaši náladu otočit o třistašedesát stupňů. Když vás boty budou někde tlačit, budou vám nepohodlné, tak vás jejich cool design nezachrání. Volte tedy obojí – pohodlí i styl, a budete spokojené. Vyberte ty pravé, investujte do nich a nebudete muset další podzim shánět jiné.
 
Tady výběr těch, do kterých se vyplatí obout nejen tento podzim.

1. Adidas, 2 399 Kč 2. Vagabond. 2 703 Kč 3. Clarks, Baťa, 2 799 Kč 4. Vagabond, 2 999Kč 5. Nike Air Max, info o ceně v obchodě 6. Never2hot, Humanic, 999 Kč 7. Clarks, Humanic, 2 999 Kč

 
PS.: Příště se dámy těšte na článek o tom, jak tyto boty nakombinovat k outfitu, ať jste jakéhokoli věku! 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account