72

Likvidátory pachu v domácnosti, z obuvi i po zvířatech testovalo deset z vás. Jak jste byly s účinky produktů spokojené?
Likvidátory pachu Domácnost, Obuv a Zvířata doporučuje 95 % žen.
O produktech:
Likvidátory Alpík pachy pouze nepřekrývají, ale spolehlivě je neutralizují a účinně pohlcují. Aplikují se přímo na místo zdroje zápachu. Likvidátor pachu Domácnost neutralizuje nepříjemný ozón z vaření, spálenin, lednice, hniloby, plísně, odpadkových košů a toalet, ale je účinný i po kouření!
Likvidátor pachu Obuv se rozpráší přímo do obuvi. Není třeba se obávat vedlejších účinků, obuv likvidátor nepoškozuje, neškodí životnímu prostředí ani lidskému zdraví a nejsou známé žádné alergenní účinky. Přípravek obsahuje vodu a esenciální oleje, je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha.
Likvidátor pachu Zvířata je vhodný do domácností se zvířaty, pro veterinární stanice a profesionální chovatele. Osvědčený je i při stájovém chovu. Aplikuje se do pelíšků, na čalounění, na podlahy, přepravky, molitany, koberce, sedačky, užívá se v čekárnách, na operačních sálech, v kotcích a kafilerních boxech.
Jak byly likvidátory pachu účinné ve vaší domácnosti?
Při používání v domácnosti se ženám likvidátory velmi osvědčily. Pro některé byly sice vůně příliš intenzivní, případně by si vybraly jinou možnou variantu, ale po vyprchání čerstvé dávky byly vůně příjemné a především skutečně účinně pohltily předchozí pachy v domácnosti, v obuvi i po domácích mazlíčcích.
„U přípravku pro domácnost je možné volit z vůně citrónu, australské borovice, lnu a květů,“ oceňuje Dita. „Přípravek se mi osvědčil v kuchyni na pachy z vaření i na odpadkový koš. Vyzkoušela jsem všechny tři přípravky a jsem s nimi velmi spokojena. Navíc v brožurce či na stránkách www.likvidator-pachu.cz můžete najít i další typy výrobků na pohlcování pachů, jako například na textil a oděvy, ve zdravotnictví a jiné,“ dodává Dita. „Likvidátor určený pro domácnost nejvíce využíváme v kuchyni, jak na odpadkový koš, tak na zápach po smažení. A mohu vřele doporučit,“ je spokojená i  Jaroslava.
„Likvidátor pachu je na mě moc silný, co se týče vůně. Na druhou stranu ale velmi dobře účinkuje a vůně dlouho vydrží v bytě,“ přiznává HelenKristin. „Přípravek na domácnost je na můj vkus trochu intenzivní, ale je fakt, že když trochu vyprchá, tak je fajn,“ má podobnou zkušenost i Granca. „Likvidátory pachu jsem hned vyzkoušela a musím říct, že fungují skvěle. Využívám je hlavně na odpadkový koš, kam vyhazujeme i použité pleny, po nastříkání nejsou po zápachu ani stopy. Jen bych preferovala jinou vůní,“ přidává svou zkušenost Utr. Arasto využila produkt úspěšně v koupelně a na toaletě, kde je cítit cigaretový kouř ze spodních pater, a květinová vůně je jí velice příjemná. Radunka použila likvidátor při mytí lednice a na odpadkový koš a rozdíl byl prý hned znát.
Na obuv zafungovaly produkty také skvěle. „Likvidátor pachu na obuv jsme použili na celý uzavřený botník a výsledek byl nad očekávání. Vůně je velmi příjemná a nedráždivá,“ pochvaluje si Jaroslava. „Likvidátor na obuv jsem věnovala bratrovi a byl velice spokojený,“ přidává se HelenKristin. „Alpík na obuv jsem použila na boty manžela a fungoval dobře,“ píše i Granca. Také Radunka je nadšená: „ Mužské části domácnosti se velmi potí nohy a musím říct, že už po třetím použití nebylo z bot cítit vůbec nic.“ Pohlcovač pachu na obuv moc nevoněl Arasto, ale jak dodává, to není účel a zápach v botníku skutečně zmizel.
„Alpík pro zvířata jsem vyzkoušela na pelíšek našeho pejska a jsem velmi spokojená,“ doporučuje Lucie. „Moje fenečky se vůně nejdříve zalekly, čichaly,  ale nakonec si zvykly a mohu také doporučit,“  přidává se HelenKristin. „Zvířecí likvidátor jsem použila na odstranění pachu z kočičí toalety. Má příjemnou vůni a pach byl skutečně během chvilky pryč,“ oceňuje Granca. Zápach na sedačce po psíkovi pohltil produkt spolehlivě také Smolinke.
„Spreje hodnotím velice kladně, opravdu jsou likvidátory pachu a zápach velice rychle pohltí. Vyzkoušela jsem všechny tři typy a nejvíce mi voní vanilka,“ shrnuje Domisacek.domi, která by si ráda vybírala z více vůní. „Vonět vydrží dlouho, určitě budeme kupovat i nadále,“ je rozhodnutá. „Alpiky vřele doporučuji! Jsou opravdu účinné a mně, jako alergičce, nevadí,“ uzavírá Hudlenka.
 
Všechna hodnocení najdete ZDE.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account