64

Máte rády pokrmy z mléčných výrobků jako je smetana a sýr? Myslím, že nikdo neodolá italskému dezertu Panna cotta, nebo zdravému sýru cottage. Jestli se vám už teď sbíhají sliny, je čas zabrousit k Meggle.
Milovníci dezertů si přijdou na své
Nečekaná návštěva, domácí párty, nebo když vás honí mlsná. Chce to rychlý dezert. Italský dezert Panna cotta od Meggle je raz dva. Stačí lehce zahřát (přímo v krabici, krabici  ustřihneme roh a vložíme ji do vodní lázně) na teplotu +40 °C až +50 °C dokud nebude produkt tekutý (nevařit). Poté ji nalijete do malých formiček a necháte ustát po dobu 10 – 20 min při pokojové teplotě. Zchladíte v lednici (+4 °C až +8 °C) po dobu 4 hodin a můžete vyklápět dezert z formiček a ozdobit dle fantazie. Že je to tak jednoduché, se můžete přesvědčit v hodnocení testerek.
 
K snídani a ke svačině, nejlepší je sýr
Chcete se zdravě stravovat a ještě navíc s potravinami s nízkým obsahem tuku? Sáhněte po lahodném sýru  MEGGLE Cottage Cheese.  Vychutnáte si ho s čerstvým pečivem, ale stejně tak se báječně hodí pro přípravu nejrůznějších pokrmů studené i teplé kuchyně. Díky neutrální přírodní chuti vyniknou v sýru různé čerstvé přísady, ať už slané nebo sladké – například s čerstvými bylinkami nebo ovocem.
Pokud dáváte přednost ochuceným sýrům, máte na výběr z 4 různých variant.
Novinkou v rodině Cottage Cheese je Cottage Cheese přírodní 450 g. Tento nový člen je výrazně větší než ostatní a výborně se tudíž hodí pro přípravu jídel pro celou rodinu.
Spoustu zdravých receptů se sýrem Cottage Cheese na jdete v RECEPTECH MEGGLE. Třeba tradiční šunkové rolky. Výborné. A teď už přejeme jen dobrou chuť.

 
V dnešní době si lidé cení kvalitních výrobků z tradičních surovin. Mléčné výrobky německé firmy Meggle jsou na našem trhu známém od roku 1994. Firma Meggle má však dlouhou historii, která sahá do roku 1887, kdy se zrodila jako rodinná výrobna sýru v Bavorsku. Dnes firma Meggle nabízí produkty od másla a mléka, přes sýry a smetany až k dezertům jako je chuťově dokonalý italský dezert Panna cotta.  Vy, co jste alergičtí na laktózu, nemusíte věšet hlavu. Meggle ví, že to jde i jinak a nabízí bezlaktózové produkty
Produkty německé firmy Meggle jsme u nás již testovali. Jak chutnaly, se dočetete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account