65

Tři typy kosmetických štětců Sefiros testovalo dvacet z vás. Jak vám při líčení vyhovovaly?
Kosmetické štětce Sefiros doporučuje  89 % žen
O produktu:
Kosmetické doplňky Sefiros chválí i samotné vizážistky. S pomocí tří typů štětců na make-up, na oční stíny a na pudr je líčení snadné. Štětce se dobře drží díky ergonomicky tvarované a dlouhé rukojeti. Při výběru materiálů je kladen důraz na prvotřídní kvalitu a původ. Štětiny jsou husté, dlouhé a nevypadávají. Sefiros sleduje trendy, výrobky jsou kvalitní a zároveň krásné. Všechny jsou vyráběné v členských zemích EU.
Jak jste byly při líčení pomocí štětců Sefiros spokojené?
Štětce Sefiros jsou kvalitní, skladné, dobře se drží v ruce, manipulace s nimi je příjemná a pudr, stíny či make-up se s nimi dobře a rovnoměrně roztírají, shodla se většina žen. „Obdržela jsem rovný štětec na make-up s krásnou dřevěnou rukojetí. Štětiny jsou jemné, ale dostatečně husté, make-up nanášejí rovnoměrně, beze šmouh. Nijak nedráždí mou citlivou pleť, přestože jsou štětiny ze syntetického materiálu. Stačí malé množství make-upu, štětec krásně vše rozetře do ztracena a pomůže k přirozenému vzhledu líčení. Po použití stačí lehce umýt zbytky make-upu z konečků štětin a nechat oschnout. Určitě doporučuji,“ píše Lenkita a Adolfek má stejný názor: „Štětec na make-up mě velmi mile překvapil. Skvěle vypadá i funguje. Make-up se díky němu výborně nanáší i roztírá.“ 
Štětec na pudr otestovala Hemi: „Krásný a velký štětec Sefiros na pudr si u mě hned našel místo. Je delší, ale velmi elegantně provedený. Má krásnou dřevěnou rukojeť a velmi jemné a příjemné štětiny. Lehce se používá. Plastové ochranné pouzdro je perfektní na cestování i uskladnění. Jsem nadšená,“ dodává Hemi. Podle Katušky jsou štětiny u štětce na pudr příliš dlouhé a přivítala by raději kratší. „Štětec na pudr mi přišel v pouzdru, které ho chrání. Je opravdu dlouhý, vzhledově vypadá moc hezky. Uvažuji o koupi dalších štětců ze sady, protože se mi s ním dobře pracuje. Nanese pudr rovnoměrně a štětiny drží,“ píše Domisacek. 

„Štěteček na oční stíny je kvalitní, velmi pevný, praktický a příjemně se s ním líčí. Je šikovný do ruky a krásně pomáhá zdokonalit oči,“ pochvaluje si Alergino. „Štětec se drží skvěle v ruce a hned na první pohled je vidět, že je velmi kvalitní. Oční stíny krásně rozetřel. Navíc je skladný a lze ho uložit zpět do průhledného obalu,“ je spokojená i Andrea. „Velmi dobře se s ním stíny nanáší a nepadají všude kolem, jako u levnějších typů,“ pochvaluje si výhody Lojzinka.
Spokojená je i Molga: „Stříbrný štětec na oční stíny má hebké a pevné štětiny, dobře udrží práškovou barvu. Má dostačující plochu a zároveň je na koncích zeslabený do špičky, takže se s ním dají vytvořit přesné kontury. Jsem velmi spokojená s výsledkem a dokoupím si i větší štětce této značky,“ těší se Molga
 „Štětec na oční stíny silver má pěkný design, kombinace průhledného plastu a stříbrného kovu vypadá elegantně. Dobře padne do ruky a štětinky dobře přilnou k očnímu víčku. Díky tvaru ulpí na štětci přesně potřebné množství očního stínu a nic se nikde nesype, což oceňuji. Další pozitiva jsou příznivá cena a to, že jsou štětce vyráběny v zemích EU,“ chválí. Marcellina. „Pokud sháníte kvalitní štěteček za rozumný peníz, mohu opravdu jen doporučit,“ uzavírá Lucil.
Všechna hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account