52

Znáte to, energie po obědě mnohdy klesá a potřebujeme nakopnout. Uhodí třetí a únava padá, energie není, a tak když je nejhůř, pouštíme si písničky na přání, pořádně zvýšíme volume a necháváme hudbu, aby nás rozproudila, kolikrát stačí tři čtyři písně a zas se nám lépe pracuje a v Karlíně to žije. Pomalé táhlé tóny, disco, divoký rock, každá to máme jinak a je tady pestrý jukebox. Myslím si, že to samé funguje i doma, v autě, kdekoliv, hudba jede… představujeme náš ŽENY s.r.o. playlist, stačí kliknout na fotografii a můžete tančit jako my.
Irča| ŽENA s.r.o.
Za mě je to povedený song Ewy Farné. Chytlavá melodie, kterou Ewa udělala jistě radost mnoha ženám, které nemají „předepsané“ míry 90-60-90. 😉

Mamapartner Markéta
Písnička HAPPY od Pharrell Williams​e mě hrozně baví. Důvod je zřejmý již z názvu skladby a její rytmus mě vždy zaručeně zvedne ze židle. Zrovna dnes ráno jsem ji poslouchala v autě a i když jsem trčela v nekonečné koloně, smála jsem se a zpívala. Houpalo se se mnou celé auto. No, pravda, řidič přede mnou mě dost vykuleně pozoroval zpětným zrcátkem, ale po chvíli se začal usmívat také a protože jsme pravděpodobně poslouchali stejnou frekvenci, vidím, že jeho auto se začalo mírně pohupovat.:-)

Jarča Businesswoman| ŽENA s.r.o.
Je má oblíbená, já taky totiž nikdy nic nedostanu na Valentýna a pak je mi malá mikina… 🙂 

Lenka z Pracovny ŽENY s.r.o. TEPLICE
Tuhle si pouštíme poslední dobou s dětmi, když chceme doma trsat, vybít energii a prostě si zařádit. Je to skladba od Marky Marka Good Vibrations. Prostě dobrá vibrace.:-) No a jestli to s vámi šije tak jako s námi, přijďte navštívit naše taneční studio JUMP for Ladies, které máme při Pracovně ŽENY sro v Teplicích.:-)
 

Petra testovačka | ŽENA s.r.o.
Alegríííííjáááá, vykřikne Kristýnka. Já se jen usměju a jsem ráda, že existuje tlačítko „repeat“, se kterým poslouchám svoji oblíbenou písničku třeba celý dopoledne. 🙂 Víte, jakej to byl opruz nahrávat písničku třeba 20krát za sebou na kazetu do magneťáku? :-):-)
 

Renata |Pracovna ŽENY s.r.o. Chrudim
Tanec, muzika kdo mě zná ví, že po koloběžce je to moje další srdcovka. Když je mi nejhůř MUZIKA, když nemám energii MUZIKA, když potřebuji zklidnit MUZIKA a ráno KAFE NE! MUZIKA a hned po ní TANEC. A co na tom, že si většinou ráno zatančím v pyžamu u Očka. Jo a víte, že si plním ve svých 34 letech taneční sen? Když jsem byla malá koukala jsem na Televarieté, někteří znají a vždycky, ale vždycky jsem si říkala takhle bych jednou chtěla vystupovat a hele možná se mi to splní. Od září 2015 chodím na taneční kroužek a tady se ukazuje, že na nic není nikdy pozdě 

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Inspirativních písní, které mě dokážou nakopnout, povzbudit, roztančit, nebo se při nich člověk jen zasní a zavzpomíná, těch mám mraky. A  žánr je široký – vždy podle situace a nálady. Tak třeba tahle od Divokýho Billa –„ Síť“ a v ní to zásadní poselství: „Nikdy neříkej, že to nejde!“
 

 
 
Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.
Keď počujem túto pieseň hneď sa cítím lepšie a nakopne ma k ďalšej práci a všetko ide nejako samo.:-)Jednoducho musím si ju spievať a púšťať stále dookola aj teraz ji mám pustenú 🙂 Tak verím, že nakopne aj vás.

 A co vy, milé ženy, jakou písní si zvedáte náladu? Pošlete nám váš tip!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account