62

Horoskop na dvaapadesátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Tento týden vám radí, buďte opatrná! Máte před sebou situace, které prověří vaši pevnost v rozhodnutí. Dejte si pozor na lidi, se kterými budete jednat. Budou se vás snažit oklamat. Proto dejte na člověka, kterého opravdu dobře znáte a který vám vždycky dobře poradil. Budete náchylnější na nachlazení a virózy, tak se nezapomínejte tepleji oblékat a svému organismu dopřát nějaký ten vitamín.

BERAN

Tento týden bude pro vaše nervy zlomový. Bude to pro vás velká zkouška trpělivosti a odvahy. Přece jen je tady předvánoční shon, a tak se všechno začíná nabalovat. Nenechte se ničím zaskočit, nebo odradit. Pevně se obrňte a hurá do toho. V práci na vás před svátky čeká ještě několik úkolů, které nepočkají. Naložila jste si toho na svá bedra dost a teď to musíte zvládnout. Bude to sice stát spoustu sil, ale dáte to. Za to se ale můžete těšit na finanční bonus, který v tomto čase uvítáte. Ve vztahu procházíte zkouškami a záleží to jen na vás, jestli je chcete zvládnout a zvládnete je. Připravte se na to, že to nebude snadné. Zvažte situaci, ve které jste se ocitla.

BÝK

Pro vás osvobozující čas. Zbavila jste se něčeho, co vás omezovalo a rozhodla jste se jít dál. A navíc, ještě si v tom, co vás zajímá, rozšíříte obzory. Toto uvolnění a rozhodnutí vám přímo nabízí nové možnosti a příležitosti. Nechte se překvapit. Budete velmi potěšená. V práci pro svůj klid a dobrý výkon potřebujete svobodnou ruku. Jakákoli omezení vás velmi svazují a rozptylují. Nebylo by příliš vhodné nastupovat do práce, která má více omezení, než volbu sama se rozhodovat. Byla byste nešťastná a hledala, jak co nejdřív odejít. Ve vztahu přichází čas, kdy se ve vás probouzí touha po určité svobodě. Ne že byste chtěla být sama, ale hledáte způsob, jak se oprostit od žárlivosti a závislosti na partnerovi. Tento pocit vás straší, ale nebojte, uvolněte se a podaří se.

BLÍŽENCI

Zmocňuje se vás pocit spokojenosti. Odpočíváte a vychutnáváte si sváteční čas a atmosféru. Dopřejte si zasloužený oddech a udělejte si některý den jen pro sebe. V práci jste si vytvořila stabilní zázemí, dokážete vydělat velké peníze a jste velmi zdatný obchodník. Je na vás spolehnutí, což ocení jak u vás ve firmě, tak i lidi, se kterými jednáte. Pokud se chystáte investovat za účelem dál rozmnožit své finance nebo majetek, je pro to vhodná doba. Ve vztahu o vás partner dobře pečuje. Vytváří pro vás pohodlné zázemí a můžete se na něj kdykoli spolehnout. Za to se od vás těší dobré pozornosti. Vzájemně si jeden druhého hýčkáte a vztah vám jen kvete.

RAK

Všechno nepůjde tak hladce, jak jste plánovala. Počítejte se zpožděním. Nic s tím nenaděláte, tak se zbytečně nestresujte. Však bude líp. V práci jste se zasekla na mrtvém bodě. Nepřichází žádná změna a ani nové nabídky, na které jste se těšila. Zažeňte pochybnosti a myslete pozitivně. Ono to pravé, co hledáte, přijde. Ve vztahu se všechno zdržuje a nechce se to hnout. Komunikace ve vašem vztahu vázne. Jste oba otrávení a máte nechuť teď cokoli řešit. Prožíváte teď psychické a emoční vyčerpání, které vám tuto nechuť navozuje. Hlavu vzhůru. Je předvánoční čas, stres ustoupí, nastane pohoda a ledy se prolomí.

LEV

V tomto týdnu se nezapomeňte chovat vstřícně, chápavě a jemně. Přizpůsobte se potřebám druhých a pečujte o ně. Oni vám to, až budete zase vy potřebovat, vrátí stejnou měrou. Vaše práce je vaše poslání. Moc vás baví a jste za ní opravdu ráda. Doslova byste se pro ni obětovala. Vaší předností je trpělivost a starostlivost. Svědomitě a zároveň citlivě dohlížíte na veškeré úkoly a pečujete o své podřízené. Ve vztahu jste milující partnerka, která pečuje o city svého partnera. Dokážete se pro něho obětovat. Ráda vytváříte rodinné zázemí a pohodu.

PANNA

Týden proběhne v klidu a pohodě. Jste vyrovnaná. Věnujte se proto s klidem svému partnerovi a rodině. Zaslouží si to. Pokud jste nezadaná, může se objevit nová láska. Však je čas plný lásky a kouzel. V práci uzavřete dobrý obchod, který vám přinese bohatou odměnu. Po období nezdaru to pro vás bude jako živá voda. Nálada na pracovišti se změní a zklidní. Máte před sebou skvělé pracovní příležitosti. V lásce zakládáte nový partnerský svazek. Navazujete lepší vztahy se svými blízkými. Po sporech nastává zklidnění, prožíváte harmonii a lásku.

VÁHY

Konečně můžete ukončit, co jste měla udělat už dávno. Na ničem nelpěte a osvoboďte se. Čím dříve nepříjemnou změnu uděláte, tím dřív bude lépe. V práci váš čeká změna v kariéře. Může se jednat o ukončení školy, nebo se chystáte do důchodu. Raději se připravte na nové věci. Ve vztahu jste dospěli k jeho konci. K tomuto rozhodnutí vedla dlouhodobá změna, spojená s nevyhnutelnou bolestí a smutkem, protože lpíte na starých vazbách. Čím déle to budete odkládat, tím víc budete trpět. Raději to ukončete co nejdříve, ať jste připravená na nové možnosti.

ŠTÍR

Tento týden vám bude přát. Tak toho využijte a dávejte dobrý pozor, co vám přináší. Vše se pohne dopředu a vy můžete zažít pocit vítězství. Buďte připravená na nový příliv energie, který zvláště v tomto čase využijete. V práci se svou dovedností slavíte úspěchy. Jste opravdu dobrá a tak uspějete jak ve škole u zkoušek, tak i u přijímacích pohovorů. Nezapomínejte, že i malý úspěch vás dovede k cíli. Ve vztahu vás potěší novinky od partnera. Všechno se vám společně daří a vaše práce je velmi úzce spojená s osobním životem.

STŘELEC

Budete mít štěstí, určitě potkáte svého dávno ztraceného přítele, nebo vzplanete láskou. Jen neseďte doma. Vyrazte si někam třeba s kamarádkou, otevřete své srdce a těšte se na šťastné setkání. V práci se vám dobře spolupracuje s ostatními. Nastala vhodná doba, kdy se můžete spojit s pracovním partnerem, a nemine vás štědrá pomoc od přítele. Čekejte náhodné pracovní setkání, které vás příjemně obohatí. V lásce se na obzoru objevuje nový, romantický vztah. Ale pokud už partnera máte, jste hluboce zamilovaní a plní lásky. Panuje mezi vámi harmonie a plánujete společnou budoucnost. Užívejte si proto každý okamžik.

KOZOROH

Toto období není nic moc. Kam se podíváte, samý problém. Ubíjí vás to. Máte pocit, že vám každý hází klacky pod nohy a nic nejde. Zároveň je to ale pro vás výzva. Prověřuje to vaší sílu, odolnost a schopnost vyškrábat se nahoru. V práci zakoušíte těžkou dobu pro výdělky. Dostáváte se do potíží. Buď jste bez práce, nebo se vaše podnikání dostává do krize. Vyvarujte se dluhů! Mohly by vás stáhnout na dno. V lásce trpíte nedostatkem citů, jste vyprahlá a cítíte se opuštěně. Obtížná situace vás uvádí do beznaděje a je těžké z toho najít východisko. Sice to není růžové období, ale nezoufejte. Nic netrvá věčně.

VODNÁŘ

Odpoutejte se od nepodstatných věcí a opusťte to, co pro vás až dosud mnoho znamenalo. Je to sice bolestivá změna a zkušenost, ale i to paří k životu. V práci ukončujete svou činnost, nebo dochází k zániku vašeho místa. Hrozí vám propuštění. Nastal čas se v tomto těžkém čase odpoutat a hledat jiné východisko. Ve vztahu nabýváte dojmu, že se nic nedaří a jste plná hořkosti a bolesti. Nechcete se smířit s tím, že něco skončilo. Seberte svou poslední sílu a přijměte to. Na tomhle přeci celý svět nestojí.

RYBY

Před vámi je šťastný týden. Můžete dosáhnout úspěchu a bohatství na hmotné úrovni, nebo budete prožívat bohatství citů v hloubi srdce. Starejte se o svou duši, tělo, ale i majetek. Zasloužíte si to. V práci na vás čeká slibný obchod. Tento úspěch vás finančně obohatí. Máte dobré nápady a dokážete najít řešení, která se vám úspěšně daří zrealizovat. Využijte všech příležitostí, které se vám naskytnou. V partnerství vás obohacuje velká láska a celkově dosáhnete úspěchu. Čeká vás opravdu bohatý život ve dvou. Vaše dávné sny a touhy se mění ve skutečnost a reálný prožitek.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account