74

Horoskop na padesátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Tento týden bude pro nás všechny jako znovuzrození a smrt zároveň. Co to znamená? Přirovnejme to třeba k podebranému nehtu, který se musí bolestivě strhnout, aby udělal místo pro zdravý růst toho nového. I vy máte před sebou nějaké rozhodnutí, které je nevyhnutelné, ale pro vaši budoucnost naprosto nezbytné. Nemusí to nutně znamenat úplně boření starých zásad, zvyků, vztahů. Je to dobré období pro napravování nastalých situací, ale i pro regeneraci organismu a tělesné schránky jako takové.

BERAN

Jste klidná, vyrovnaná, nic vás nevyvede z míry. Zvlášť v tomto období jste bystrá, na všechno dovedete rychle, razantně a přitom vtipně odpovědět. Máte dobré nápady a dovedete bez obtíží na svou stranu přivést i ostatní. V práci jste vyhlášená svou logikou, nadhledem a vytříbeným myšlením. Na vaší kritiku se dá spolehnout, zrovna jako na schopnosti rychle a správně se rozhodnout. Ve vztahu se projevujete velmi obratně. Svého partnera jste okouzlila nejen vzhledem, ale vtipem a myšlením. Vždycky s vámi nalezne téma hovoru. Navzájem se spolu nudit rozhodně nebudete.

BÝK

Tento týden se nezapomeňte radši držet v mezích zákona. Nedělejte nic na vlastní pěst. Mohla byste na to doplatit. Na sjednání spravedlnosti raději zavolejte ty, jenž to mají v popisu práce. V práci si dávejte pozor na finanční a právní záležitosti. Budou se o vás zajímat státní úřady. Dodržením slibů a zákonů se vyhnete nepříjemnostem a dosáhnete tak vnitřního klidu a vyrovnanosti. Ve vztahu se vám to, co do něho vkládáte, zase vrátí zpět. Oba jste teď vkročili do období, kdy máte potřebu s tím druhým vyjednávat a utvrzovat se v nějaké své pravdě. Spravedlnost vás neomylně vede na cestu ke smíření. Pro někoho z vás to může být i bolestná pravda, ale je třeba dořešit všechny spory a nastolit ozdravující rovnováhu.

BLÍŽENCI

Tento týden ve vás vyvolá vzpomínky na to, čeho jste chtěla vždycky dosáhnout a po čem jste toužila. I když je to jen snění a k realizaci to má hodně daleko, necháte se tím doslova unášet a realitu skoro vypouštíte. V práci se zklamete. Nic, co vám naslibovali, nevyšlo, a vy upadáte v beznaděj. Falešné představy vám přinesly zklamání a teď už víte, že věřit se dá jen tomu, co skutečně máte. Ve vztahu si malujete partnera tak, jak ho chcete mít. Odhoďte na chvíli růžové brýle a podívejte se na to reálně. Nenechte se ani od partnera navést k nerozumným věcem. To, co máte a prožíváte, je realita.

RAK

Novým týdnem vás bude provázet rozladění a zklamání. Bude lepší, když se k ničemu nebudete upínat, ať nejste zklamaná. Druzí se s vámi chodí radit a čerpat z vás sílu, ale vy jste z toho už tak citově vyprahlá, že sama potřebujete dobít. Věnujte se chvíli sama sobě. Dopřejte si nějaký příjemný relaxační program, nebo – pokud vám to pomůže – si v klidu poplačte a klidně si i zařvěte. I to vaše tělo a nervy osvobodí od napětí. V práci si dejte pozor na neúspěch. Všechno na vás padá a pracovní výsledky neodpovídají vašim představám, takže se kvůli tomu trápíte. U kolegů však pomoc nehledejte. Mohou vás zklamat. Raději vsaďte na svou bystrou hlavu, vezměte si volno, nebo se dohodněte se šéfem na práci z domova a uvidíte, že klid, který potřebujete, přinese své ovoce. Ve vztahu jste partnerem zklamaná. Trpíte jeho bezcitným chováním. Citově jste na samém dně a marně hledáte jiného muže. Buďte k sobě upřímná a berte současné trápení jako varování do příštího vztahu.

LEV

Tento týden pro vás bude citově velmi bohatý. Bude vás provázet láska a vřelé přátelství. Těšte se na setkání s člověkem, s nímž to mezi sebou ještě nemáte úplně vyřešeno, a tak to stále „jiskří“. Na obzoru je také setkání s kamarádem či kamarádkou z dětství. V práci vede pohodová atmosféra, lidé kolem vás jsou milí a ochotní s čímkoli pomoci. Zvlášť máte na blízku jednoho kolegu, kterému nejste lhostejná. V lásce jste opravdu jedno tělo, jedna duše, jedna mysl. Jste si kamarády a partnery navzájem. Dokonalé souznění a harmonii vám okolí upřímně přeje a snad i trochu závidí.

PANNA

Tento týden může přijít neočekávaná nepříjemná zpráva. Úspěšný pokrok a cestu, kterou před sebou máte, vám zhatí výhrady a nepřející názory někoho z vašeho blízkého okolí. Všechno co nejrychleji vyřešte a zdůrazněte, co si k vám kdo může dovolit. Je jen na vás, kam až hranice posunete. Jedině tak se budete moci vydat směrem ke stanovenému cíli. V práci jste sice objektem kritiky a pomluv, ale přesto vás dostihnou novinky, které vás potěší. Spolehněte se na svou kreativitu a nebojte se projektů, které se před vámi vynoří, i když se na vás občas snesou výtky. Vše řešte hned, neotálejte, protože budete mít příležitost uskutečnit pracovní cesty. Ve vztahu vše nabírá na obrátkách. Dojde mezi vámi k vyostření situace a komunikačních potíží. Otevírají se před vámi nové možnosti, tak si ujasněte, co na vztahu chcete změnit. Pokud setrváte, na obzoru se rýsuje romantický zážitek.

VÁHY

Věci se daly konečně do pohybu, a tak se po delší době uvolní stísněná atmosféra a týden prožijete v míru. Uleví se vám, můžete cestovat a s elánem měnit své plány ve skutečnost. V práci se na vás po období neúspěchů usmívá štěstí. Jděte si vytrvale za svým. Jedině tohle je ta pravá cesta k vítězství a zisku. Dejte si ale pozor na přetvářku, ať správně odhadnete motivy toho druhého. Ve vztahu nastal pravý čas se usmířit a dohodnout. Vše se dává do pohybu a na vás čekají příznivé změny, nové začátky a šťastný vývoj mezi vámi dvěma. Zapomeňte na neshody a přijměte partnerovu omluvu. Čeká na vás společná aktivita – dovolená, nebo stěhování.

ŠTÍR

Tenhle týden není dobrý k řešení věcí a událostí, kde se bude třeba rychle rozhodnout. Zároveň máte šanci získat vysněné místo, nebo vyhrát konkurz. Nemějte z ničeho strach. Vše směřuje k dobrým koncům, i když vy určité obavy máte. V práci se ze začátku nebude dařit tak, jak jste si myslela. Cítíte se utlumená, bez elánu. Začínáte stále znovu, ale bez výsledků. Přesto jste nepostradatelnou součástí kolektivu. Vaše nápady nejsou zlé a svůj úkol jste vždy dořešila. Hlavu vzhůru a posilněte své sebevědomí. Ve vztahu se cítíte stísněná a doléhá na vás bezradnost. Myslíte si, že na vás už nic nového a příjemného nečeká. Přesto vám partner dává přednost před ostatními a snaží se vám to dávat najevo, že jste v jeho životě vítaná. Snažte se změnit přístup sama k sobě a uvidíte, jaký příznivý dopad to na váš vztah bude mít.

STŘELEC

Odpoutejte se od nepodstatného a budete muset opustit i to, co pro vás hodně znamenalo. Je to běh na dlouhou trať, ale jen takhle dojdete k vytouženému cíli a úspěšně zakončíte to, co se vleklo. V práci ukončujete svou činnost, nebo došlo k zániku vaší pracovní činnosti. Nevěšte hlavu, otevírá se před vámi nová cesta, která je sice dlouhá, ale na jejím konci je příslib tvořivosti, jenž vás naplní. Ve vztahu jste nabyla dojmu, že se nevyhnutelně blíží konec. Existují ale předpoklady k dlouhodobému partnerství. Životní cesta není jednoduchá a vystlaná růžovými plátky. Občas se sem tam i ten trn objeví. Ale je jen na vás, zda v tom spatřujete nějaký hlubší smysl. Zvažte všechna pro a proti než dojdete k definitivnímu závěru.

KOZOROH

Šťastný týden je před vámi. Můžete dosáhnout bohatství na duševní i hmotné úrovni. Projdete přitom zkouškou, která nebude jednoduchá, ale budete z ní mít dobrý pocit. Nenechte se zaskočit! V práci máte dobré nápady a nalézáte řešení, díky kterému se vám daří vše zdárně realizovat. Nese to s sebou přirozeně i překážky, které budete muset zdolat.  Využijte všechny příležitosti, které budou. Ve vztahu zažíváte bohatý život ve dvou. Vaše dávné touhy a sny se promění v reálný prožitek. Přinese to s sebou řadu zkoušek a záleží jen na vás, zda obstojíte.

VODNÁŘ

Těšte se na hezký týden. V rodinném kruhu prožíváte štěstí a pohodu. Na vaše konto přistanou nečekaně pěkné peníze. Může se jednat o příjemný bonus k výplatě, nebo dědictví. V práci vás čeká jistota. Dostanete bohatou odměnu za vykonanou práci. Počítejte s dobrým obchodem. Vaše úsilí dochází ocenění, o něž se podělíte s ostatními. Ve vztahu jste dosáhla všeho, co jste chtěla. Máte před sebou období plné silných citů a lásky. Spokojený partnerský život a rodina, je pro vás to pravé bohatství.

RYBY

I když bude týden vypadat „na pytel“, pro vás bude pořád krásně. Na co sáhnete, to se vám povede. Motivujete okolí, aniž byste o tom věděla. Jste pro ně inspirací, tak se nezapomínejte usmívat. Vaše dobrá nálada a nadšení vám pomůže řešit i nepříjemné události. V práci dáte tentokrát raději přednost týmové práci. Jste obdařená tvořivostí a talentem motivovat ostatní a tak můžete být povýšena do vedoucí pozice, kde budete moci uskutečňovat své vize. Ve vztahu dokonale vytváříte domov a jste tak partnerem upřímně milována a obdivována. Vyzařujete lásku, a to váš vztah hodně posiluje a značí zrod další etapy. Vy už dlouho víte, že s tímto mužem chcete trávit život, tak zahoďte zábrany a směle vykročte kupředu.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account