76

Horoskop na čtyřiačtyřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Čtyřiačtyřicátý týden vám vnese do života nové naděje a činy. Nemějte strach si v tomto období uskutečňovat své sny a plány. Nepůjde pouze o věci na chvíli, ale o projekty s dlouhodobým trváním. Máte velmi slibné vyhlídky ať už v povolání, lásce, nebo práci a volném čase. Tak konejte, protože je vám přáno.

BERAN

Konečně zase volně dýcháte. Jste svobodná a nic vás neomezuje. Máte možnost si rozšířit svoje obzory. Tohle uvolnění vám nabízí nové příležitosti. Určitě se nechte překvapit. Budete mít radost. Co se týče zaměstnání, máte nejraději svobodné. Jakákoli závislost a pravidla vás dokáží rozhodit a znechutit. Proto nenastupujte do práce, která vám nevyhovuje, a hledejte raději dál. Vyplatí se to. V lásce se ve vašich citech probudila svoboda. Nastal čas pochopit, že vaše závislost na partnerovi vás svazuje. Uvolněte se, přestaňte se spoléhat na druhé a buďte zase sama sebou. Partner vás bude obdivovat a konečně vás začne brát jako rovnocenný protějšek.

BÝK

Čeká vás týden plný citů, něhy a romantiky. Cítíte se být milována a dobrou náladou přímo hýříte. Užívejte si tento stav, nechte své okolí o vás pečovat. V práci jsou vám všichni nakloněni. Projevují vám své přátelství a nabízejí pomoc, pokud to potřebujete. Určitě neodmítejte. Dosáhnete díky radě a pomoci dobrých výsledků a díky tomu posílí i vaše sebevědomí. Nic tím neztratíte. Naopak. Jen získáte. V lásce na vás čeká princ na bílém koni, který se už blíží. S důvěrou a bez obav ho vyhlížejte. Čeká vás období zamilovanosti.

BLÍŽENCI

Tento týden se chovejte jemně a chápavě. Přizpůsobte se potřebám druhých a starejte se o ně. City přímo přetékáte, takže si můžete hravě dovolit se o ně podělit. Buďte trpělivá a milá. Ale s poddajností to moc nepřehánějte. Co se týče práce, ta je pro vás posláním. Jste ochotná se pro ní i obětovat. Zřejmě je to práce vašich snů a velice vás baví. S citem dohlížíte na veškeré úkoly a pečujete o své podřízené. V lásce jste milující partnerka, která pečuje o city svého partnera. Dokázala byste se pro svou lásku obětovat. S radostí a bez potíží vytváříte rodinné zázemí a staráte se o vše, co jde.

RAK

V tomto týdnu se budete cítit v bezpečí a v pohodě, a to zejména po citové stránce. S radostí budete dávat svoje pocity najevo. Své touhy a potřeby nebudete skrývat. Pozor jen na situace, o kterých víte, že jsou pro vás emočně náročné. Jednejte s láskou a nadhledem. V práci jste obětavá a ochotná komukoli pomoci. Starostlivě a zodpovědně přistupujete ke každému úkolu, který je vám přidělen. V žádném případě si nenecháváte rozdělanou práci. Vše pečlivě dokončíte a připravíte. Svou pečlivostí jste proslulá a brzy vás za to čeká odměna. V partnerském svazku jste nadmíru spokojená. Máte muže, který je obětavý a velice vás miluje. Po citové stránce nestrádáte. Co se materiálního zabezpečení týká, i tady je o vás velice dobře postaráno. Partner je k vám ohleduplný a dokáže se do vás vcítit. Lépe jste si vybrat nemohla. Tak mu to dávejte najevo a zkuste ho něčím překvapit.

LEV

Je před vámi období příjemných změn, jež budou krokem kupředu. Za sebou necháte všechny zlé a nepříjemné věci, které vás tížily. Na své cestě kupředu za lepšími časy úspěšně zdoláte překážky, které se objeví. Vaše síla a vášeň, s nimiž se do toho pouštíte, je opravdu silná a nezná omezení. Díky tomu přitahujete do své blízkosti lidi, které buď svým nadšením strhnete ke stejné akci, nebo vám někdo nabídne pomoc, či práci. V práci nasaďte všechno sílu, kterou máte. Podaří se vám překonat těžkosti, které přetrvávaly a zdárně dokončíte to, co je pro vás ku prospěchu. V partnerském svazku máte muže, který vás učí jednat s rozvahou a nebát se stanovovat si vyšší cíle. Víte, co chcete a za čím jdete. Váš vztah naplní vášeň a budete prožívat dobu porozumění a odevzdanosti.

PANNA

Nepleťte se do záležitostí druhých. Nevhodné, byť dobře myšlené zasahování, by mohlo zapůsobit špatně a vyvolat zmatek a vše by se proti vám obrátilo. Pokud tento týden budete chtít začít podnikat něco nového, počítejte s tím, že to nebude jednoduché. Raději počkejte. V práci zažíváte samé zákazy a situace se vám jeví neúnosná. Máte pocit, že se vám všechno vymklo z rukou. Zapojte myšlení a připravte se na to, že je to běh na dlouhou trať. Bude to nepříjemný proces, ale pokud setrváte, uvidíte, že se to vyplatí. Ve vztahu se cítíte zoufale. Pořád se musíte něčemu podřizovat a do vztahu vám každou chvíli někdo mluví. Srovnejte si myšlenky a s partnerem si vše vyjasněte. Okolí pak spolu dejte důrazně najevo, že se nenecháte omezovat.

VÁHY

Tento týden pro vás bude plný temperamentu a dynamičnosti. Budete vyžadovat pozornost. Jste tvořivá a tak trochu svému okolí velíte. Ve věcech týkajících se obchodu budete slavit úspěchy. V práci se dokážete snadno prosadit. Dokážete si vše zorganizovat a rozvrhnout, takže obohatíte nejen sebe, ale i ostatní. Máte v sobě zakořeněné vedení. Hravě byste zvládla vést svůj pracovní tým. Uvažujte o realizaci vašeho snu. Ve vztahu se ničeho neleknete a projevíte svůj temperament a vášeň. Ráda v tomto směru přeberete vedoucí funkci a všechno si budete řídit sama. K partnerovi budete hodně pozorná, ale i vy si zasloužíte a potřebujete svou dávku pozornosti.

ŠTÍR

Tentokrát se nebude dít nic. Alespoň vy máte ten pocit. Máte ve zvyku věci odkládat. Prostě se vám absolutně do ničeho nechce. A když se přeci jen přemluvíte k akci, tak to stejně do konce nedotáhnete. Raději si dopřejte klid. V práci jste až do teď jela nadoraz. Dál už nemáte sílu jít. Nastává tedy pauza a období stagnace. Na obzoru se také neobjevuje nic nového. Ocitla jste se v patové situaci. Ve vztahu vám chybí aktivita. Už se nic neděje a stojíte na mrtvém bodě. Hledáte ztracenou rovnováhu a ráda byste z toho ven. Zažíváte období ani válka ani mír. Problémy tím pádem narůstají a vy byste je měla začít řešit co nejdříve.

STŘELEC

Tento týden projdete zkouškou, která vám dá zabrat. Ale nakonec budete mít dobrý pocit z úspěšně vykonaného úkolu. Nenechte se ničím rozhodit a zachovejte chladnou hlavu. Všem ukažte, co ve vás je. V práci jsou před vámi překážky, které vyřešit musíte. Berete si ale na starosti až moc velká sousta. Ovšem jste dostatečně pracovitá a schopná, takže to zvládnete. Dejte si jen pozor na to, abyste nepracovala příliš. Dopřejte si také čas na oddych. Ve vztahu teď procházíte zkouškami a záleží jen na vás, zda obstojíte. Buďte připravena vypořádat se s obtížemi a pečlivě zvažte situaci, ve které jste se ocitla.

KOZOROH

Tentokrát počítejte se zdržením. Ať už se ocitnete v jakékoli situaci, kde vás něco zbrzdilo, uvědomte si, že s tím nic nenaděláte. Soustřeďte se na to, abyste zvládla ty úkoly, které máte a nestresujte se. Příště bude líp. Pokud jste právě nezaměstnaná, nové místo se vám hledá velmi těžce. Žádné nabídky nepřicházejí a ani změny nejsou na obzoru. Váš pracovní postup uvízl na mrtvém bodě. Možná jste se jen zastavila kousíček před cílem. Překonejte pochybnosti a myslete pozitivně. Ve vztahu se všechno zdržuje a nechce se to pohnout z místa. Vaše komunikace s partnerem vázne. Ve svých názorech jste zatvrzelá a nepřístupná, což byste se měla snažit změnit. Možná ale prožíváte fyzické, psychické a emocionální vyčerpání, které u vás zapříčinilo celkovou stagnaci.

VODNÁŘ

Začíná se vám zdát, že kamkoli se podíváte, setkáváte se jen s potížemi. Tato situace vás ubíjí. Máte pocit, že vám každý hází klacky pod nohy. Naopak. Je to pro vás nová výzva. Pouze to prověřuje vaší odolnost a schopnost vydrápat se zase nahoru. V práci zažíváte těžkou dobu pro výdělky. Dostala jste se do potíží. Buď jste bez práce, nebo se vaše podnikání dostalo do krize. Vyvarujte se dluhů. Mohly by vás snadno stáhnout na dno! Ve vztahu trpíte nedostatkem citů a cítíte se vyprahlá a opuštěná. Myslíte si, že se vám vztah rozpadá a hroutí. Avšak není tomu tak. Jste jen v těžké situaci, která vás uvádí do takového stavu. Toto období sice nebude moc růžové, ale nezoufejte. Nic netrvá věčně. Najděte sílu si spolu promluvit a tuto dobu výrazně zkrátíte. Vše potřebuje svůj čas.

RYBY

V tomto týdnu se moc dařit nebude. Nic nevychází dle plánů, jak jste chtěla. Proto si na tenhle týden nic zásadního neplánujte a věnujte se přípravě. V práci se nepouštějte do zásadních obchodů. I když všechno vypadá nevinně, nenechte se zmást a nesáhněte k činnosti, která není „čistá“. Ani výše postaveným člověkem se nenechte přemluvit k levotě. Později by to byla právě vaše hlava, na kterou by se sesypala zodpovědnost. V partnerství zcela propadáte vášni a smyslnosti. Nedokážete být ve vztahu stálá. Rozkoš je pro vás zatím pořád na prvním místě před láskou. Partnerem se budete nechávat ovlivňovat, protože jste na něm finančně i citově závislá.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account