78

Horoskop na devětatřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Tento týden vás přímo láká, abyste se věnovala konkrétnímu úkolu nebo svému oblíbenému tématu. K jejich realizaci a úspěšnému dokončení jsou vám nakloněny nejen karty, ale také okolí, které nebude váhat podat vám pomocnou ruku.

BERAN

Tento týden vám ukáže krutou pravdu, před kterou jste až dosud zavírala oči. Na základě toho se ale konečně správně rozhodnete, co budete dělat dál. Nezbude ovšem nic jiného, než se současné situace dobrovolně vzdát. V práci vás čeká prozření, kdy poznáte, že se lidé nechovají tak, jak vám celou dobu tvrdí. Vystřízlivění pro vás bude bolestné, ale budete se moci odrazit od pomyslného dna a začít pracovat na něčem jiném a možná, že i pro někoho jiného. Ve vztahu se vám příliš dařit nebude. Čeká na vás trápení a bez slz se tentokrát neobejdete. Promyslete spolu nějaké řešení, jak vztahu pomoci, protože konec ještě nenadešel.

BÝK

Máte před sebou úkoly a záležitosti, které vám do budoucna pomohou. Buďte tedy obezřetná a poslouchejte pozorně každou radu. Nebojte se důvěřovat, protože dobrou pomoc vaše JÁ spolehlivě pozná. V práci dostanete šanci, kterou jste dlouho očekávala. Svěří vám úkol, který pro vás má hlubší smysl. Okolí vám naslouchá, a to je ten pravý klíč k cestě kupředu za úspěchem. Ve vztahu si ověřte, jak je to se vzájemnou důvěrou. Je důležité mít v této věci jasno. Předejdete tak nechtěným potížím. S upřímností dojdete ve vztahu daleko.

BLÍŽENCI

Nesnažte se spěchat. Tomu, co vás čeká, stejně neujdete. Pozorně sledujte věci, které vám přicházejí do cesty, a s rozvahou je řešte. Nic vás nezasáhne nepřipravenou. Spoléhejte se na svou intuici. V práci si zajistěte volno a projekt, na kterém pracujete, si vezměte domů, kde se na něj budete moci daleko lépe soustředit. Předem si ale ujasněte, že to, co děláte, je skutečně vaším cílem. Na úkol potřebujete mít klid a dělat si ho po svém. Jedině tak se posunete dál a budete vědět, že sama dosáhnete, čeho budete chtít. Ve vztahu neopouštějte sama sebe. Nežijete jen pro partnera. Vaše tělo a duše vám vysílá jasné signály a na vás je, abyste to neignorovala, ale snažila se mu porozumět. Takhle bude váš vztah a vaše láska opravdová, bez jakýchkoli přetvářek.

RAK

Tento týden buďte trpělivá a pečlivě dělejte, co máte rozpracované, nebo na co se chystáte. Nesnažte se nic uspíšit, vedlo by to jen k neúspěchu. V práci se po úmorné dřině dostaví úspěchy. Do teď jste byla za pomalou, popichovali vás a dobírali si, ale teď se karta obrátila a všichni uvidí, že se vaše práce vyplatila. Všechno má svůj čas a plody úspěchu jsou pak mnohem sladší. Váš vztah teď prochází růstem. Opět jste se posunuli dál, do další etapy. Vytvořili jste stabilní zázemí a máte šťastnou rodinu nebo se na přírůstek teprve můžete těšit.

LEV

Netrapte se a neplýtvejte energií na něco, co už dospělo ke svému konci. Teď už je na sebeobviňování pozdě a vy se tak můžete jen poučit do dalšího období. Odpojte se od této záležitosti a věnujte se novému poslání. V práci se netrapte tím, co nezměníte. Stalo se, stalo. Jděte dál a nemučte se výčitkami. Sice tohle skončilo, ale máte před sebou mnohem víc příležitostí, jak jeden neúspěch napravit. Ve vztahu patrně šťastná nejste. Důsledně ho ukončete a netýrejte sama sebe. Tím, že vy zavelíte konec, zachráníte sebe a oba budete moci najít to pravé, co vás teprve čeká.

PANNA

Buďte opatrná. Čeká na vás tento týden ponížení a hanba. Můžete čelit výzvě, se kterou si navzdory veškerému snažení nebudete vědět rady a prohrajete. V práci se proti vám chystá podraz a nefér jednání, hraničící až se šikanou. Dejte si pozor. Zvažte, zda by nebylo lepší odejít a najít si práci, kde budete šťastná. Vašemu vztahu hrozí, že ztroskotá. Snažíte se ze všech sil, ale pokud není snaha opětovaná i druhou stranou, pak je všechno marné. Na téhle lodi jste trosečnice.

VÁHY

Trápí vás starosti. Máte strach, co bude dál a už to došlo tak daleko, že z toho máte noční můry a pomalu propadáte zoufalství. Nic si nevyčítejte a přijměte věci tak, jak jsou. Pomůže vám, když se svěříte někomu blízkému. V práci jste dostala úkol, kvůli kterému už pomalu ani nemůžete spát. Strach a sebelítost vás už dočista pohltily a vy teď hledáte cestu ven. Řešte vše pomalu a s rozvahou. Uvidíte, že vám vyjdou vstříc. Ve vztahu začínáte pochybovat sama nad sebou. Nevíte si rady a až do teď jste se bála s tím svěřit. Ničeho se nebojte a pusťte se do toho ještě dnes. Čím dříve, tím lépe.

ŠTÍR

Štěstí a energie z vás přímo sálají. Dostala jste novou chuť do života a dáváte to celému okolí najevo. Jak jste šťastná, tak se zároveň nebojíte vytasit drápky, když je třeba. Jste pravá šelma. V práci se nebojte zapojit do něčeho, co vám přijde zajímavé. Sklidíte totiž úspěch, protože jste připravená za každou cenu dokázat, co ve vás je. Zviditelníte se a pro další projekty si mohou zvolit opět vás. Ve vztahu jste plná vášně. Nebojíte se ho oživit a nechat na povrch vystoupit zvíře, které uvnitř vás podřimuje. Partner se s vámi rozhodně nenudí. O vzrušení se totiž hravě dokážete postarat.

STŘELEC

Jste osobnost, ze které vyzařuje síla a rozhodnost. Nikdo od vás neočekává klid a to, že budete stát někde opodál. Vyvíjíte vlastní iniciativu a jste hodně akční. V práci máte nějaký záměr, který jste přímo mistrovsky vypracovala. Tento týden díky tomu sklidíte úspěch a dostanete nabídku na místo, které pro vás bude po všech stránkách zajímavější a výhodnější. V lásce jste tvořivá a vynalézavá. Váš partner je vámi přímo fascinován. Čeká vás týden plný vášně a radovánek.

KOZOROH

Tentokrát vám nebude chybět odvaha a akce podniknout něco, abyste získala, po čem toužíte. Nebude pro vás překážkou ani případná cesta. Uděláte prostě cokoli, co bude třeba, abyste se dostala tam, kam potřebujete. V práci je před vámi zcela nový začátek. Jste samostatná a pracujete na něčem novém, co tu ještě nebylo. Tahle cesta vám přinese bohatou budoucnost. Ať už po stránce materiální, tak duševní. V tomhle směru jste našla dokonalou rovnováhu.  V lásce jste opět našla přetrženou nit a jdete dál. Tohle smíření vám vehnalo nový vítr do plachet, který vás posílil. Teď vás už jen tak něco nerozhádá.

VODNÁŘ

Pro vás je tento týden jeden velký pokušitel. Tolik lákadel před vámi ještě nebylo. Do toho se vám může dostat do cesty osoba, která se vás bude snažit strhnout na špatnou stranu. Pohybuje se však už na příliš tenkém ledě. Dejte si pozor, komu se budete svěřovat a odhalovat soukromí a své slabší stránky, protože se nebude štít kdykoli to proti vám použít! V práci se můžete stát svědkem nečistého obchodu nebo vydírání. Pro vás by to znamenalo konec svobody, protože jste byla svědkem události, která nebyla pro vaše uši. Buďte opatrná. V lásce čelíte žárlivosti, ke které doopravdy nemáte důvod. Zápletka je zcela nevinná, ale vy máte potřebu o partnera bojovat, a tak se do toho chcete pustit. Ještě si to ale předem zvažte. Mohlo by to narušit vaši vzájemnou důvěru.

RYBY

Vy se tentokrát projevíte svou silnou vůlí a temperamentem. Máte chuť pustit se do nějakého podnikání, nebo se dál vzdělávat v tom, co vás dlouho zajímá a baví. Klidně se do toho pusťte. Toto období je pro vás velmi tvůrčí. V práci jste sebejistá a samostatná. V podstatě udáváte tempo, jak vy potřebujete. Jste vůdčí typ a přirozená autorita. Mohla byste zvážit i post šéfa nebo vedoucí.  Máte na to. V lásce jste hrdá, ohnivá žena. Dejte si pozor, ať nejste pro muže až moc temperamentní. Potřebuje mít pocit, že ho potřebujete a spoléháte se na něho. V roli amazonky můžete být klidně na dovolené nebo s dětmi. Pro ně to bude prima změna.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account