70

Horoskop na dvaadvacátý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Zvládnout některé situace v tomto týdnu nebude zrovna jednoduché. Ale vy moc dobře víte, kdy použít cukr a bič a na kterou stranu se přiklonit. Máte jasně vytyčený cíl, za kterým si jdete a ke kterému se pomalu a jistě blížíte jako vítěz. Budete provádět rychlé změny, vítězit ve sporech a také ráda přijmete nové začátky. Zvládáte najednou více věcí a těší vás to.

BERAN

Můžete se těšit na zprávu, kterou byste rozhodně nečekala. Hlavním heslem tohoto týdne je rychlost. Jednáte pružně a úspěšně. Jen takhle dorazíte k cíli jako první. V práci k vám dorazí novinky, ze kterých budete mít opravdu radost. Spolehněte se sama na sebe a na svou kreativitu a nebojte se vrhat se i do projektů, které se před vámi nečekaně vynoří. Nastala doba k vyzkoušení nových věcí a výzev. Ve vztahu nastanou příznivé změny v krátkém časovém období. Čekejte od partnera na příjemnou zprávu, nebo novinku. Je před vámi dlouhá, společná cesta.

BÝK

Před vámi leží několik možností, ale rozhodnout se můžete jen pro jednu jedinou. Jednejte opatrně a s rozvahou. Je to jen ve vaší moci. V práci spojíte dva protiklady, pro které jste se rozhodla. Jste člověk, kterému nechybí schopnost jednat a otevřeně komunikovat s lidmi. Vaši cestu zkříží velice dobrý společník. Buďte vždy upřímná a pružná. Ve vztahu vás čeká rozhodování, kterou cestou se vydat. Je to složité, a proto nespěchejte. Stojí na tom vše, co jste dosud společně vybudovali.

BLÍŽENCI

Budete se soustředit na nabývání nových vědomostí a schopností. Dokážete svou zručnost, ale buďte pečlivá. Jen tak všechno dopadne na jedničku a bude to pro vás to mít dlouhodobý prospěch. V práci máte jedinečnou příležitost rozvoje ve své profesi. Budete moct prokázat svou vlastní dovednost a nastudované znalosti. Čeká vás úspěch. Ve vztahu dostáváte novou šanci. Proto partnera přesvědčte, že za to stojíte. Dosud jste žili ve stereotypu, místo toho, abyste ho rozvíjeli.

RAK

Tento týden stojíte pod šťastnou hvězdou. Ta vás už konečně dovede k vytouženému cíli a úspěchu. Díky ní se ve vás probudí nová energie a chuť do života. Nestyďte se podělit se o svou radost s okolím. Budou se radovat s vámi. V práci na vás čeká úspěch a naděje na plodnou činnost. Pokud trpíte nízkým sebevědomím a máte strach z nezdaru, pak to z vás rychle opadne. Začnete pracovat na projektech, které budou sloužit nejen vám, ale i ostatním. Ve vztahu máte velmi dobré vyhlídky. Vaše sny, přání a touhy se začínají plnit. Spojíte se, nebo jste se spojila s mužem, po kterém jste toužila.

LEV

Týden prožijete v radosti. Máte obrovskou chuť oslavovat, tak neváhejte a pozvěte přátele a svou radost jim dejte najevo. Také nezapomeňte čas od času říct, jak jste ráda, že je máte. V práci se těšíte z rozmanitých pracovních příležitostí a dostáváte vše, co potřebujete. Oslavujte období hojnosti a růstu. Čekat můžete nové možnosti. Rozhodně se vám vyplatí pozitivní přístup k okolí. Ve vztahu vděčně a plná optimismu prožíváte všechno, co přichází. Máte partnera, kterému můžete bez problémů důvěřovat. Dejte průchod své radosti a vyjádřete mu ji.

PANNA

Čeká vás náročný týden, ve kterém budete muset projevit dostatek sil a patřičný nadhled. Stoupající napětí může vyvrcholit ošklivou hádkou, tak nezapomínejte řešit všechno v čas a na samém začátku. V práci narůstá napětí a vznikají první konflikty. Hlavní příčinou je rivalita a soupeření mezi zaměstnanci. Málokdo naslouchá hlasu svého rozumu, takže je třeba připravit se na těžkosti. Konflikt může spustit i nahromaděný vztek. Ve vztahu narůstající problémy, které jste doposud společně odsouvali, mohou vyústit v hádku. Dejte si pozor na nával energie, ať své jednání nepřeženete. Máte teď období nepříjemných konfliktních emocí a váš vztah vypadá jako zápas v ringu.

VÁHY

Máte možnost skončit s něčím, co jste měla udělat už dávno. Na ničem nelpěte a osvoboďte se. Nepříjemnou změnu proveďte rychle a věřte, že zítra bude líp. V práci s největší pravděpodobností dojde k ukončení některé vaší činnosti. Změna ale může být i ve vaší kariéře. Bude sice nemilá, ale patří k tvůrčímu životu. Raději se připravte na nové věci. Ve vztahu už to došlo až na samý konec. Jednalo se o dlouhodobou změnu, která je nevyhnutelně spojená s bolestí a smutkem. Ale oddalováním konce si prodlužujete trápení. Rozsekněte to co nejdříve. Uleví se vám.

ŠTÍR

Zbavíte se jakýchkoli závislostí i žárlivosti. Jste volná a můžete opět svobodně dýchat. Ten pocit vás možná i trochu děsí, ale nebojte se toho a uvolněte se. V práci jste ráda svobodná. Jakákoliv závislost vás svazuje, proto si ve vlastním zájmu práci pečlivě vybírejte. Při nespokojenosti nikde dlouho nevydržíte. Ve vztahu se u vás v citech probudila svoboda. Nastal čas si uvědomit, že závislost na partnerovi vás omezuje a svazuje. Uvolněte se a buďte zase sama sebou.

STŘELEC

Týden proběhne v klidu. Jste vyrovnaná a tak se můžete věnovat svým blízkým, kteří to ocení. V práci uzavřete dobrý obchod, nebo nastoupíte na nějaké lepší místo. Máte před sebou skvělé příležitosti, kde předvést své schopnosti. Ve vztahu zakládáte pevný svazek. Navazujete lepší vztahy se svými blízkými. Po sporech nastává uklidnění, takže prožíváte hlubokou lásku a harmonii.

KOZOROH

Nějak nejste ve své kůži. Týráte sama sebe sebetrýznivými myšlenkami. Váš vnitřní dialog ve vás vzbuzuje provinění a prožíváte trápení, které jste si sama navodila. Neházejte ale flintu do žita. I tohle období se přelije jako voda v potoce a bude vám zase dobře. V práci jste zažila nějakou nemilou zkušenost a stále to ve vás vyvolává pocity viny a lítosti. Vždy si říkejte, že v tu chvíli jste to dělala, jak nejlépe jste mohla. Neztrácejte naději. Sílu najdete uvnitř sebe.   

VODNÁŘ

Můžete se těšit na krásný týden. V rodinném kruhu prožíváte štěstí a pohodu. Také na svém účtu můžete čekat příjemnou částku. V práci jste se dočkala jistoty a dostanete bohatou odměnu. Počítejte s dobrým obchodem. Vaše tvořivost dojde ocenění, o něž se podělíte s druhými. Ve vztahu je pro vás rodinný krb ta jediná jistota a stabilita. Největší poklad máte ve svém milém a to vám stačí. Máte před sebou období plné citů a lásky. Užívejte si.

RYBY

Tento týden je pro vás šťastným. Můžete dosáhnout úspěchu a bohatství na hmotné či citové rovině. Nezapomeňte pečovat o svůj majetek a krásu. V práci visí ve vzduchu velmi slibný obchod. Úspěch vás velmi hezky finančně obohatí a motivuje do další akce. Máte dobré nápady a řešení, které se vám daří realizovat. Neváhejte a využijte všechny příležitosti. Ve vztahu vás obohatí velká láska a dosáhnete slibného úspěchu. Čeká vás bohatý život ve dvou. Vaše dávné touhy a sny se změnily a mění ve skutečnost.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account