77

Horoskop na osmnáctý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Tento týden je pro vás významný, neboť vás přímo navádí na cestu k vašim vyšším ideálům. I když se vám cesta bude zdát dlouhá, věřte, že jdete správným směrem. Protože se jedná o váš vývoj a posun dál, k lepším zítřkům, jedná se o skutečný poklad.

BERAN

Raději se vyhněte jakémukoli vměšování do záležitostí druhých. Snadno a velice rychle by se to mohlo obrátit proti vám. Pokud začínáte od nuly s nějakým projektem, počítejte, že se to rozhodně neobejde bez potíží. V práci se na vás valí samé zákazy. Situace se vám zdá už neúnosná a nabýváte dojmu, že se vám všechno vymklo z rukou. Jste na začátku nepříjemného procesu, na jehož konci na vás čeká poučení. Zapojte logiku a nebojte se. Ve vztahu začínáte propadat zoufalství. Pořád se musíte někomu podřizovat a pořád vám do vztahu někdo mluví. Je na čase říci NE a nenechat se už dál omezovat. Jasně si s partnerem vyjasněte situaci.

BÝK

Je před vámi vyloženě šťastný týden. Vaše nálada je přímo skvělá. Daří se vám spousta věcí, takže je pravý důvod k radosti a oslavám. V práci budete mít radost z dokončeného úkolu a potěší vás příznivé výsledky, pokud práci hledáte nebo jste se účastnila výběrového řízení. Kolegové se k vám chovají přátelsky, a tak můžete být právem spokojená. Ve vztahu vás čeká spokojenost. Po všech stránkách se cítíte skvěle a s partnerem prožíváte období spokojenosti a hluboké lásky. Čekejte šťastnou novinku nebo událost.

BLÍŽENCI

Některé věci se zpomalí, tak nejednejte zbytečně zbrkle, ale jděte si za nimi opatrně a s rozvahou. Jen tak uvidíte správný směr, kterým se máte dát. V práci pocítíte potřebu dalšího vzdělání. Hlavně buďte sama sebou a hledejte si vlastní cestu. Práce v kolektivu tentokrát nebude to pravé. Ve vztahu se cítíte sama. Důkladně se rozhlédněte kolem sebe. Uvidíte, že sama rozhodně nejste. Po boku máte věrného přítele, který vás nenechá padnout na kolena.

RAK

Tento týden bude bohatý na city, romantiku a celkovou pohodu. Tyto pocity si vychutnávejte a buďte s těmi, které máte ráda. V práci se nebojte dát najevo svou důvěru. Okolí stojí při vás a lidí v něm vám dávají pocítit své přátelství. Čekají vás výborné pracovní výsledky. Zdravě vám stoupne sebevědomí i důvěra kolegů. Využijte toho. Ve vztahu máte ideální atmosféru lásky. Období zamilovanosti vás tedy tento týden určitě neopustí ani na chvíli. Dobrá nálada obohatí nejen vás, ale celé vaše blízké okolí.

LEV

Jste hotové sluníčko. Nic vás nemůže rozhodit, ani špatné počasí. Všechno, na co si vzpomenete, se vám tentokrát podaří na výbornou, čímž se stanete pro své blízké a známé inspirací. V práci se vám vyplatí vsadit na týmovou spolupráci. Máte dar motivovat ostatní, takže úspěch je předem zaručen. Jen si dejte pozor, ať všechno neberete jako samozřejmost. Ve vztahu máte tentokrát potřebu ochraňovat. Vaše domácí štěstí je pro vás to nejdůležitější, tak o něj důkladně dbejte. Tento týden je ve znamení naplnění, proto je na čase odhodit zábrany.

PANNA

Co započnete, bude mít dlouhodobý vývoj. Nebo v opačném případě, po namáhavé a dlouhé cestě konečně dorazíte k cíli a úspěšně zakončíte proces, který se tak dlouho táhnul. V práci se před vámi postupně odhaluje dlouhá cesta, kde je na jejím konci příslib tvořivosti. Ne vždycky dosáhnete naplnění, avšak trpělivostí dojdete k cíli, který vás obohatí a odkryje vám nové příležitosti. Jste na správné cestě. Završujete totiž dlouhý cyklus. Ve vztahu máte všechny předpoklady k dlouhodobému partnerství. Pokud jste teprve na začátku, čekejte dlouhodobý vývoj. Je třeba ovšem dobře posoudit a zvážit všechna pro a proti, než dojdete k definitivnímu závěru.

VÁHY

Týden proběhne v naprostém klidu. Jste vyrovnaná a nic vás nerozhází. Zdržujte se tentokrát v blízkosti svých nejbližších. Zaslouží si to. V práci uzavřete výhodný obchod nebo podepíšete smlouvu na práci svých snů. Máte před sebou skvělé pracovní příležitosti, v nichž máte jedinečnou šanci předvést svůj um. Ve vztahu zakládáte pevný svazek. Navazujete lepší vztahy se svými blízkými a po menších sporech tak nastává blahodárné uklidnění.

ŠTÍR

Obzvláště bezpečně a jistě se budete cítit v oblasti citů a vášně. Dáváte najevo své pocity a rozhodně neskrýváte své touhy. Jednejte láskyplně a s nadhledem. V práci jste velmi obětavá. Zodpovědně přistupujete ke svým povinnostem a nenecháváte nic nedodělaného. Pečlivost je vaše druhé já. Ve vztahu máte citlivého a láskyplného muže, který rád pomáhá utlačovaným. Dejte si ale pozor, protože i když je romanticky založený a lze mu jen těžko odolat, může být i citový manipulátor.

STŘELEC

Můžete se radovat. Zase po dlouhé době volně dýcháte. Zbavíte se věcí, které vás omezovaly a toto uvolnění vám nabízí spoustu nových příležitostí. Určitě se nechte překvapit. V práci máte ráda svobodu. Závazky vás omezují a svazují. Práci si proto vybírejte pečlivě, ať nemusíte brzy odcházet. Ve vztahu jste zase na chvíli zatoužila po svobodě. Pochopila jste, že závislost na partnerovi vztahu neprospívá a že vás nepříjemně svazuje. Uvolněte se a buďte zase sama sebou. Vztah se tím určitě zlepší.

KOZOROH

Čeká vás týden štěstí a pohody. V rodinném prostředí zažijete ty nejkrásnější chvíle. Právem také čekáte na přesun peněz na váš účet. Budete potěšena. V práci na vás čekají samé příjemné jistoty. Počítejte s dobrým a výhodným obchodem, který pro vás bude mít dlouhodobý užitek. Ve vztahu máte ten největší poklad. Partner a rodina jsou totiž skutečně k nezaplacení. Tento týden je ve znamení lásky, štěstí pohody. Užívejte.

VODNÁŘ

Zaměřte se na své zdraví a péči o tělo. Zabývejte se zdravou výživou a dělejte, co vám přináší potěšení. Nebudete pečovat jenom o sebe, ale i o ty, kteří projeví zájem a důvěru. Je to totiž váš koníček. V práci jste velmi pracovitá, aktivní a svou tvořivostí si budujete pevný a solidní základ. Vaše praktičnost a skromnost jsou vaší silnou stránkou a představují pro vás sklizeň. Ve vztahu jste v citech velice štědrá. Vztah je tedy díky vaší péči úrodný a uspokojuje vaše potřeby.

RYBY

Soustřeďte se na zvládání problému a zbytečně se nestresujte. Budete totiž muset počítat s tím, že se některé záležitosti protáhnou, anebo přijdete někam se zpožděním. Nic s tím nenaděláte, ale věřte, že bude líp. V práci to teď nemáte jednoduché. Nepřicházejí žádné nabídky a ani změny. Váš postup se ocitl na mrtvém bodě. Hlavu vzhůru, možná už stojíte před cílem. Tak překonejte pochybnosti a myslete pozitivně. Ve vztahu se všechno zbrzdilo, zastavilo a nechce se to nikam hnout. Komunikace mezi vámi vázne a vy jste navíc ve svých názorech neoblomná, až zatvrzelá. Možná prožíváte psychickou i citové vyčerpání, které způsobilo stagnaci.  

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account