77

Jak vám osud příští týden bude nebo nebude nakloněn, ví Dáša Tenczerová.

Čtrnáctý týden je týdnem zvratů a změn. Můžete se v různých situacích cítit jako na houpačce. Jste ale plná sil, se kterými vše zvládnete a ustojíte. Váš humor zmírní všechny nepříjemnosti, které se můžou vyskytnout. Dejte si pozor, aby vás někdo nechtěl ovlivnit, nebo s vámi manipulovat, aby dosáhl svého záměru.

BERAN

Pro vás, dámy v beranu, půjde o týden, ve kterém zúročíte všechno, co umíte. Bude to sice zkouška, u které se zapotíte a dá vám zabrat, ale vše zvládnete a dostaví se příjemný pocit. Nenechte se ničím a nikým zaskočit a nebojte se ukázat, co umíte. Berete si na svá bedra složité úkoly, ale jste tak pracovitá a natolik zkušená, že je vyřešíte. I ve škole, pokud studujete, vás čeká zdárné ukončení zkoušek. Zkoušky před sebou máte i ve vztahu a je jen na vás, jak je zvládnete. Každopádně to jsou záležitosti, které vyřešit musíte. Pečlivě a s čistou hlavou zhodnoťte situaci. Jedině tak získáte správný pohled a řešení.

BÝK

Budete se muset rozhodnout mezi dvěma variantami nějakého řešení. S jistotou vsaďte na své komunikační dovednosti. V práci vás čeká dobrý kolega, nebo obchodní partner. V každém případě je to vítaná posila, která s sebou přinese jen pozitiva. Ve vztahu se objevil někdo další, nebo se teprve objeví. Čeká vás rozhodování mezi dvěma muži – různými povahami. Buď váš vztah milostná aféra prohloubí, že si uvědomíte, co doma máte, nebo se všechno sesype jako domeček z karet a začnete znovu. Tak jako tak, sama nezůstanete.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu máte šanci realizovat vaše tajné přání. Je to týden, který je pro příležitosti jako stvořený. Uvnitř sebe pociťujete klid a pohodu. Jste připravená na nový vztah, který vás zase naplní štěstím a láskou. V práci jste víc než spokojená. Naplňuje vás a nemáte tak pocit promrhaného času. Jste oblíbená a víte, že jste našla dobře.

RAK

Můžete být bez obav. Jste natolik „otlučená“ životem, že se ničeho nezaleknete. Před ničím neuhnete a vše, co se před vámi objeví, dořešíte až do konce. Je to týden, kdy sklidíte to, co jste zasela. A že toho bude hodně. V práci jste pilná, pečlivá, zvládáte všechny úkoly a starosti perfektně. Za to budete řádně oceněná a ohodnocená. Ve vztahu s partnerem máte všechno v pořádku. Zasela jste důvěru, vzájemnou podporu a lásku a teď se vám všechno ve velkém vrací. Máte vztah vybudovaný na pevných základech a jste šťastná.

LEV

Jste svázaná spoustou povinností k materiálním věcem. Máte strach, nejste si jistá, jestli děláte dobře. Nevěříte si. Pravdu si nechcete připustit, nebo jste zaslepená iluzemi. Nebojte se a postavte se k věcem čelem. Zabojujte! V práci si dejte pozor, aby vás někdo nesvedl k nefér jednání jen za cenu toho, aby něco vyšlo! Všechno si promyslete a zjistěte všechny podrobnosti, než se do něčeho pustíte. Ve vztahu vás pohlcuje rozkoš, smyslnost, vášeň. Spíš než se vázat, vítězí chtíč před láskou. Pokud vztah máte, jste partnerem ovlivněná a závislá.

PANNA

Dospěla jste do období, kdy se dokážete osvobodit od věcí, které vás trápily a svazovaly. Získáte úplně nový pohled na to, jak pečovat o vztah. Máte šanci začít s čistým štítem. Proto se vykašlete na to, co bylo dřív a nemučte se vinou za svoje činy. Takový vztah vám přinese naplnění a ten pravý prožitek. V práci máte před sebou dlouhou cestu. Ne pokaždé budete spokojená, ale trpělivostí dojdete tam, kam chcete. Nemějte obavy, po námaze a útrapách konečně zakončíte proces, který se tak dlouho vlekl.

VÁHY

Jste připravená zvládnout výzvy, které se před vámi vynoří. Jste ve střehu a připravená obhájit, co je třeba. Dokážete předvídat a logicky uvažovat a hovořit o svých plánech. Z jakékoliv nastalé situace vytěžíte to nejlepší. Ve vztahu jste konečně našla odvahu prosadit si co, chcete vy. Nastala vhodná doba probrat s partnerem, s čím nejste spokojená, a co se musí změnit. I tady platí to samé, co v práci a podnikání: pokud jste s člověkem, nebo s lidmi, kteří pro váš osobní růst nejsou přínosem, ale naopak, oni začali těžit z vás, ukončete to.

ŠTÍR

Cítíte se ohrožovaná svým okolím. Máte strach se projevit, abyste se nezesměšnila a neublížilo vám to. Máte tendence ze sebe udělat nenápadnou a týden prožít stažená uvnitř sebe. V práci moc iniciativy neprojevíte. Budete si prostě plnit svoje, ale nic navíc od vás tentokrát nikdo očekávat nesmí. S partnerem každá debata vede k hádce a vyhrocení situace i ze zdánlivě banálního tématu. Zraňuje vás to, ale je to jen o komunikaci. Uvnitř není žádný zásadní problém. Jen špatná nálada, která pomine s jarním sluníčkem. Nebojte se a upřímně si promluvte. Není čeho se bát a co ztratit.

STŘELEC

Tento týden pro vás bude pohodový, klidný, bez hádek a konfliktů. Do velkých akcí se pouštět nechcete. Pokud už něco nakousnete, tak to stejně nedokončíte. Raději odpočívejte a přemýšlejte. V práci se také nic moc neděje. Dostala jste se do pozice, kdy máte pocit, že se vše zastavilo. V dohlednu se také nové příležitosti nevyskytují, a tak vyčkáváte. Vztah se dostal do úrovně jedné vlny. Proberte své možnosti, plány, prostě komunikujte, ať není příležitost hledat „jinde“.

KOZOROH

Máte pocit, že ať uděláte, co uděláte, že je to zbytečné. Nemáte chuť nic dělat. Od okolí máte pocit, že na vás útočí, že vám lžou a jsou nepoctiví. V práci také. V hlavě máte tolik myšlenek a nedokážete se rozhodnout. Ať se snažíte jakkoliv, nikam to nevede. Marnost se vám dostala i do partnerského života. Místo pohody se k vám nastěhovala přetvářka a lež. Máte strach, že už se z té pasti nedostanete a vymýšlíte nejvhodnější taktiku.

VODNÁŘ

Udělejte si radost. Je pravý čas na splnění přání. Jste šťastná, rozkvetlá a všímá si toho celé okolí. Možná potkáte svou bývalou lásku. Vaše práce vám přináší radost, protože vaše práce je zároveň vašim koníčkem. To, co jste si naplánovala a o čem jste snila, se vám plní. Neusínejte ale na vavřínech. Vždycky se musíme snažit dál. Pro partnera jste Bohyní, přitažlivá, smyslná. Je před vámi spousta radostných okamžiků.

RYBY

Před vámi je pohodový týden plný citů a romantiky. Vaše nálada bude vynikající. Okolí je přátelské a nekonfliktní. V práci dosáhnete výborných výsledků. Mezi kolegy jste oceněná a zvýšilo se vám sebevědomí. Užívejte si to. Ve vztahu už máte toho pravého, nebo k vám teprve přijde. Máte před sebou krásné období.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account