82

Co vás čeká příští týden? Do čeho se pustit a čeho bude lepší se naopak vyvarovat, poradí Dáša.

Charakteristika týdne:                                                                                         

Dvanáctý týden roku bude týdnem velkých změn, které vás posílí. Máte jedinečnou příležitost vyřešit některé nesrovnalosti mezi vámi a vaším nadřízeným nebo pro vás blízkým mužem. Dokážete, že jste ambiciózní a že nad vším máte kontrolu.

BERAN                                                                                                                   

Dvanáctý týden je pro berany ve znamení přemíry energie, hojnosti a harmonie. Dejte si však pozor na zbytečné utrácení peněz! Máte sklony pečovat o svého partnera a udržujete vztah v rovnováze. Co se týče práce, té si vážíte a pečujete o ni, případně se o práci svých snů pokoušíte.

BÝK                                                                                                                        

V tomto týdnu máte jedinečnou možnost zatočit s tím, co vás trápí. Někdy bolestivá a rázná změna může znamenat obrovskou úlevu. Tak jednejte a na nic se neohlížejte. V práci se cítíte nevyužitá, už dlouho vás nenaplňuje. Ukončíte ji, nebo dostanete výpověď. Ve vztahu pociťujete bezvýchodnost. Nikam to nespěje. Máte na výběr: buď skoncujete se sebelítostí a podělíte se s partnerem o své trápení, nebo je na čase vyklidit pole.

BLÍŽENCI                                                                                                                

Raději se tentokrát stáhněte do ústraní a nebuďte pro jednou středem dění. Mohla byste se ocitnout v nebezpečí, nebo zažít potupu. Od okolí vás čeká bezohlednost a nepřátelství. Ani vztahy v zaměstnání nebudou v tomto období zrovna dobré. Pozor si dávejte i v podnikání. Raději nikomu moc nevěřte a spolehněte se sama na sebe. I ve vztahu se cítíte ohrožená. Situace se vyhrocují a je potřeba si navzájem přiznat pravdu.

RAK                                                                                                                       

Vůbec se nemusíte každému snažit zavděčit. Klidně dejte najevo svůj postoj a nesouhlas. Zvládnete všechny výzvy, které se před vámi objeví, i když to nebude muset být takové, jak jste si představovala. Buďte připravená, váš rozum a logika nezklame. V práci se netrapte pomluvami. U sebezdokonalování je dobré umět odmítat lidi i nabídky, které vás nikam neposunou. I v pozici vztahu se naučte říkat, co nechcete a co se vám nelíbí. Je to jen pro vylepšení vztahu a pozice v něm.

LEV                                                                                                                          

V tomto březnovém týdnu se pro vás vše zpomalí. Neunáhlujte se a raději vše uvažte a buďte opatrná. Jedině tak uvidíte ten správný směr. Klidně si bez výčitek dejte čas. Týmová práce pro vás není zrovna to pravé. Budete hledat práci z domu, nebo nějaké alternativy. Ve vztahu se cítíte opuštěná, nepochopená nebo ještě toho pravého nemáte. Pořád ale máte věrného přítele, který vás nezklame.

PANNA                                                                                                                   

Konečně se zbavíte něčeho, co vás omezuje. Jste uvolněná a přijdou nové nabídky a příležitosti. Budete mile překvapená. Zaměstnání vám vyhovuje spíš takové, kde jste sama svým pánem. Jakákoli závislost na někom vás svazuje a sama budete z takového procesu chtít odejít. Ve vztahu to platí rovněž. Uvolněte se a buďte zase sama sebou. Partner vás zase začne chápat takovou, jaká jste.

VÁHY                                                                                                                           

Jste až příliš netrpělivá, horlivá a zbrklá. Zastavit vás a trošku zmírnit, je skoro nemožné. Na unáhlenost byste si měla dát větší pozor. V zaměstnání se vyplatí trochu zariskovat. Jste v dobré pozici, jděte si za svým a právem můžete čekat úspěch. Ve vztahu jste moc rychlá. Pokud partner není na stejné vlně, můžete se lehce pohádat. S partnerem vás čeká cestování, či stěhování.

ŠTÍR                                                                                                                          

Máte jedinečnou příležitost využít energie, kterou tento týden budete překypovat. Cítíte se jako vůdce. Proto v práci nestůjte na místě a využijte toho. Prosaďte se. Nevymlouvejte se.  Všechny obavy jsou zbytečné. Co se týká vztahu, vypadá to, že někdo jiný se snaží mít nad vámi moc.

STŘELEC                                                                                                                    

V tomto období se vám konečně podaří uvést některé věci do souladu. Chcete klid a toužíte po nezávislosti. Budete chtít jednat samostatně. Je to také období, ve kterém se vám dostane zaslouženého obdiv a pochvaly. V práci čekejte rovněž úspěch. Nebojte se podnikat. I ve vztahu se vaše sny a očekávání začnou naplňovat. Máte partnera, po kterém jste toužila, ale stále si udržujete samostatnost a nedáváte se pohltit city.

KOZOROH

Rozhodně se vyplatí podpořit své skutečné JÁ, než živit iluzi. Jen na reálném základě můžete stavět cokoli si budete přát. Pouze na realitu se můžeme spolehnout. V práci to platí rovněž. Věřte jen tomu, co opravdu znáte. Rozhodně nikomu nepůjčujte a nezadlužujte se. Platí, že „když ptáčka lapají …,“ znáte to. Ve vztahu máte tendence podléhat snění a iluzi. Stavíte si vzdušné zámky. Raději stůjte nohama pevně na zemi.

VODNÁŘ                                                                                                                    

Raději nic neočekávejte, ať nejste zklamaná. Setkáte se s bezohledností, budete se kvůli někomu trápit. Uvolněte napětí, dejte emocím volný průběh. V práci si dejte pozor na neúspěch. Na kolegy se raději nespoléhejte. Narazila byste na lhostejnost. Peníze nepůjčujte. Ve vztahu se trápíte, nebo jste nešťastně zamilovaná. Berte to jako životní zkušenost.

RYBY

Překypujete energií a elánem. Jste hodně kreativní a na cokoli sáhnete, se vám bude dařit. Stojí před vámi počátek něčeho nového. Nejde jen o spřádání inspirativních myšlenek, ale hlavně o jejich uskutečnění, což plně využijete v práci či v podnikání. Rovněž aktivita ve vztahu se projeví jako výborný záměr. Váš vztah se totiž ze všedního bytí promění ve vášnivou smršť a vnese do vašeho života náboj. Je to pro vás velmi plodné období a bude se vám dařit.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account