63

Ty, které mají rády klid a pohodu si ji tento týden příliš neužijí. Z minulého týden byl především o pracovním vytížení, ale tento týden bude velký záběr celkově. Především na naši koncentraci a nervy. Úplněk ve znamení Berana vám do žil vlije velké množství síly (fyzické i psychické), ale také sklony k zarputilosti, vzteku a nervozitě.
Vztahy: všechny dámy by si tento týden měly na viditelné místo vylepit červenou stopku (pro sebe i partnera), která vám vždy připomene, že se máte kontrolovat. Budeme hádavé, dravé, plné chuti experimentovat. Ty z vás, které máte temperamentní, či dominantní partnery by mohl skutečně čekat velmi dramatický týden. Nejen ženy budou plné jisté tvrdé průbojnosti!
Práce a domácnost: v práci se více, než kdy jindy, pokuste být v klidu. Jistý zápřah z minulého týdne totiž bude vyžadován i tento týden. Zvládnete ho, ale jakmile se vám něco nebude líbit, tendence se ozvat budou jen těžko zvládatelné.
Doma zapomeňte na uklízení. Sice by vám šlo od ruky, ale nemělo by přílišný efekt. Jen by vás rozčílilo kolik nepořádku je okolo, i když jste den předtím uklízela.
Finance: po finanční stránce máte možnost ušetřit i zhodnotit své peníze. Vyloženě nálady na nákupy nebudou, ovšem pokud byste chtěla se svými financemi moudře naložit a zhodnotit je, udělejte to teď. Jednak si dokážete sama najít nejlepší nabídku a budete dostatečně kritická, a jednak vám odložené peníze nebudou scházet.
Zdraví: bojové sporty, aerobic, sprint. Tohle všechno je ideální aktivita pro tento týden. Ty z vás, které chodí na jógu, se budou těžko uklidňovat. Nemusíte se nějak záměrně vyhýbat těžšímu jídlu, ale nepřehánějte to se smaženým.

 Rada na tento týden
Nezapomínejte relaxovat. Dnešní doba je velmi hektická a pro mnohé chaotická. Pokud si najdete každý den alespoň 20 minut na to, abyste se celá zklidnila a vnitřně zharmonizovala, účinky pocítíte již po měsíci. Budete se cítit čilejší, budete se lépe vypadat a věci vám půjdou lépe od ruky.
Tip – pro ty, které neumějí přestat přemýšlet, i když se snaží uklidnit je ideální chvíle na relaxování před spaním. Udělejte si z této věci rituál a už během dvou týdnů budete vnímat, že se tělo a mysl samy přizpůsobí. Jak na to? Vypněte vše, co by vás mohlo rušit, v pokoji si udělejte přítmí. Ujistěte se, že můžete případně usnout. V posteli zaujměte pozici v polosedě. Položte ruce podél těla a zhluboka se nadechněte. Můžete si představovat, jak se vaše tělo postupně uvolňuje nebo se prostě jen soustřeďte na dech. Hluboký nádech nosem. Nadechnutá vydržte po dobu 5 sekund. Vydechněte, opět zadržte dech na 5 sekund. Snažte se uklidnit vaši mysl. Myšlenky klidně nechte proplouvat, ale “neuchopujte” jednotlivé věci a nezabývejte se jimi. Pokud pocítíte, jak vaše fyzické tělo začíná těžknout, ale vy si přesto budete připadat lehká, je to ideální stav. I když se vám nemusí na poprvé povést zklidnit se dostatečně, nenechte se odradit a zkoušejte toto každý večer. Po dvou týdnech stačí každý druhý večer. 
 
Zvířetníkový horoskop 44. týden

Všechna ohnivá znamení budou tento týden ve své kůži, ale budou mít tendenci jednat unáhleně. Zemní znamení budou jako na trní a pocit, že nejsou ve své kůži se potáhne zhruba do čtvrtka. Vodním znamením se bude těžko usínat a starším lidem v tomto znamení budou hrozit větší zdravotní problémy. Vzdušná znamení tímto týdnem projdou, jako by se nechumelilo. Pondělí a úterý se věnujte peelingu a ošetření akné; ve středu a ve čtvrtek ošetřete krk a dekolt, dejte si masáž šíje a ramen; v pátek, sobotu a neděli pečujte o ruce a dejte si masáž.

Kozoroh
Vy, jakožto zemní znamení, budete skutečně velmi roztěkaná a nebudete vědět, na které půlce sedíte. V mysli se vám snadno může usadit zmatek a chaos. Nenechte se jím zmást. Vaše jindy racionální a systematická mysl se opět vrátí k normálu, ale budete muset vydržet do příštího týdne. Choďte také včas spát, protože od čtvrté hodiny ranní bude mít vaše tělo tendenci se probouzet.
Vodnář
Vodnářky mají tento týden skvělou příležitost začít nanovo. Je jedno, zda se jedná o partnerské vztahy, práci, či nový životní styl. Faktem je, že díky úplňku budete mít sílu a v žilách vám bude kolovat vytrvalost. Pokud se tedy pro něco rozhodněte, udělejte to ideálně v pondělí, či v úterý. Nejlépe se vám bude nastavovat cílevědomé myšlení a udržíte si v hlavě ideu. Nezapomínejte na vidinu jistého cíle, ten je pro vás velmi důležitý.
Ryby
Ženy, které  jsou narozené ve znamení Ryb, by si tento týden měly dávat pozor na problémy v práci. Příliš se vám nebude dařit plnit zadané věci a nebudete mít vůbec dobrý týden na soustředění se. Pozor si dávejte na náběhy na migrény a problémy se zády. Každé ráno se alespoň mírně rozcvičte, než začnete den. Nebojte, příští týden bude o poznání lepší!
Beran
Úplněk je ve vašem znamení. Tento týden tedy budete těžko ovladatelné střely a leckdo kolem vás bude mít dojem, že jste dobře ukrytá nášlapná mina. Než něco řeknete, dvakrát si to rozmyslete. Těžko by se vám pak vyřčená slova vracela zpátky. Pokud se však rozhodnete něco udělat, nenechte se zastavit. Vaše energie bude na maximu!
Býk
Dámy, které se narodily ve znamení Býka, budou muset být tento týden ostražité. Hrozí pomluvy a nabořené vztahy s kolegy s práce. Pokud si zachováte svůj běžný neutrální postoj k věcem a vnesete do něj trochu flegmatismu, nebude to na škodu. Doma vás podpoří a ze strany partnera se můžete dočkat nečekaně příjemného jednání.
Blíženci
Blíženci by se tento týden měly držet dál od věcí, které zahrnují jakékoli vážné rozhodnutí, či zásadní krok v životě. Jiné znamení budou “nastartována”, u vás to však neplatí. Tento týden pro vás bude trochu zmatený. Pozor byste si podle karet měla dát především na reakce partnera. Nebude příliš dobře naladěn.
Rak
Oproti minulému týdnu budete mít o poznání více chuti do života. Nesnáze můžete hodin za hlavu, a i když to nebude nejlepší týden vašeho života, v podstatě se vám bude dařit. Pozor si dávejte pouze na finanční stránku, kde se nemáte pouštět do jakéhokoli riskantního kroku. V čem se vám ale bude velmi dařit, to bude zdraví. Budete se cítit skvěle!
Lev
Tak, jak jste měla minulý týden ještě vyčkat, tento týden se můžete, tak jako mnohá jiná ohnivá znamení, vrhnout do víru energii. Úplněk vám nabídne nečekané možnosti v podobě možného výletu, nového experimentu ve vztahu a je nasnadě vyřešit vše, co se týká mileneckých vztahů. Dobře se rozhodujte, do čeho vložíte svou energii. 
Panna
Ženy narozené ve znamení Panny by si měly dát pozor na zdravotní stav. Nebezpečně blízko kolem vás se budou motat rýmy, chřipky i angíny. Nemoc by vám teď skutečně neprospěla. V práci nastane na delší dobu klidná atmosféra, zato doma se nebudete cítit úplně ideálně. Jak bylo psáno výše, tento týden se vyhněte větším úklidům, raději se věnujte sobě a odpočívejte.
Váhy
Že se už nějakou chvíli necítíte úplně dobře? Není divu. Energie kolem vás jsou příliš těžké. Zkuste si zajít do lesa nebo dělat cokoli, při čem budete mít možnost “vypnout”. Vaše tělo velice ocení dostatečný přísun tekutin a nezapomínejte na hořčík, který by vám mohl chybět. Pozor při řízení auta na nepozornost!
Štír
Pro Štírky tento týden nebude ničím příliš významným. Rodinné vztahy nebudete muset řešit, což vám udělá radost. Partner bude přístupný případným diskusím. Zaměřte se na to, co vám ve vztahu nevyhovuje. Jediná oblast, ve které byste si měla dávat trochu pozor je pracovní prostředí – nenechte na sebe hodit starosti kolegyň.
Střelec
Ženy ve znamení Střelce budou jedny z těch, které budou jako neřízené střely. Na co sáhnete, to vám půjde a pokud se vyhnete jakýmkoli úřednickým jednáním, zachováte si i relativně klidnou hlavu. Jako jedno z mála znamení budete mít v tomto týdnu dost psychické síly i energie, ale nebudete ji mít potřebu vybíjet do okolí. Vaše energie bude tvořivá.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account