64

Budeme tak silné, jak si to dovolíme. Budeme tak moc stabilní, jak si jen dovedeme představit. A budeme moci létat, pokud roztáhneme křídla. Nesnažím se básnit, je to zkrácený výčet toho, jaké možnosti nám přinese tento zajímavý týden. Vskutku nás hned v úvodu čeká síla. Jak vnitřní, tak vnější. Bude podstatné, co uděláme pro svou fyzickou schránku, protože se to odrazí na všem ostatním. Pokud ji zanedbáte, vaše energie bude hodně upadat. Stabilita je další téma, které budou řešit mnohé z nás a to především ve financích. Není čas na to, abyste kolem nich obcházely, je potřeba se s nimi naučit pracovat. Svoboda, kreativita a pocit vlastního já je třetím důležitým tématem, které by nemělo minout žádnou z nás. S tímto posledním bodem souvisí především vztahy, práce, ale také prosazení se. Čtěte dál, abyste zjistily, co se dá udělat pro to, abyste se opět samy našly. 
Vztahy
Málokterá žena tento týden nebude řešit partnerské vztahy. Konkrétněji své postavení v partnerských vztazích. Od začátku do konce týdne budeme mít možnost využít všech kladů, které nám měsíční znamení přinesou, a díky ubývajícímu měsíci si v mnoha situacích zachováme chladnou hlavu. Prvně si tedy uvědomte, jak moc je pro vás důležité, abyste se muži vedle sebe líbila. Především však, abyste se líbila sama sobě. Začněte na tomto pracovat. Začněte se formovat. Jak fyzicky, tak psychicky. Udělejte ze sebe tu bytost, kterou toužíte být. Jděte však za svým snem, ne za tím partnerovým! A když budete u toho, zkuste si také zvyknout na to, že být chvílemi sama je skvěle relaxační. Přijměte někdy zodpovědnost pouze sama na sebe. Děti odložte k rodičům, nechte partnera, aby je pohlídal. Pokud mu nedáte na výběr a ukážete mu, že mu věříte, budete se divit. Tohle vše vám dá obrovský pocit svobody. Budete mít chuť létat, tvořit, zkoušet nové věci. Chyťte se téhle vlny a během měsíce z vás bude úplně jiný člověk. Není toho potřeba mnoho, jen je potřeba setrvat a mít se ráda.
Práce a domácnost
Velmi silné energie tohoto týdne se nevyhnou ani pracovní stránce a je to pouze dobře. Je čas se konečně zastavit a uvědomit si, zda je tato práce to, co vás skutečně baví. Pokud ano, pak vám tleskám. Máte před sebou skvělý týden, který vám může přinést obrovské pokroky, uznání, či možnost posunout se o stupínek výš. Pokud vás však vaše práce nebaví, pocítíte to mnohem intenzivněji, než týdny předtím. Vaše nechuť bude vzrůstat a vy díky tomu pochopíte, že řešení je nasnadě. Neplýtvejte svým časem a změňte konečně to, co vás nebaví. Zkuste jiný obor. Podstatné však je nedívat se pouze na finance. Prvně jděte po tom, co vás baví. Peníze přijdou posléze.
Domácnost bude jediná stránka, která v tomto týdnu zaostane. Energie, které budou hýbat především ženskou stránkou populace, budou natolik silné, že hadr na podlahu a prachovku dáme do ruky svým mužským protějškům. Nebojte se projednou nechat úklid na někom jiném. Kdy naposledy jste svého partnera pustila k úklidu? Nedělá to sám, protože jste si to vždy udělala raději sama. Vyhněte se tentokrát kritice. Nechte ho, ať vše udělá nejlépe, jak umí. Douklidit to za něj můžete i bez toho, aby to věděl.
Finance
Přestaňte si krýt oči před tím, že to s penězi u vás nevypadá dobře. Nespokojte se s drobnými jen proto, že druhá strana na to nemá. Uvědomte si, po jakých penězích toužíte (buďte reálné), jaké peníze by vám zajistily spokojené bytí? Za tímto cílem směřujte a především si připusťte, že zrovna vy tyhle peníze mít můžete. Pokud se navíc rozhodnete je vydělat podnikáním, tento týden se vám bude dobře rozhodovat, kam své finance vložit.
Zdraví
Snažte se pracovat na své psychice a budovat svou fyzickou stránku. Velmi důležité bude posílení zad a břišních svalů. Při cvičení však dávejte velmi dobrý pozor na to, abyste namáhaly pouze určené svaly. Věnujte svou péči také nohám a zadečku. Hodně je masírujte a dopřejte jim tak dostatečné prokrvení. Pečujte o svou pleť.
 
Zvířetníkový horoskop na 4. týden 2017
Udělejte si konečně čas samy na sebe a vyjděte samy sobě vstříc. V tomto týdnu bude velmi důležité umět se poprat sama za sebe a upozadit všechny ostatní. Skutečně ne kvůli vaší sobeckosti. Naopak, kvůli tomu, že je milujete a chcete jim dát to nejlepší. To však můžete až ve chvíli, kdy plně zjistíte, kdo jste. Věnujte se také hodně své vizáži. Nezapomínejte na to, že první dojem uděláme vzhledem a to ať se vám to líbí nebo ne. Začněte i sama na sebe dělat ten dojem, který si přejete!
První dva dny ve Střelci budou aktivní – odstraňujte celulitidu, rozšířené žilky, nepřetěžujte nohy. Středa a čtvrtek budou ve znamení Kozoroha a vnitřní vyrovnanosti – pečujte o pleť a nehty. Dopřejte si saunu a koupele. Procvičujte kyčle. Další tři dny budou pod vládou kreativního Vodnáře – udělejte si masáž nohou, ošetřujte křečové žíly. Udržujte nohy v teple.
 
 
Vodnář
Vzdušné Vodnářky velmi silně pocítí vliv měsíčních znamení. Hlavní téma pro vás budou partnerské vztahy a potřeba prosadit se. Nikoli však násilně. Naopak budete přecházet samy k sobě a uvědomíte si, že dřív jste své názory prosazovaly běžně. Nebojte se nových kroků, ale neriskujte. Dejte na svou silnou intuici.
Kozoroh
Vaše znamení bude mít možnost přestat se ohlížet na názory druhých a řešit si jen sama sebe. Dokonce i partnerské vztahy tentokrát půjdou trošku mimo vás. Už jste přemýšlely nad změnou práce? Pokud ne, je načase si udělat jasno v tom, čemu se chcete opravdu věnovat a za tím si také jít. Budete mít velkou příležitost prorazit. 
Ryby
Vaše kreativita bude velmi vysoko a jediné, na co budete mít myšlenky, bude samota. V pozitivním slova smyslu. Uzavření se vám velice prospěje, protože vaše znamení je jedno z těch, které si bude opravdu potřebovat odpočinout. Navíc se vám hlavou požene spousta myšlenek a bude pro vás těžké přestat přemýšlet. Svou mentální energii vybijte tvořením.
Beran
Je načase, abyste si uvědomily, že někdy je potřeba žít pouze samy za sebe. Nechte své okolí svému osudu a konečně se obraťte k sobě. Dokonce i práce by tento týden měla jít trošku stranou, a pokud nemáte možnost dovolené, alespoň se intenzivně věnujte sportu. Až do konce února pro vaše znamení bude platit, aby se hodně hýbalo.
Býk
Jsou finance ve vašem životě nastavené, jak potřebuje? Je vše tak, jak si přejete? Pokud ano, pak jediné, co musíte tento týden řešit, je čas sama na sebe a trochu klidu na přemýšlení. Pokud ne, buďte razantní a nekompromisní. Budete mít potřebu trochu otálet a čekat jak se věci vyvrbí, to vás však začne přivádět do zbytečných problémů. Nemeškejte.
Blíženci
Nebojte se vybočit z davu. Je jedno, jestli to uděláte oblečením, chováním, či svým vystupováním, podstatné bude, abyste se u toho cítily být samy sebou. A co víc, je důležité, abyste byly vidět. Tento týden máte hodně budovat své sebevědomí a také zapracovat na sebeprezentaci. Teď je prostor pro to, abyste se ptala okolí na názor. 
Rak
Pracovní stránka pro vás bude velmi aktuální. Pro Raky by tento týden měl být stabilní, neměly byste cokoli měnit. Veškeré změny se nejdříve musí odehrát ve vaší mysli, která je akceptuje, a vy se s nimi sžijete. Teprve potom o nich mluvte. Pokud to uděláte obráceně, vaše sny od vás budou utíkat. Prvně své sny udělejte aktuální samy pro sebe.
Lev
Vaše potřeby být vidět a slyšet budou velké, často to však bude jen způsob, jak zamaskovat vnitřní prázdnotu. Málokdy se ve vás budou objevovat tak niterné a upřímné pocity, jako tento týden. Nesnažte se tedy zbytečně nic maskovat a přiznejte pravdu alespoň samy sobě. Pokud vám partner bude chtít s čímkoli pomoci, neodhánějte ho.
Panna
S velmi silnými energiemi tohoto týdne budete souznit natolik, že se můžete v životě otočit o 180 stupňů. Velmi podstatné budou dvě věci – uvědomění si toho, kým opravdu jste a kým toužíte být a rozhodnutí o tom, že ve vaší volbě musíte mít vy samy hlavní slovo. Pokud se těchto dvou věcí budete držet, můžete mít veliké výsledky.
Váhy
V úvodu týdne si nebudete připadat úplně ve své kůži. Nebude to ani tak tím, že by šly energie proti vám, jako naopak tím, že vám půjdou na ruku. Vše vám bude snad až příliš vycházet podle vašich představ a vás to může znervóznit. Méně nad věcmi přemýšlejte, naopak víc konejte. Váš vnitřní hlas vám přesně řekne po kterých cestách jít.
Štír
Díky své velké vnímavosti byste se mohly dostat do kruhu, kdy na jedné straně budete řešit svůj postoj vůči světu a na straně druhé to, co po vás chce okolí. Tyto dvě věci budou v absolutním rozporu. Budete si muset uvědomit své priority. Snažte se také hodně spát, protože přemíra myšlenek by vás večer mohla budit.
Střelec
Úvod týdne ve vašich energiích pro vás bude jako vysvobození. Pusťte se klidně do byrokratických záležitostí, vyřiďte si úřady. To, co řeší ostatní znamení, se vás téměř nebude týkat, kromě jednoho – fyzického pohybu. Ten vaše znamení bude životně potřebovat, a pokud byste ho náhodou tělu nedopřály, dostavil by se neklid a nervozita. Vyhněte se kritizování svého okolí!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account