80

Dorůstající měsíc, který se blíží k úplňku, způsobí, že se obzvláště koncem týdne nebudeme cítit ve své kůži. Opět hrozí nepozornost, roztěkanost, špatný spánek. Pozor dávejte především za volantem a při pohybu kolem silnic. Dodržujte pitný režim.
Vztahy: nebojte se být rázné a dělat důležitá rozhodnutí. Díky energii, kterou nám přinášejí čísla i měsíc, budete dobře nastavené, plné energie, až mírné agresivity a dravosti. Proto, pokud vám ve vztahu něco nevyhovuje, delší dobu nesedí, řešte to nyní. Jen pozor na hádky, my ženy nebudeme jediné, které budou mít mnoho energie.
Práce a domácnost: doma budeme všichni trochu válčit. Nejlepší proto bude, aby si každý vyhranil prostor a čas sám pro sebe. Nejvíce se na toto zaměřte koncem týdne, pokud netoužíte po rozporu s dětmi.
V práci pozor na ne příliš dobře naladěného šéfa, který bude mít potřebu přidávat vám práci. Ani kolegyně na tom nebudou se stíháním zadané práce nejlépe, proto vám nebude mít kdo případně pomoci.
Finance: peníze jsou jediná oblast, o kterou se tento týden nemusíte obávat a starat. Hvězdy příliš nepřejí velkým nákupům a ani chuť vyrazit s kamarádkami nebude výrazná. Pokud se však necháte přemluvit, oblečení a větší nákupy dělejte spíše začátkem týdne.
Zdraví: tento týden si kromě pitného režimu hlídejte nohy. Cvičte cviky proti plochým nohám, dopřejte jim masáž. Jezte oříšky a semínka, je to skvělá prevence proti křečovým žilám. Nezapomínejte na pořádné prokrvení nohou. Dobrého výsledku dosáhnete střídavými koupelemi ve studené a teplé vodě.
Rada na tento týden
Nezapomínejte pořádně protahovat nohy i celé tělo. Cvik proti plochým nohám – v sedu dejte kolena od sebe a plosky chodidel k sobě. Chytněte se za nárt a přitahujte chodidla k sobě. Snažte se, aby se od sebe neoddělila. Opakujte ideálně 10x. Poté nohy natáhněte, (chodidla držte rovně) rozevřete do písmene V a rukama se snažte dosáhnout na špičky nohou. Nejděte přes bolest nebo příliš na sílu. Vydržte ohnutá 10 sekund a opět zopakujte první cvik. 
 
Zvířetníkový horoskop 39. týden
Těšte se na dostatek energie i síly, ale bez vytrvalosti. Bude nám chybět pozornost a budeme mít větší tendenci dělat drobné chyby. Do středy pečujte o pleť, nehty, dopřejte si saunu; čtvrtek a pátek si udělejte masáž nohou, ošetřujte křečové žíly a v sobotu a neděli pečujte o chodidla a zajděte si na reflexní masáž. 
Kozoroh
Kozorohům karty přejí. Vydejte se do zahraničí, pouvažujte nad tím, zda by nebylo dobré změnit práci. Celkově je potřeba, abyste se svým životem udělala něco zásadního. Již dlouho čekáte na změnu, máte potřebu dosáhnout svých dnů. Udělejte pro to maximum. Držení se starých hodnot vám nové příležitosti nepřinese.
Vodnář
Vodnářky jsou ty, které budou moci plně využívat moci nadcházejícího úplňku. Budete si muset nastavit nová pravidla v oblasti svého soužití s partnerem. Ukončete vztahy, které nefungují, případně i práci, která vám už dlouho nedává do života nic, než starost. V případě, že se skutečně rozhodnete, do konce měsíce máte možnost nových začátků.
Ryby
Nepůjčovat si a nepůjčovat nikomu. Ryby, budete v pokušení více utrácet. To by se vám však nemuselo vyplatit. Koncem měsíce karty ukazují možné nečekané výdaje, u kterých byste pak peníze jen těžko sháněly. Vše co uděláte, budete muset mít dobře spočítáno, jinak hrozí životní krach a pocity provinilosti.
Beran
U žen ve znamení Berana tomu bude podobně jako u Kozorohů. Nasnadě bude cestování a ukončení nefungující práce. Přiblížení se k cíli je často dlážděno těžkými životními situacemi, tak se tím nenechte negativně ovlivnit. Ukažte okolí svou sílu, kterou už dlouho držíte na uzdě. Samotné vám chybí, vnímáte to, že?
Býk
Pro ženy narozené ve znamení Býka nebude tento týden vůbec jednoduchý. Lidé kolem vás budou mít divné chování a vy posléze zjistíte, že vás za zády pomlouvají. Protřiďte si lidi, kterým skutečně věříte a ty, kteří se vám jen chodí svěřovat. Také v práci si hlídejte svou zaúkolovanost a naučte se říkat jasné „ne“. 
Blíženci
Dávejte si pozor, ať tento týden neslibujete hory doly. A bohužel si ani nenechte totéž udělat od kohokoli okolo. Nebude se dařit dodržovat předsevzetí a karty varují před tendencí začít s novým životem nebo s ráznými změnami. Energie, kterou máte, bude krátkodobá a vůle se rychle vytratí.

Rak
Pozornost Račic by se do konce tohoto týdne měla ubírat směrem k potomkům a možné rodině. Karty hlásí možné otěhotnění. Rozeberte si v hlavě svůj život a to, jak moc brzy chcete začít žít rodinný život. A především je potřeba si ujasnit, jak moc se na roli matky cítíte.
Ty ženy, které potomky a rodiny již řešit nemusí, budou mít tento týden kreativní a plnohodnotný.
Lev
Lvice, máte jedinečnou možnost začít budovat nový vztah ke svému domovu a rodině. Pokud jste se přestěhovaly a stále si nemůžete zvyknout, je skvělý čas udělat vše proto, abyste se cítila dobře. Rodina je pro ženy narozené ve znamení Lva velmi důležitá, ale občas máte tendence dávat předost kariéře. Mějte na paměti, že čemu se nevěnujete, to chřadne. Stejně tak to je s rodinným poutem.
Panna
Karty vám otevírají novou cestu ke vzdělávání. Ať už je to formou kurzu, seminářů, či klasického studování ve škole. Zamyslete se nad tím, ze které oblasti chcete získávat informace a jděte si za tím. Je důležité, abyste využily svého potenciálu. Umíte přemýšlet v návaznostech, a pokud se do něčeho zaberete, jste vytrvalé. Při studiu vám to bude k užitku!

Váhy
Ženy narozené ve znamení Vah, nepouštějte se do velkých projektů, snažte se tento týden prožít v klidu. Karty radí zaměřit se hodně na sebe. V práci, ani v domácnosti nebude atmosféra, ani nálada zkoušet cokoli urovnat nebo posunout dál. Ideální bude věnování se studiu, psaní, zpěvu, malování. Dejte průchod kreativitě, je to nejsnazší cesta sama k sobě.
Štír
Je čas vrhnout se na generální úklid. Nikoli domu, ale sama sebe. Projít si partnerské vztahy, rodinné vztahy, vztahy s kolegy v práci a svou spokojenost s prací. Nemračte se, tomuhle se nevyhnete. Až do konce září karty ukazují, že energie ve vašem životě bude hodně spojená se vztahy, sexualitou a vytyčením si hranic v osobním prostoru.
Střelec
Hlavní téma pro ženy narozené ve znamení Střelce je na tento týden sexualita. Především jde o to, zda nechuť k intimnostem pramení z toho, že je vztah dlouholetý nebo je u vás problém s přijímáním ženskosti. Zaměřte se na rozvíjení své něžné stránky a dovolte si být zranitelná. Karty upozorňují na vnitřní samotu a tendenci se díky tomu stahovat ještě více do sebe.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account