65

Ještě stále na sobě budeme pociťovat účinek ubývajícího měsíce z předchozího týdne, ale už se zároveň bude prodlužovat doba, kdy máme energii. Čeká nás snad krásný konec léta, tak si nezapomeňte užívat teplých paprsků slunce, které se snoubí s chladnějším větrem.
Vztahy: měsíc, i energie čísel bude přát spíše tomu, abyste vyrazily do přírody, udělaly si výlet. Bude nasnadě přátelení se zvířaty. Pokud hledáte cestu k nějakému tvoru, ať už to je rostlina nebo zvíře, snažte se v tomto týdnu. V partnerském vztahu to bude koncem týdne příjemně sexuálně jiskřit, je tedy i skvělá možnost prohloubit vztah, či udobřit a zahladit nesrovnalosti.  
Práce a domácnost: o domácnost se vůbec nebojte. Bude panovat pohoda a poslední paprsky slunce zlepší náladu všem kolem vás. V práci bude tendence uniknout co možná nejdříve, případně touha vzít si dovolenou. Počítejte tedy s tím a vyzbrojte se pevnou vůlí, práce bude dost.
Finance: nebojte se zajít si na drobnější nákupy, udělat si něčím radost. Pokud jste skutečně na finance nesahala, teď si dopřejte. Pozor však na velké investice. Do konce září by neměly být prováděny velké transakce. A to ať ve smyslu koupě, či prodeje.
Zdraví: tento týden si ideálně dejte kůru na pročištění ledvin. Vodu energetizujte (návod dole), bude účinná mnohem více a tělo na ni bude reagovat lépe. Také je ideální zhruba od čtvrtka jíst především celozrnné obiloviny a luštěniny. Vyhněte se světlé mouce a příliš těžkým jídlům.
 Rada na tento týden
Pijte energeticky bohatou vodu. Skvěle prospěje vašemu tělu i duši. Uzdravuje, navozuje pohodu. Jak na to? Vodu nalijte do větší nádoby. Ideálně skleněné. Vyhněte se plastu.
Když už musíte pít vodu z plastové lahve, vhoďte do ní nejprve čistý (omytý pod tekoucí vodou, vystavený na hodinu na sluníčku) ametyst a křišťál (stačí malé kamínky) a až potom nalijte vodu.
K samotnému energetizování vody – nádobu s vodou položte ideálně na místo, kam dopadá sluneční, či měsíční světlo. Ve vodě mohou být různé kameny, které odpovídají energii, kterou chcete vložit do vody. Např. jantar je skvělý na rozzáření solar plexu, křišťál čistí a zvyšuje vibrace. Chytnete ji do obou rukou a intenzivně myslíte např. na očistu organismu, na to, že se máte ráda, na spokojenost ve vašem životě. Pamatujte, že to, na co budete myslet, pak budete i pít. Vyvarujte se proto negace v myšlenkách. Skvělé a podpůrné je pustit si u této malé meditace hudbu (vážnou, či určenou přímo k meditacím). Není určeno, kolik pozitivních myšlenek můžete do vody „vložit“. Dejte do ní vše krásné. Zespoda na nádobu také můžete umístit jakýkoli energetický symbol, či jen na papírek napsat slova odpovídající vašemu záměru (např. zdraví, očista duše apod.). Svou energetickou vodu můžete nabíjet deset minut, nebo hodinu. Čas tu příliš nehraje roli. Vždy, když vodu budete pít, myslete na ony krásné věci, které jste do ní vložily. Už během dvou týdnů pocítíte první změny. Užívejte si to!
 
Zvířetníkový horoskop 38. týden
Klid z minulého týdne přetrvá, pomalinku však ucítíte přibývající energii. Vyhněte se operacím, do středy se zaměřte na kosmetické úpravy, vizáž. Budete mít dobré oko a kosmetika bude dělat pleti dobře. Od čtvrtka do soboty si dopřejte masáže a delší relaxační koupele a v neděli se vrhněte na odstranění celulitidy.
 
Kozoroh
Je načase řešit vážnější věci, odpočinku bylo již dost. Zaměřte se na své finance a na spoření, úspory do budoucna. Karty také varují před většími nákupy, vše by mělo být v duchu klidném a rozvážném. A to především doma. Očekávejte zásilku, která pro vás bude poměrně podstatná. Je nasnadě řešení majetkových vyrovnání a dědictví.
Vodnář
Vodnářky, tak jako ženy Kozorozi byste se měly zaměřit na své finance. Ovšem nikoli ve smyslu spoření, ale naopak ve smyslu toho, abyste si dopřály. Pozor však na velké investice, ty se nyní nevyplatí. Zaměřte se na svou vizáž, dojděte si ke kosmetičce a věnujte se svým vlasům a účesu. Vaše snaha bude odměněna pozorností okolí.
Ryby
Ryby, zaměřte se na svůj zdravotní stav. Především na vylučovací a pohlavní orgány. Hrozí menší záněty. Karty však varují, že pokud se je budete snažit přejít bez léčení, budou se vracet a násobit. Pokud potřebujete drobná vyšetření a prevenci, tento týden je ideální. Pozor však na operativní zákroky, či jakékoli větší zásahy do organismu, tělu by se to nelíbilo.
Beran
Tento týden dáte okolí zabrat svou tvrdohlavostí a tendencí uzavírat se. Energie kolem vás bude houstnout a vy v podstatě nebudeme mít potřebu pouštět se do konfliktů, jen se nenecháte zahnat do kouta. Pozor tedy především v partnerských vztazích. Varujte partnera. Všeobecně platí, že váš protějšek by měl vždy vědět, jakou máte náladu, protože je snadné se s vámi dostat do rozepře.
Býk
Ženy Býci, ještě tento týden bude „dobíhat“ energie z minulého týdne. Karty ještě zhruba do čtvrtka přejí seznamování se (především na partnerské úrovni). Do čtvrtka není doporučeno věnovat se ničemu příliš důležitému, na to se vrhněte v pátek a o víkendu. Začnete nabírat energii a doslova budete mít sílu jako býk. Pozor na fyzickou aktivitu – ať už cvičení nebo stěhování nábytku. Budete mít tendenci se přeceňovat.
Blíženci
Kdy naposled jste si dala za úkol ušetřit dost peněz? A kdy naposled jste toto předsevzetí skutečně dodržela? Je načase se finančně trochu stáhnout. Nemusíte se přemáhat, stačí drobnost. Karty radí šetřit po troškách – např. každý den 10,- Kč za to, že místo autobusem se domů projdete pěšky. Ušetříte a prospějete svému zdraví. Dbejte si na toto pravidlo, potřebujete vytrénovat vůli.

Rak
Račice mají skvělý týden na to, aby se seznamovaly a hledaly novou práci. Své myšlení nastavte tak pozitivně, jak to jen půjde, a příležitosti vám budou samy chodit pod ruku. Pro nový partnerský vztah se budete muset snažit více, ale vyhněte se internetu. Ideální je hledání přes známé a přátele. Pozor si však dávejte na alkohol, není to dobrý způsob jak začít se vztahem.
Lev
Opět začnete nabírat vytouženou energii a chuť mít vše hotové ve vás bude vyburcována jakoby mimochodem. Nezapomeňte však tuto energii vybít především pohybem a uplatněním v práci. Pokud byste svou sílu uplatňovala doma, či u partnera, hrozily by hádky a konflikty. Tělu dopřejte více Omega-3 mastných kyselin – jezte alespoň 2x týdně ryby.

Panna
Pro ženy ve znamení Panny bude tento týden obzvláště příjemný. Minulý týden byl poklidnější, tento, pokud to dovolíte, bude velmi aktivní. Pokud vás někdo někam pozve, neváhejte. Případně vymyslete příjemnou barovou akci vy sama. Karty pro tento týden ukazují zábavu, úsměv a pohodu. Ty, které nevyrazí do společnosti, by měly alespoň sportovat, jinak by se mohlo velké množství energie obrátit proti vám.

Váhy
Ženy ve znamení Vah, by se měly tento týden zaměřit na peníze a na svůj postoj k nim. Především si protřiďte a urovnejte myšlenky ohledně toho, jak finance berete. Většina žen ve znamení Vah s penězi problém nemá, ale pokud nastanou, jsou hluboké a je potřeba je řešit čím dříve. Také hlídejte, kolik utrácíte. Tento týden by pro váš měl být, na rozdíl od jiných znamení, šetřivý.
Štír
Štíři tento týden opět budou řešit partnerské vztahy. Karty však varují před tím, abyste uchlácholila partnera pomocí své sexuální přitažlivosti. Nejenže tím nic nevyřešíte, ale ve vás samotné se nepokoj a nepříjemné pocity budou jen stupňovat. Zapracujte především na komunikaci s protějškem. Především na to, jak se vůči němu cítíte být postavena. Plníte funkci partnerky nebo matky?
Střelec
Ženy ve znamení Střelce by se měly zaměřit na to, kolik si dopřávají a na vztah ke svému fyzickému tělu. Máte se ráda, jste sama pro sebe nejdůležitější? Finanční situace by u vás měla být dobrá v případě, že sama sobě dopřejete. Střelci si všeobecně umí do života přitáhnout mnoho energie a situací, které pomáhají jejich životnímu vzestupu. Využíváte této schopnosti?
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account