Vztahy
Bude to buď, a nebo. A opravdu silně budeme cítit, že neexistuje nic mezi tím. Ale začněme od začátku – začátek týdne je spíše ve znamení rodinné pohody, tedy rodinných vztahů. Další dny jsou pak velmi partnerské, ale čistě ve smyslu fungování “on a ona”. To znamená, že aktuální se stane otázka sexuality, komunikace, ale také podpory toho druhé. Tedy máte-li doma partnera, který vás skutečně podporuje a je to muž pro váš život, pak s ním tento týden budete mít perfektní vztahy. Utvrdí vás to v pocitu, že vedle vás stojí muž, který za to stojí a vedle kterého můžete být sama sebou. To bude pro tento týden skutečně klíčový pocit – být sama sebou. Pak je tu ale druhá varianta – jestliže ucítíte, že s mužem po vašem boku nedokážete komunikovat, že se názorově míjíte a máte rozdílný pohled na rodinu i práci, pak budete mít potřebu víc, než kdy jindy, jít od přítele/manžela hodně daleko. Ty, které si na svém vztahu chtějí trvat, byť vědí, že má závažné trhliny, by se raději měly uchýlit samy do sebe a snažit se s partnerem příliš nepřicházet do konfliktních situací.
Pokud jste tou, která si chce hledat po delší době partnera, nepřemýšlejte a udělejte to. Pocítíte energii v žilách a aktivita, která se vám rozlije tělem, vám udělá dobře. Je skvělý týden pro to se zamilovat, ale také vybírat partnery s rozumem a soudností.
Práce a domácnost
Minulý týden byl velmi pracovní. Tento nebude jiný, avšak náš náboj se podstatně změní. Z ženy, která je dříč a chce vše stihnout, aby obstarala rodinu, partnera a pokud zbude čas, i sebe, se stane žena zaměřená především na sebe. Dojde nám trpělivost s tím, že v práci trávíme příliš mnoho času. V hlavě se budou rojit nápady jakou cestou se dát, abychom se vyhly této rutině. Naše priority budou čas, seberealizace, ale také budeme chtít být viděny. Nikoli kvůli posílení ega, ale abychom si dokázaly, že na to máme. Bude tedy platit to, co bylo napsáno v úvodu – neváhejte a budujte plány. Protože do konce měsíce budete mít dost příležitostí kde začít. 
Úvod týdne bude rodinného charakteru, takže se náš pohled zaměří na to, abychom kolem sebe měly útulno. Mnohé z nás mohou mít potřebu rekonstruovat, kompletně předělávat. Bude nám dělat radost, pokud si domů pořídíme něco nového. Bude to však muset být funkční a levné. V tomto týdnu se snažte celou domácnost hodně větrat, utírat prach a vysávat. Tělo bude citlivější na prachové částečky.
Finance
Jedno navazuje na druhé a tak se ve financích budeme otáčet zpět k domácnosti. Pokud budete chtít jakékoli peníze vložit do bydlení, dělejte to s rozumem, který vám tento týden bude vlastní. Vyhněte se zbytečnému utrácení za maličkosti, ale klidně si dopřejte dekorace, o které už delší dobu stojíte. Bude také vhodný týden pro založení účtu nebo půjčení větší částky peněz.
Zdraví
Při ubývajícím měsíci se tělo snadněji čistí, ale také z něj odchází více tekutin. Bude tedy logicky platit, ať hodně pijeme dostatečné množství vody. Zajímavostí také je, že pokud chcete shodit pár kil, pak v tyto dny budou účinnější různé fit čaje, či dopňky stravy podporující hubnutí. Samozřejmostí je však dodržování zdravé životosprávy. Ženy, které trpí na gynekologické záněty, by se tento týden měly hlídat, tělo na ně bude náchylné. Nevhodný týden pro otěhotnění, či plánování těhotenství.
 
Zvířetníkový horoskop na 11. týden 2017
Ženské Váhy budou vládnout prvním třem dnům – věnujte se kosmetice, líčení, vizáži. Tyto dny budou skvělé pro ty, které chtějí podnikat v oboru krásy a zdravého životního stylu. Čtvrtek a pátek budou patřit cílevědomému Štírovi – dopřejte si masáže, sedací koupele, které mohou být o něco delší, než jindy. Dostatečně pijte. Víkend ve znamení aktivního Střelce – sportujte (na shození váhy bude vhodný např. běh, či kardio cviky, spolu s posílením zad a břišního svalstva); odstraňujte celulitidu a rozšířené žilky. 
 
Vodnář
Nikdo by vám tento týden neměl říkat, co a jak máte dělat, protože vy samy budete vědět a cítit, co je pro vás nejlepší. Vaše tělo bude velmi silné, a pokud posilníte imunitu, nebude vám nic stát v cestě. Pro tento týden mějte na paměti, že vaše mysl bude velice silná, dávejte tedy pozor na to, co si přejete a vykročte do týdne pevnou nohou.
Kozoroh
Na to, jak jindy dokážete být velice rozumové, tento týden pro vás bude spíše o emocích a vnitřních pocitech. Jako pro ostatní znamení, i pro vás bude důležité, abyste si určily své cíle. Pozor však na to, abyste samy sobě do cesty nestavěly překážky v podobě nízké sebedůvěry nebo snad pocitu, že vaše sny jsou nereálné. Zreálněte své vize a cíle!
Ryby
Budete hodně stabilní a rozumové. Protože jiné týdny jsou pro vás o emocích, nyní to bude naopak. Pro Ryby je skvělá příležitost rozvíjet hlavně vztahové věci, protože především prostředek týdne vám dá pocit, že přesně víte, koho a co chcete. Karty pak upozorňují, ať vaším primárním cílem není vzhled, ale povaha. Zaměřujte se na pozitivní vlastnosti, ale všímejte si i chyb protějšku. 
Beran
Zůstaňte v pozadí a vše sledujte. Pokud to dokážete, nehodnoťte. Pro tyto dny bude velmi podstatné, abyste zhodnotily reálnost svých životních přání, protože budete mít tendence být hlavou trošku mimo realitu. Lepší bude zabývat se pracovními věcmi, případným podnikáním, než např. partnerskými vztahy. Pokud se naučíte věci jen sledovat, odpovědi na vaše otázky přijdou samy.
Býk
Silné rodinné znamení na úvod týdne zareaguje jako málokteré jiné. Rodina pro vás bude alfou a omegou a vaše potřeba vybudovat si kolem sebe útulné domácí prostředí se stane velmi intenzivní. Karty radí nejprve si vše napsat a rozvrhnout, a poté se pustit do realizace. Celý týden vám bude k ruce váš partner, takže provedení všeho, co si zamanete, nebude problém.
Blíženci
Budete jedno z mála znamení, které bude mít k partnerovi hodně daleko. Mnohem podstatnější bude otázka sebepřijetí a realizace. Ať už se to bude týkat vašich tvůrčích nápadů, potřeby podnikat, či celkově pracovat nezávisle nebo budete pracovat na svém vzhledu, protějšek pro vás nebude důležitý. Zvedejte samy sobě sebevědomí pozitivními afirmacemi a nezapomínejte se mít rády.
Rak
Pracovní věci se vám v úvodu týdne rozjedou na plné obrátky a vy moc nebudete mít čas uvažovat nad tím, zda cítíte, že se v životě realizujete nebo ne. U vašeho znamení to opakuji neustále a bude to platit i pro teď – nezapomínejte si najít čas samy na sebe a především se snažte hýbat. Ideální bude tanec, jóga. Vaše mysl bude hodně neklidná, pokuste se ji trošku navigovat směrem ke klidu.

Lev
Silné znamení Lva do plic nabere hodně vzduchu a do fyzického těla hodně sil. Pravdou je, že pokud nyní nevykročíte svým cílům vstříc, tak se dost možná zaseknete na dalších pár měsíců. Nebojte se toho, že byste musely udělat kroky, které vám převrátí život vzhůru nohama, jen prostě buďte samy sebou a udělejte vše proto, aby okolí pochopilo, jak se chcete vnímat. Jak chcete, aby váš život fungoval.
Panna
Jedno z mála znamení, které bude muset trošku ubrat na tempu, je Panna. Budete spíše v pozici rádců, než realizátorů. Nebude vám to však nepříjemné, protože to ve vás vybuduje klid a pocit stability. Pokud přeci jen potřebujete pracovat na něčem vlastním, pak svou pozornost upínejte k cestování a poznávání nových lidí, v tom se budete cítit velice dobře.
Váhy
Dokážete si v životě, ve vztazích i v práci nastolit velikou rovnováhu pomocí vlastního rozumu a vlastních názorů. Pro tento týden vám nikdo nebude určovat, co dokážete a co ne, protože pro vaše znamení je to týden překonávání vlastních hranic. Mějte však na paměti, že dokud vy samy nepodniknete kroky ke změně, nikdo to za vás neudělá. Máte na to sílu, tak jděte!
Štír
Onen temperament a chuť do života z minulého týdne se vás bude držet i v těchto dnech. Pravda, i pracovní nasazení bude velké a narozdíl od většiny znamení, se budete ubírat cestou financí a zisku. Pokud chcete podnikat, ještě vyčkejte. Naopak chcete-li do čehokoli investovat, neváhejte. Konkrétně vašemu znamení se po finanční stránce bude dařit hodně. 
Střelec
V cestě za vašimi sny a touhami si budete stát pouze vy samy a vaše tvrdohlavá mysl. Do života vám tento týden budou chodit zajímaví lidé, kteří vás mohou posunout dál. Aktuální bude otázka cestování – spíše za prací, a navazování nových kontaktů. Jste pro tento týden jediné znamení, kterému k úspěchu mohou dopomoci druzí. Bude na vás, zda to přijmete a využijete toho.