61

Horoskop na další týden pro vás nově připravila Jana Točíková. Jak se vám líbí?

Tento týden bude ve znamení nových začátků. Takže se zhluboka nadechněte a dejte do toho vše!

Vztahy: skvěle se nám budou začínat nové vztahy a s ještě větší odvážností skončíme ty staré. Pokud vás něco „pálí“, vyřešte to s partnerem až koncem týdne, kdy se vaše emoce budou uklidňovat.

Práce a domácnost: úplněk výrazně ovlivňuje naši schopnost soustředit se, proto si v práci musíme dávat větší pozor. Je zde zvýšené riziko stresu a pocitu vyhořelosti. Snažte se tento týden začít s prací, kterou už déle odkládáte – povede se vám ji dokončit. Doma se věnujte pouze nejnutnějšímu, raději využijte skvělé energie k rozvíjení pracovní nebo podnikatelské kariéry.

Finance: konečně si můžete dopřávat. Vše ovšem s rozmyslem. Nechte se nést na vlně silné energie a neplýtvejte penězi tam, kde není potřeba. Raději si utvořte zásoby na další týdny. Dávejte také pozor na zahánění špatných nálad nárazovými nákupy. Nejenže to ohrozí vaši peněženku, ale žádné problémy to nakonec nevyřeší.

Zdraví: pozor na horkou hlavu, kterou nám začátkem týdne nadělí znamení Střelce. Ten, spolu s měsícem, nám nadělí plno energie a my budeme mít tendenci se přepracovávat. Dávejte proto pozor, kolik si toho na sebe naložíte. Vaše nervy budou citlivější, než jindy. Dětem udělejte do středy „bojovku“ v podobě Bobříka mlčení. Hlava a střeva se díky tomu uklidní a vy si oddechnete. Už dlouho se odhodláváte ke cvičení? Do toho! Tento měsíc na to bude jako dělaný!

Rada pro tento týden

Sedněte si na židli, záda opřete, nohy položte rovně na zem. Ruce můžete svěsit podél těla nebo je položit na stůl před sebou. Pusťte si svou oblíbenou hudbu, zhluboka pravidelně dýchejte, uvolněte tělo a před očima si snažte vybavit jednoduché obrazce. Při tom všem zkoušejte utišit myšlenky. Zjistíte, jak náročné to je. Pokud denně této aktivitě věnujete alespoň 15 minut, velmi rychle se vám začne zlepšovat schopnost koncentrace. Také je to skvělý způsob, jak se zrelaxovat.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account