77

Zajímavé testování nového hadříku na úklid Vileda Actifibre vyzkoušelo padesát z vás. A jak se vám nový hadřík osvědčil?
Hadřík pro úklid Actifibre Vileda doporučuje 96% žen.
O produktu:
Vileda představuje zcela nový hadřík vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce, která zajišťuje dokonalou savost a zároveň umožňuje zachování povrchu jemného na dotek. Hadřík Vileda Actifibre kombinuje savost houbového hadříku a vynikající čistící účinky mikrovlákna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků, takže vám k úklidu postačí čistá voda. Hladký povrch nepoškrábe ani delikátní povrchy. Nezanechává šmouhy a chlupy. Má vynikající savost a zároveň zanechá povrchy dokonale čisté a lesklé. Vykazuje také vysokou životnost. Snadno se udržuje, jednoduše se ždíme, velmi rychle schne a je možné jej opakovaně prát i v pračce.
Jak jste byly s hadříkem na úklid spokojené?
U hadříku Vileda  Actifibre se potvrdilo rčení, že zdání klame. Valasek21, cepina, rudolfek a ostatní tvrzení dokládají: „Nejprve jsem byl překvapen, jak hadřík vypadá. Čekal jsem trochu něco jiného. Přišlo mi, že je strašně moc tvrdý a že nemůže nic vyleštit. Opak je ale pravdou a já se mohu pyšnit krásnými zrcadly beze šmouh. Děkuji, že jsem měl možnost tento skvělý hadřík otestovat.“ Opravdu dokonalý pomocník v domácnosti, na tom se shodnou téměř všechny testerky. Mezi velké kvality patří dle Věry1, že se s ním výborně pracuje. „Já s ním nejčastěji utírám prach. Je vlhký, ale není mokrý, takže nezanechává mokré stopy na nábytku.“ „Hodně saje a nezanechává šmouhy.  Pokud je třeba něco vyleštit (zrcadlo, baterie, skleněná výplň apod.), vše se krásně leskne. Nepouští chlupy. Výhodou je rovněž to, že se může vyprat na 60 stupňů a používat ho dále. Jsem s ním spokojena a určitě ho doporučuji ostatním.“ pochvaluje si July.
Maty007 se připojuje s dalšími pozitivy: „Je pevný, vypadá odolně, takže se nebojím, že se hned prodře. Na výrobku především oceňuji, že zvládá úklid bez použití dalších prostředků, šetří tak nejen životní prostředí, ale i pokožku rukou.“ Majka20201 také  nadšeně mluví o svém testování: „Od hadříku jsem toho moc neočekávala, ale moje hodnocení je prostě úžasné. Jsem z něho naprosto nadšená. Nikdy jsem neměla obkladačky, tak snadno a rychle čisté. Hlavní plus pro mě je, že nezanechává po sobě chlupy. Savost materiálu je také bezvadná. Takže doporučuji.”
Kdybychom měly toto testování shrnout, úklidový hadřík Vileda Actifibre je dokonalým pomocníkem pro každou  domácnost.
Všechna hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account