63

Nový hadřík Cucina a houbičku Padelle testovalo deset z vás. Jak jste byly spokojené?
Hadřík Cucina a houbičku Padelle doporučuje 91 % žen.
O produktu:
Hadřík Cucina z polyaktivního vlákna s výplní vysoce absorpční houbičky odstraní a vyčistí veškeré nečistoty z kuchyňské linky a dlaždiček včetně mastnot a vodního kamene. Díky nové technologii se nerozdrolí a vydrží stokrát déle než běžné hadříky. Odstraní více než 99 % bakterií a alergenů, které vzhledem k nepříznivému prostředí v polyaktivních vláknech zahynou. Je možné ho až dvěstěkrát vyprat v pračce.
Houbičky Padelle na čištění talířů, příborů, skleniček, keramiky, hrnců ale i teflonových pánví se od běžných houbiček liší ergonomickým tvarem, který usnadní čištění rohů, a aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje zbytky jídla a lehce se vymývá pod tekoucí vodou. Houbička v sobě udrží delší dobu čisticí prostředek a polyuretanové kuličky zněkolikanásobí tlak ruky na povrch bez poškrábání. Houbičky mají až třikrát delší životnost, než je obvyklé.
Jak byly hadříky a houbičky při čištění a úklidu účinné?
Hadřík i houbička se staly kvalitními pomocníky v domácnosti žen. „Hadřík splňuje to, co slibuje. Velmi dobře čistí a ještě lépe saje vodu. Opravdu nemusím používat čisticí prostředky, nebo jen ve velmi omezeném množství, například na sporák. Výsledný efekt je výborný, žádné šmouhy,“ pochvaluje si Javy. „Skvěle čistí dřez, linku a sporák i bez použití čisticího prostředku,“ potvrzuje Lidušenka.  „Hodí se opravdu na celou domácnost, leští, myje a drhne. Je také skvělým pomocníkem při mytí oken,“ přidává se Mária. „Hadřík je nezvykle vysoký, dobře savý a v kuchyni se hodí na všechny povrchy, které dokonale utře. Pak stačí proprat a je zase jako nový,“ má dobrou zkušenost i Hudlenka. „Vyzkoušela jsem ho na plast, lamino, sklo, dokonce i na nerez a sklokeramickou indukční desku. A přestože má výrobce na nerez a varné desky i speciálně určené výrobky, tak i tento univerzální hadřík se osvědčil na výbornou,“ je spokojená Věrka, která také nepoužívala žádné čisticí prostředky a vystačila s teplou vodou.
„S houbičkou i hadříkem jsem na sto procent spokojena. U houbičky mě překvapilo, že stačí opravdu kapka jaru na několik kousků nádobí a ještě s tím přeleštím baterii a dřez,“ pochvaluje si Hudlenka. „Výborně saje a pro mytí není nutné velké množství prostředku na nádobí. Drsná strana výborně čistí i teflon bez poškrábání,“ přidává se Javy. „Houbičky Padelle jsou menší, než obvykle. Výhodné jsou pro teflonové pánve, které krásně a bez poškrábání umyjí,“ mají stejnou zkušenost Kovařícichrudim, kterým jen nebyly příjemné kuličky v houbičce. Jako mínus označili také vyšší pořizovací cenu. Jednu připomínku má také Věrka: „Houbičky jsou díky speciální síťce méně ohebné, než jsem zvyklá. Velmi malé nádobky se s nimi špatně čistí a na tenkostěnné sklo bych se asi bála je použít.“ Převážně však byly ohlasy pozitivní. „Houbičky krásně padnou do ruky, drsná strana je výborná i na sklokeramické povrchy,“ doporučuje Mária. „Houbička i hadřík se dobře vymývají, hadřík i velmi dobře pere. Oba produkty jsou vhodnými pomocníky do kuchyně. Mohu vřele doporučit,“ uzavírá. Javy.
Všechna hodnocení najdete ZDE.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account