70

Jasně, vařit umíme všechny.;-) Jedna líp, druhá hůř. No, každý nemůže být dokonalý. Stejně jako si předáváme doporučení, kde nakoupit pěkné oblečení, sehnat krémy, které dělají zázraky, tak si povídáme i o vaření. Co se komu povedlo, jaké lahůdky dokážeme vykouzlit – no posuďte samy.
 
Jarča Businesswoman| ŽENA s.r.o.
Největší  „kuchařský kousek“ u mě byl zaručeně ten, že jsem se vdala. Jednou takhle můj budoucí manžel prohodil: „Ty roštěnky jsou tak skvělý, že by jsi se mohla vdávat.“ Tak jsem řekla ANO a bylo to. Letos jsme spolu 15 let a roštěnky už umí vařit skvěle sám. Láska asi vážně prochází žaludkem…

 
Irča | ŽENA s.r.o.
Co se týče vaření, to mi zrovna nic moc neříká… mnohem raději peču.;-) Poslední dobou mají největší úspěch malinové muffinky s bílou čokoládou, které můžete vyzkoušet doma i vy. Recept najdete ZDE. Kromě pečení koláčů a muffinů si dám občas i vyšší „level“ a pro známé a kamarády peču dortíky na přání 🙂

 
EVA | první ŽENA s.r.o.
Jsem přebornice „rychlovek“. Každému vždycky chutná a ráda sdílím recepty i tajemství, že příprava netrvala déle, než 20 minut. To je pro mě tak akorát, více času ráda využiji úplně někde jinde než v kuchyni. A hladem se u nás fakt netrpí! A že to jde, tak naše nejoblíbenější buchta bez tuku tady ….

 
Jitka testovačka | ŽENA s.r.o.
Já a kuchyň? Ještě jsem jí nepodpálila a děti neumřely hlady 😎 

 
Janča držitelka kasy | ŽENA s.r.o.
V kuchyni jsem velice ráda, jenom kdyby bylo více času,*sad* s chutí bych se pustila i do složitějších receptů. Co se mi fakt povedlo, já se budu chlubit a doufám, že vás i inspirovat. Celá rodina překvapivě mlaskala nad dýní. Jelikož je čas dýní a u nás se obvykle vaří pouze dýňová polévka, řekla jsem si, že je na čase překvapit a uvařit něco jiného. Slaný koláč s karamelizovanou dýní. Zkuste to také a uvidíte.

 
Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.
Kameň úrazu všetkých týchto jedál je kysnuté cesto. Neviem či je to kuchyňou alebo kde robím chybu ale v novom byte mi ešte ani raz nenakyslo a už som ho vážne skúšala prehovárať rôznymi spôsobmi…. Tak som si povedala, že to skúšať ani nebudem.:-) Jednoducho mi to nieje súdené a radšej budem chodiť na parené buchty k maminke, tá ich vie spraviť skutočne najlepšie na svete. 

 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account